Nазавжди

Nазавжди

Серце Дженніфер


1. Як Уперше
2. Ти Перемогла
3. Ти й Я
4. Сніг
5. Азія
6. Завтра Все Буде Краще
7. Ситуації
8. Запах Вулиці
9. Намалюю
10. Привиди
11. 20 градусів Нижче Нуля
12. You (Ля)
13. Деньги = Власть
14. Хокей
15. Ти Перемогла (rmx)
16. Намалюю (Andrew Kinree rmx)
17. Намалюю (Andrew Kinree rmx)
ВСІ ТРЕКИ

Що ж, можна з впевненістю сказати, що Вінниця народила українській поп-рок сцені ще один професійний колектив. Адже романтики «Серце Дженніфер» нарешті обзавелися дебютником, назва якого «Nазавжди».

Платівка містить 16 треків, включаючи три ремікси на вже знані багатьом гіти «Ти перемогла» та «Намалюю». Яскраво виражена концепція – повний позитив, романтика та легкість так і манять за собою у світ любові та чіпляють за почуття, починаючи з першої пісні.

Ритмічна «Як уперше» відразу ж дає стрімкий старт платівці і задає настрій. Слухаючи пісню, слід прийняти до уваги, що наступні треки подібні між собою (не стилістично, а за настроєм). Поганого в цьому я не бачу нічого, адже кожна нота альбому наповнена оптимізмом, а його забагато не може бути. Чого лише вартує «Ситуації» зі своїм «вічним» приспівом: Життя прекрасне, наша надія ніколи не згасне, світло ллється поміж хмари, безвихідних ситуацій немає! Саме усвідомлення того, що життя прекрасне, здається, не вистачає нам у період кризи, вічних перевиборів та іншого державно-апаратного паскудства.

Друга за списком – «Ти перемогла». Багато хто міг чути її раніше. Суттєво раніше. Адже це одна з перших пісень альбому, ротації якої почалися на радіохвилях та ТБ. Взагалі весь альбом по словах музикантів був записаний вже давно. Точніше – матеріал був записаний давно, просто «більше думок та часу пішло на те, що з медіа-матеріалом робити».

Взагалі, як на мене, кожна пісня підходить під різну пору року. Тобто, альбом можна слухати будь-коли і будь-де, та такі пісні як «Сніг» найліпше буде слухати взимку (що й логічно). Просто поєднання музики та тексту дає суміш, яка подарує частинку радості у сірий зимовий день. Ідеальна ситуація: йдеш по сірим зимовим вулицям столиці (чи іншого міста), лід, мряка, холод, а в плеєрі «Сніг» - і все не так уже й погано:)

« Я не знаю чия, але ти не моя» це не про нещасне кохання, це із треку «Азія». Видно, хлопцям не дають спокою Тадж-Махали, чайні плантації, Тібет чи ще щось… Лишається побажати, щоб їх мрії збулися і квитки на літак до далекого континенту самі вклалися до їх кишень. Може тоді вже у наступному альбомі з’явиться така ж гарна пісня, але вже про поїздку.

«Намалюю» ще один трек, який вже заполонив радіо- та теле-ефіри. Я б сказав, що це та пісня, за якою ідентифікують гурт. Ритмічна, позитивна, радісна, чесна. Що ще потрібно для справжнього гіта?

Під кінець окрім реміксів хлопці лишили ще дві цікаві роботи. Перша – «Деньги=власть». Мало того, що вона єдина російськомовна композиція на платівці, так вона ще й найроковіша. Важчий саунд, соціальний текст… Її потрібно було, я вважаю, випускати окремим синглом. Але відмінність пісні від інших аж ніяк не робить її гіршою.

Друга – «Хокей». Знаєте: «В хоккей играют настоящие мужчины, трус не играет в хоккей»? Оце ж саме те! Тільки українською. Оригінал сам по собі драйвовий і допомагав у свій час збірній СРСР рвати всіляких канадців та американців, а українська версія, будемо сподіватися, допоможе тепер уже нашій збірній перемагати шведів та інших вищезгаданих суперників!

«Для учасників колективу назва альбому має безліч значень. Любов, дружба, відданість, і звичайно ж музика завжди були вірними орієнтирами у їхньому житті, і такими вони залишаться» - кажуть музиканти. З ними не можна не погодитися, слухаючи альбом. Та і взагалі – ті орієнтири мають бути, певно, головними в кожної свідомої людини.

Дмитро Войналович
(с) rock.kiev.ua


Виконавець:
Серце Дженніфер
Назва:
Nазавжди
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ІНТЕРВ'Ю
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!