Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»

13.08.2010 · Інтерв'ю

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті. Тож – «Серце Дженніфер».

 

Привіт. За 5 років гурт здобув популярність на українській поп-рок сцені, прийняв участь у багатьох Всеукраїнських фестах та конкурсах, записав альбом, зняв безліч кліпів… А почалося все із…

Олег: Вітаю. Хотів уточнити, щоб не було подальших непорозумінь, що не за п'ять років, а за рік, починаючи з 2009 року. Тому що «Серце Дженніфер», як гурт існує з 8 березня 2009 року.

А почалося все у далекому 2005 році з гурту «Аккад», з яким мені довелося побувати на безлічі різноманітних фестивалів, перемогти у різних номінаціях, й записати альбом з 12 треків, який так і називався «Аккад». Ось...

На початку музичної кар’єри гурт носив назву «Українське індиго». Що спонукало змінити назву на більш романтичне «Серце Дженніфер»?

Олег: По перше назву «Українське Індиго» придумали не ми, і звучала вона «нє очєнь». По друге, якщо прочитати «індиго» навпаки виходить доволі ржачне слово. Нам усім ці фактори не сильно подобалися, й тому було прийняте рішення щодо зміни назви.

Взагалі, мається на увазі якась конкретна особа? Є ваша улюблена Дженніфер (актриса, співачка, подруга)?

Олег: Я міг би почати розказувати вам, що «СЕРЦЕ ДЖЕННІФЕР» це прекрасна метафора, яка поєднує у собі усі найпрекрасніші жіночі риси, і блаблабла, але насправді вона просто круто звучить :) Нам це подобається :)))

На скільки я знаю, то для всіх учасників гурту музика – основне заняття. Чим же ви займаєтесь у вільний час? Чи тільки репетиції та концерти?

Сергій: Так як вільного часу в мене не багато, намагаюсь його використовувати раціонально та в кайф. Я маю багато хобі та улюблених справ, яким намагаюсь
якнайбільше приділяти свого вільного часу – близькі люди, баси (дуже багато басів) та музичне обладнання, багато різної музики, Інтернет, автоподорожі, риболовля,
офф-роад джиперство, вело-, авто-спорт, машинки, футбол, спілкування з друзями і близькими, валятись після важкого дня вдома і втикати в ящик, розслаблятись,
рити Інет в пошуках цікавого і насущного. Щось типу цього :)

Денис: Как любой творческий человек, я не могу усидеть на месте, по этому музыка не единственное моё занятие... Вторая стихия это кулинария. Я обожаю экспериментировать на кухне, и работа кондитера помогает мне в этом. Постоянное движение, поиск новых приоритетов, общение с людьми не дают стоять на
месте... Поэтому жизнь продолжается, а занятия и увлечения меняются, развивая моё творчество.

Повернемося до альбому, реліз якого відбувся зовсім нещодавно. Чому так довго тягнувся процес видання платівки? Хотілося досягти ідеальності, чи матеріальний фактор вплинув?

Сергій: Мабуть і те і інше. Хоча альбом був записаний в принципі вже давно – більше думок та часу пішло на те, що з медіа-матеріалом робити. Особливо дивлячись на те – яка ситуація в Україні з продажем дисків, лейблами, захистом авторських прав і т.д. і т.п. Тому випуск альбому відкладався і відкладався, поки не було прийнято, я вважаю, найкраще рішення, і популярне останнім часом серед інших музикантів – випустити Інтернет реліз альбому та підготувати тираж на дисках для справжніх шанувальників та реалізовувати їх на концертах з підписами і так далі. Думаємо тим, кому подобається наша творчість буде приємно мати «матеріальний» примірник альбому. В подальшому майбутньому, думаю, тираж цей вже буде віддрукований, і будемо готувати тур по Україні в підтримку цього альбому. І ще хтілося б додати, що це дебютний альбом і є величезним досвідом для нас, як студійної роботи, так і досвідом аранжування та створення пісень, які подобаються нам в першу чергу (і сподіваюсь нашим прихильникам). Наразі дуже активно готується матеріал до другого альбому, який на нашу думку стане більш зрілий і буде продуктом еволюції нашої музичної діяльності :) Так що чекайте!

Є якась певна вікова чи субкультурна категорія людей, на яких, можливо, розраховувався альбом?

Сергій: Гарнюні дєвочки 12-25 :) Насправді – наша музика створюється не під конкретно якусь вікову чи субкультурну аудиторію, а створюється такою, якою подобається нам. Вважаємо, що наша музика розрахована на всіх людей, хто в ній побачить для себе щось цікаве.

Переважна більшість треків з диску легкі та ритмічні. Доводилося чути свої пісні на дискотеках, в караоке-барах, чи як хтось під гітару лабає їх у компанії:)?

Сергій: В караоке барах та дискотеках не сильно частий гість :) Але під гітару чув лабали абсолютно незнайомі люди. Приємно :) Ето успєх!

«Деньги = власть» російськомовний трек (один із найбільш рокових). Багато взагалі російськомовних пісень є у вашому репертуарі? Слід чекати синглів ще на якихось мовах?

Денис: «Деньги = власть» несёт свою концепцию в альбоме и на фоне остальных треков, выглядит очень не ординарно. Думаю у нашего фронтмена Олега Пилипенко по поводу этого свои соображения, а касательно синглов на других языках, не знаю, мы себя не ограничиваем в творчестве, от нас можно ожидать чего угодно...

Планується тур на підтримку альбому: український, міжнародний?

Денис: По поводу тура – с удовольствием, мы отдали своё творение для всеобщего обсуждения и надеемся на конструктивные отзывы, после чего сделаем выводы…
А сейчас мы успешно выступаем на одиночных концертах, так что приглашайте не пожалеете!!!

Олег: Хочу добавити, що на разі ми працюємо над організацією туру клубами України, тому чекайте на подальшу інформацію на наших порталах ;)

З інших країн, до речі, є прихильники «Серця Дженніфер»?

Олег: Прихильники з інших країн є, але вони здебільшого з країни СНД й пострадянського простору. Здебільшого це через наш україномовний матеріал. Але все ж таки такі люди є, вони пишуть, слухають нас, дивляться кліпи, що не може не радувати. Дуже багато молодих гуртів записують спільні композиції з вже відомими виконавцями. Ви не практикуєте таких ходів? З ким би хотіли записатись із зірок вітчизняної чи світової музичної індустрії?

Олег: На першому альбому в нас є спільний трек з Andrew Kinree, це ремікс на наш другий сингл «Намалюю». Але у майбутньому хотілося б записати фіти разом з такими гуртами наприклад, як Друга Ріка, їх творчість мене завжди впирала, а якщо з більш молодих, то наприклад Quest Pistols, Маракеш, O.Torvald тощо. Та найближчим нашим фітом буде дует з реп-друзями, з команди Alco Brothers, можливо, й відзнімемо кліп на наше майбутнє творіння. Потім я ще зачитаю з вінницьким правильними пацанами з DPK. А з закордонних це авжеж Two Doors Cinema Club, Foals, Dune, чи Panic! At The Disco. Я хотів би зробити це і з Norma Jean чи The Chariot, але думаю мене багато хто не зрозуміє, хе-хе…

Олег, я знаю, що ти полюбляєш «експериментувати» зі зовнішністю (навіть колись виступав у ролі моделі на конкурсі стилістів). Як до цих змін стилів ставляться знайомі та рідні?

Олег: Мені завжди подобається бачити себе у різних образах, і мене ніколи ніщо не зупиняло експериментувати над своєю зовнішністю, й тому я не сильно любив, і не люблю зараз прислухатися до чиїхось вказівок, що до цього. Тому що я належу тільки собі, моє лице, мій вигляд, моє життя також належать мені, і ніхто не вправі крім мене цим керувати. Рідних я люблю й завжди прислухаюся до їхньою думки. Мама, папа привіт :)

Куди найбільше тягне гурт (в географічному сенсі)?

Олег: В плані музичних смаків ми всі являємось космополітами, й слухаємо різну музику. Логічно й те, що і виступати хочеться всюди, хочеться побувати всюди, хочеться відчути реакцію абсолютно різних людей, відчути їх енергетику, зазирнути у їхні душі, й відатися їм на повну. Тому кордонів для себе створювати не хочеться.

Ваші найближчі плани?

Олег: В найближчих планах, як я зазначав вище, це тур по Україні, запис нового альбому, випуск нових відеокліпів і т.д. І це тільки крихта того, що хочеться зробити.

Повідайте якийсь ексклюзивчик та побажання читачам:

Олег: У, це вже давно не ексклюзив, але все ж таки – я люблю Аллу Пугачову :) Алла, здрастє, я Ваш навіки, але, блін, вона напевно й про це ніколи не прочитає, ех, сумно то як.

Читачам хотілося б побажати продовжувати читати, і читати такі портали як ваш, і слухати правильну музику, таку як наша наприклад :)

Дмитро Войналович

© Рок.Київ

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»
05.05.2012

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВИНИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слухати · рецензія
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слухати · рецензія
Янголи ЄКЛІП
Янголи Є · 2012
76 тис. переглядів
У Світі ДумокКЛІП
У Світі Думок · 2012
11 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів