Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»

05.05.2012 · Інтерв'ю

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко.

Розкажи, як тривала робота над альбомом, де записували, коли взагалі почали працювати над другим студійником?

Альбом записувався у двох містах – Києві та Вінниці. А зводився на каналі М1 Олександром Бурміцким (композитор М1), саме він являється саунд-продюсером даної платівки. Розпочали запис альбому ми ще у грудні 2010 року, старим складом колективу.

Потім нам прийшлось попрощатись з більшою кількістю старих учасників через їх не професійне відношення до нашої справи, після чого наш бувший бас гітарист в наглу приїхав на студію і погрозами змусив звукорежисера видалити дорожки басу.

Їх прийшлося писати «з нуля» Денису Шинкевичу. Також, згодом, я вирішив переписати, за для кращого звучання, і гітари, їх писали вже у Києві.

До речі, всі клавішні були записані мною при допомозі Ipad 2. В Appstore є велика кількість чудових сінтів, які можна використовувати не тільки для забави, але й у професійній діяльності, що ми і доказали на даному релізі.

У грудні 2011 року альбом був переданий Олександру Бурміцкому на зведення, і вже в лютому був готовий на всі сто відсотків.

Взагалі, як писалися пісні до альбому? Є цікаві історії? Може, є автобіографічні чи типу того?

Пісні до альбому писалися в період з 2009 по 2010 рік. Кожна пісня являється відображенням моїх особистих переживань, ситуацій з якими приходилось зіштовхуватись, саме тому вони дуже близькі мені, і при кожному їх виконані я переживаю їх знову.

У вашому репертуарі пісні українською та російською. Не виключення і нова платівка. Це орієнтир на більш широку публіку, чи просто «як думаю так і пишу»? Не хотіли б зробити щось, наприклад, англійське?

Мені подобається звучання як української так і російської мови.

Я не є націоналістом чи щось в такому ж дусі, і я залюбки пишу пісні
на цих двох мовах.

Що до орієнтування на широку публіку, то я не скриваю того, що нам хочеться,
щоб нас почуло як найбільше слухачів. Але при написані треків я не керуюся цим принципом. Спочатку я пишу музику, потім придумую вокальну лінію, після чого вже народжуються слова, але на якій мові вони будуть я заздалегідь не знаю. Я експериментую з римами, і на якій мові вони краще звучать в контексті даної пісні, на тій і продовжую писати. А думаю я українською:)

Що до англомовних пісень, то вони обов’язково будуть, але пізніше.

Відчутно, що СД в новому альбомі звучить трохи інакше – більш альтернативно. Є навіть версія пісні «24 Серця» у post-punk. Змінилися музичні орієнтири?

Особисто в мене музичні орієнтири такими були завжди, просто раніше не було змоги їх проявити.

А альбом, я б сказав, навіть не по альтернативному звучить, а більш по сучасному. А все тому, що писався даний альбом виключно під нашим наглядом, і саме він є справжнім «Серцем Дженніфер», тим, яким я його хотів чути завжди. В ньому можна проглянути нашу рокову частину світосприйняття. В подальшому радуватимемо піснями і у інших стилях.

А записом і аранжуванням першого альбому займався наш тогочасний продюсер. В нього були дещо старомодні погляди на створення матеріалу, саме через це ми постійно сперечалися.

Можеш назвати пісню, яка є так званою «ізюминкою» альбому? Взагалі, є особисто в тебе улюблена пісня, найдорожча?

Мені важко відповісти на дане питання, так як я дуже сильно люблю кожну пісню з альбому, і кожна з них чіпляє мене по своєму. Для мене вони усі найдорожчі!

Ну, а наприклад, взагалі, з якої пісні би радив пересічному слухачу знайомитися з творчістю СД?

З точки зору «хітовості», я б виділив «Спам», «Ракета», «Знаю», «Шок», «Любов», «У світі думок», «Янголи є».  Але я не можу оцінювати їх як пересічний слухач, тому хай вибирають кращу для себе пісню наші слухачі.

До речі, чому обрано саме таку просту назву альбому – о днойменну до назви гурту?

Як я казав уже, цей альбом являється саме таким, яким я хотів завжди чути наш гурт, ну і найголовніше, що він офіційно випущений на лейблі «Moon Records». Це є новою сторінкою в історії нашого розвитку, так би мовити справжнім першим кроком у велике музичне плавання. Тому я вирішив для себе вважати цей альбом першим для нас, і назвати його просто «Серце Дженніфер».

Зрозуміло... Хотілося б спитати про славнозвісний кліп на «Яноголи є»... Як прийшла ідея знімати відео на IPad 2?! Сам процес зйомок був наскільки цікавий?

Все почалося з того, що я натрапив на інформацію про Original iPhone Film Festival, і – понеслось:) Я вирішив, що чим ми гірші тих людей, які відсилають туди свої роботи? І в мене є все для того, щоб відзняти та втілити у життя дане відео. Я подумав над сценарієм, над локацією, розповів цю ідею всім учасникам кліпу, і назначив місце і час зйомки.

Сам процес проходив весело, так як всі учасники зйомок це мої дуже близькі люди, й тому все пройшло дуже весело.

До речі відзняти вийшло не все, через те, що розпочався дощ, і нам прийшлося швиденько збиратися і тікати…

Які плани на майбутнє: презентації, фестивалі?

В найближчому майбутньому ми виступатимемо в Естоніі на міжнародному фестивалі Youth Band Festival (9-14 травня). Далі, у співробітництві з офіційним ресселером Apple в Україні, компанією ILand, ми у їхньому магазині, що на Червоноармійській, проведемо презентацію кліпу «Янголи Є», розкажемо про створення цього відео, і дамо невеличкий акустичний виступ. І буквально через декілька днів після цього презентуватимемо альбом у чотирьох зірковому готелі Космополітъ, що на Шулявскій.

Автор:
© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ІНТЕРВ'Ю
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!