РЕДАГУВАТИ
Серце Дженніфер

Серце Дженніфер

легка
Шлях гурту Серце Дженніфер розпочав молодий талановитий і амбітний хлопець Олег Пилипенко у 2005р. Накопивши великий багаж творчого матеріалу, реалізувати який було неможливо в рідному місті Бар, вирішив поїхати до Вінниці – більш потенційної для творчих відкриттів.

Саме там відбулася доленосна зустріч з Дмитром Зайчуком, який на той час мав великий досвід роботи з зірками. Кількість пісень принесених Олегом на розгляд перевищувало 90. «У цього хлопця велике майбутнє!» відзначив Дмитро.

До 2006 року Олег встиг скуштувати радість і складнощі конкурсного життя, прийнявши участь у таких фестивалях як : «Червона Рута», «UP!Fest», «Пророк», «Нівроку» стає фіналістом рок-фестивалю «Тарас Бульба». На фестивалі «Перлини сезону» перемагає в номінаціях: «Глядацькі симпатії» та «Кращий поп-гурт».

На початку 2007 року Олег знаходився в стані творчого пошуку, між бажанням сольної кар'єри і створенням нового гурту. Дізнавшись про це, продюсер Дмитро Зайчук зробив пропозицію, відмовитись від якої було неможливо. Він та його помічник Роман Сомик відбирають музикантів для створення гурту. Хрещеним батьком якого стає відомий вінницький поет та бізнесмен Валерій Лук’янець.

На початку свого існування гурт мав назву «Українське індиго», але у 2009 році її змінили на «Серце Дженніфер» так як ця назва найкраще відображає філософію їх поп-рок творчості.

Учасники гурту:
Олег Пилипенко – фронтмен, композитор і автор текстів. Його «Серце», хоч і належить «Дженніфер», проте ще досі відкрите для почуттів!
Роман Сомик – музичний директор гурту, бек-вокаліст. Людина, що відповідає за якість творчості.
Бас-гітарист Приймак Сергій – людина, в якій вдало поєднуються творча особистість та логіка програміста.
Барабанщик Ігорь Мисак – пульс «Серце Дженніфер» .
Юрій Ключник – гітарист. Драйвові мрії збуваються – перевірив на власному досвіді.
Кузеванов Олександр – клавішник, романтик, душа колективу.
З точністю можна зазначити, що колектив живе однією душею, єдиним серцем, «Серцем Дженніфер».

ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ІНТЕРВ'Ю
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії