Серце Дженніфер

У Світі Думок

Тренд 11 тис. переглядів Like 79

Нещодавно група «Серце Дженніфер» презентувала свій новий кліп на пісню «У Світі думок». Лідер гурту Олег Пилипенко поділився з нами, як проходили зйомки, який бюджет у відео і чому замість кадрів з сигаретами з’явилася Америка:

«Ми вирішили сильно не запарюватися над сюжетом, а просто відобразити дух часу. Розкрию секрет: я побачив рекламу Pull & Bear, і мені захотілося, щоб ми зняли щось близьке по духу. Європа. Стиль. Всі діла...

Я взяв свою камеру, три пляшки віскі (власне вони й стали основним бюджетом кліпу), зателефонував своїй хорошій подрузі і талановитому режисеру Лері Еклері.

У кліпі знімалися хлопці з групи «Серце Дженніфер» і наші подружки, наприклад Іра Бокалова, яка до цього знімалася в «Гори» «Валентина Стрикало», в кліпі групи «Нерви», у російського репера Kreed, та інших. Ми просто разом гуляли по Києву, тусувалися, веселилися і знімали.

У відео є кадри із США, насправді вони з’явилися після того, як ми відправили кліп на канал М1. Нам сказали, що все супер, ми беремо кліп в ефір, але потрібно вирізати кадри з сигаретами. Тому довелося використовувати Футажі зі Штатів, так як робочого матеріалу з дня зйомок більше не було. Ми його просто видалили.

А найближчим часом ми плануємо багато виступати і зняти кліп на ремікс до пісні «Спам». І найголовніше - це новий формат групи, повне перезавантаження. Я думаю, слухачі, які йдуть в ногу з часом будуть приємно здивовані»

ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ІНТЕРВ'Ю
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!