Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»

13.08.2010 · Інтерв'ю

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті. Тож – «Серце Дженніфер».

 

Привіт. За 5 років гурт здобув популярність на українській поп-рок сцені, прийняв участь у багатьох Всеукраїнських фестах та конкурсах, записав альбом, зняв безліч кліпів… А почалося все із…

Олег: Вітаю. Хотів уточнити, щоб не було подальших непорозумінь, що не за п'ять років, а за рік, починаючи з 2009 року. Тому що «Серце Дженніфер», як гурт існує з 8 березня 2009 року.

А почалося все у далекому 2005 році з гурту «Аккад», з яким мені довелося побувати на безлічі різноманітних фестивалів, перемогти у різних номінаціях, й записати альбом з 12 треків, який так і називався «Аккад». Ось...

На початку музичної кар’єри гурт носив назву «Українське індиго». Що спонукало змінити назву на більш романтичне «Серце Дженніфер»?

Олег: По перше назву «Українське Індиго» придумали не ми, і звучала вона «нє очєнь». По друге, якщо прочитати «індиго» навпаки виходить доволі ржачне слово. Нам усім ці фактори не сильно подобалися, й тому було прийняте рішення щодо зміни назви.

Взагалі, мається на увазі якась конкретна особа? Є ваша улюблена Дженніфер (актриса, співачка, подруга)?

Олег: Я міг би почати розказувати вам, що «СЕРЦЕ ДЖЕННІФЕР» це прекрасна метафора, яка поєднує у собі усі найпрекрасніші жіночі риси, і блаблабла, але насправді вона просто круто звучить :) Нам це подобається :)))

На скільки я знаю, то для всіх учасників гурту музика – основне заняття. Чим же ви займаєтесь у вільний час? Чи тільки репетиції та концерти?

Сергій: Так як вільного часу в мене не багато, намагаюсь його використовувати раціонально та в кайф. Я маю багато хобі та улюблених справ, яким намагаюсь
якнайбільше приділяти свого вільного часу – близькі люди, баси (дуже багато басів) та музичне обладнання, багато різної музики, Інтернет, автоподорожі, риболовля,
офф-роад джиперство, вело-, авто-спорт, машинки, футбол, спілкування з друзями і близькими, валятись після важкого дня вдома і втикати в ящик, розслаблятись,
рити Інет в пошуках цікавого і насущного. Щось типу цього :)

Денис: Как любой творческий человек, я не могу усидеть на месте, по этому музыка не единственное моё занятие... Вторая стихия это кулинария. Я обожаю экспериментировать на кухне, и работа кондитера помогает мне в этом. Постоянное движение, поиск новых приоритетов, общение с людьми не дают стоять на
месте... Поэтому жизнь продолжается, а занятия и увлечения меняются, развивая моё творчество.

Повернемося до альбому, реліз якого відбувся зовсім нещодавно. Чому так довго тягнувся процес видання платівки? Хотілося досягти ідеальності, чи матеріальний фактор вплинув?

Сергій: Мабуть і те і інше. Хоча альбом був записаний в принципі вже давно – більше думок та часу пішло на те, що з медіа-матеріалом робити. Особливо дивлячись на те – яка ситуація в Україні з продажем дисків, лейблами, захистом авторських прав і т.д. і т.п. Тому випуск альбому відкладався і відкладався, поки не було прийнято, я вважаю, найкраще рішення, і популярне останнім часом серед інших музикантів – випустити Інтернет реліз альбому та підготувати тираж на дисках для справжніх шанувальників та реалізовувати їх на концертах з підписами і так далі. Думаємо тим, кому подобається наша творчість буде приємно мати «матеріальний» примірник альбому. В подальшому майбутньому, думаю, тираж цей вже буде віддрукований, і будемо готувати тур по Україні в підтримку цього альбому. І ще хтілося б додати, що це дебютний альбом і є величезним досвідом для нас, як студійної роботи, так і досвідом аранжування та створення пісень, які подобаються нам в першу чергу (і сподіваюсь нашим прихильникам). Наразі дуже активно готується матеріал до другого альбому, який на нашу думку стане більш зрілий і буде продуктом еволюції нашої музичної діяльності :) Так що чекайте!

Є якась певна вікова чи субкультурна категорія людей, на яких, можливо, розраховувався альбом?

Сергій: Гарнюні дєвочки 12-25 :) Насправді – наша музика створюється не під конкретно якусь вікову чи субкультурну аудиторію, а створюється такою, якою подобається нам. Вважаємо, що наша музика розрахована на всіх людей, хто в ній побачить для себе щось цікаве.

Переважна більшість треків з диску легкі та ритмічні. Доводилося чути свої пісні на дискотеках, в караоке-барах, чи як хтось під гітару лабає їх у компанії:)?

Сергій: В караоке барах та дискотеках не сильно частий гість :) Але під гітару чув лабали абсолютно незнайомі люди. Приємно :) Ето успєх!

«Деньги = власть» російськомовний трек (один із найбільш рокових). Багато взагалі російськомовних пісень є у вашому репертуарі? Слід чекати синглів ще на якихось мовах?

Денис: «Деньги = власть» несёт свою концепцию в альбоме и на фоне остальных треков, выглядит очень не ординарно. Думаю у нашего фронтмена Олега Пилипенко по поводу этого свои соображения, а касательно синглов на других языках, не знаю, мы себя не ограничиваем в творчестве, от нас можно ожидать чего угодно...

Планується тур на підтримку альбому: український, міжнародний?

Денис: По поводу тура – с удовольствием, мы отдали своё творение для всеобщего обсуждения и надеемся на конструктивные отзывы, после чего сделаем выводы…
А сейчас мы успешно выступаем на одиночных концертах, так что приглашайте не пожалеете!!!

Олег: Хочу добавити, що на разі ми працюємо над організацією туру клубами України, тому чекайте на подальшу інформацію на наших порталах ;)

З інших країн, до речі, є прихильники «Серця Дженніфер»?

Олег: Прихильники з інших країн є, але вони здебільшого з країни СНД й пострадянського простору. Здебільшого це через наш україномовний матеріал. Але все ж таки такі люди є, вони пишуть, слухають нас, дивляться кліпи, що не може не радувати. Дуже багато молодих гуртів записують спільні композиції з вже відомими виконавцями. Ви не практикуєте таких ходів? З ким би хотіли записатись із зірок вітчизняної чи світової музичної індустрії?

Олег: На першому альбому в нас є спільний трек з Andrew Kinree, це ремікс на наш другий сингл «Намалюю». Але у майбутньому хотілося б записати фіти разом з такими гуртами наприклад, як Друга Ріка, їх творчість мене завжди впирала, а якщо з більш молодих, то наприклад Quest Pistols, Маракеш, O.Torvald тощо. Та найближчим нашим фітом буде дует з реп-друзями, з команди Alco Brothers, можливо, й відзнімемо кліп на наше майбутнє творіння. Потім я ще зачитаю з вінницьким правильними пацанами з DPK. А з закордонних це авжеж Two Doors Cinema Club, Foals, Dune, чи Panic! At The Disco. Я хотів би зробити це і з Norma Jean чи The Chariot, але думаю мене багато хто не зрозуміє, хе-хе…

Олег, я знаю, що ти полюбляєш «експериментувати» зі зовнішністю (навіть колись виступав у ролі моделі на конкурсі стилістів). Як до цих змін стилів ставляться знайомі та рідні?

Олег: Мені завжди подобається бачити себе у різних образах, і мене ніколи ніщо не зупиняло експериментувати над своєю зовнішністю, й тому я не сильно любив, і не люблю зараз прислухатися до чиїхось вказівок, що до цього. Тому що я належу тільки собі, моє лице, мій вигляд, моє життя також належать мені, і ніхто не вправі крім мене цим керувати. Рідних я люблю й завжди прислухаюся до їхньою думки. Мама, папа привіт :)

Куди найбільше тягне гурт (в географічному сенсі)?

Олег: В плані музичних смаків ми всі являємось космополітами, й слухаємо різну музику. Логічно й те, що і виступати хочеться всюди, хочеться побувати всюди, хочеться відчути реакцію абсолютно різних людей, відчути їх енергетику, зазирнути у їхні душі, й відатися їм на повну. Тому кордонів для себе створювати не хочеться.

Ваші найближчі плани?

Олег: В найближчих планах, як я зазначав вище, це тур по Україні, запис нового альбому, випуск нових відеокліпів і т.д. І це тільки крихта того, що хочеться зробити.

Повідайте якийсь ексклюзивчик та побажання читачам:

Олег: У, це вже давно не ексклюзив, але все ж таки – я люблю Аллу Пугачову :) Алла, здрастє, я Ваш навіки, але, блін, вона напевно й про це ніколи не прочитає, ех, сумно то як.

Читачам хотілося б побажати продовжувати читати, і читати такі портали як ваш, і слухати правильну музику, таку як наша наприклад :)

Дмитро Войналович

© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності