Серце Дженніфер

Серце Дженніфер

Серце Дженніфер


1. Спам
2. Ракета
3. Бо
4. Знаю
5. Янголи є
6. Любов
7. У Свiтi Думок
8. 24 Серця
9. Тільки Не Плач
10. Шок
11. Рейдио
12. 24 Серця (post-punk version)
ВСІ ТРЕКИ

Гурт «Серце Дженіфер» пише нову сторінку творчого життя, випускаючи новий однойменний альбом. За словами фронтмена Олега Пилипенка: «Це є новою сторінкою в історії нашого розвитку, так би мовити справжнім першим кроком у велике музичне плавання».

Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженіфер» містить навіть пост-панковий матеріал. Наприклад, на минулому диску такого чути не доводилося. А от тепер обидві версії пісні «24 Серця» класні, драйвові, емоційні та цікаві (як в контексті тексту, так і в плані аранжування). Але слід по порядку.

Альбом розпочинається з треку «Спам». Досить якісна та цікава композиція, яка легко може претендувати на звання однієї з найкращих на платівці. І взагалі, її можна назвати «проєвропейською». Не знаю, що вплинуло на погляди музикантів, але їх «нова» музика стала більш, якщо хочете, «західною». Це стосується і якості і стилістики.

«Ракета» і «Бо» підтримують темп, заданий попередньою піснею. Але, особисто мені, вона здалися дещо слабшими від «стартового» треку. Та от «Знаю» знову вистрілює потужністю. Цього разу у вигляді романтичності та мелодійності. Одна з найліричніших пісень платівки. Загалом, слід сказати, що таких ліричних пісень на «Серце Дженіфер» не надто багато. Окрім «Знаю» можна виділити ще «У світі думок». Щоправда, друга поступається першій. Гадаю, більше все ж не емоційністю, а лише подачею.

Платівка не обійшлася й без російськомовних треків - «Шок» і «Рейдио». Другу можна назвати «буфанадною». Слід слухати.

Ще один потенційний хіт – «Янголи є». Ця пісня вже давненько гуляє просторами мережі. Особисто я, раджу слухати пісню під відзнятий відеоряд. Досить оригінально і мило виглядає відео, з яким пов’язана цікава історія. Виднограй «Янголи є» це перший вітчизняний кліп знятий на IPad 2. До цього ж він буде приймати участь в американському кінофестивалі Original iPhone Film Festival. Та це не єдина цікавинка релізу: взагалі, всі клавішні на альбомі були записані при допомозі того ж таки Ipad 2!

Що б ще б хотілося зазначити, то це те, що музика «Серце Дженіфер» стала дорослішою, більш зрілою та цікавою. І вона заслуговує на довготривале життя.

Ще відмінною ознакою альбому є те, що він офіційно вийшов на лейблі «Moon Records».

Саунд-продюсером альбому виступив Олександр Бурміцький, композитор телеканалу М1.

Над дизайном диску трудився відомий український дизайнер / фотограф / художник / кутюр’є Віталій Клюшкін.


Виконавець:
Серце Дженніфер
Назва:
Серце Дженніфер
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Moon Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ІНТЕРВ'Ю
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!