К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Олег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»

05.05.2012 · ИнтервьюОлег Пилипенко про новий однойменний альбом «Серце Дженніфер»

Щоб зрозуміти, чим нова платівка відрізняється від попереднього, варто хоча б прослухати першу пісню. Запевняю – все стане ясно відразу! Окрім драйвових поп-рокових пісень «Серце Дженніфер» містить навіть пост-панковий матеріал. І це не єдина цікавинка релізу. Більш детально розкаже лідер гурту – Олег Пилипенко.

Розкажи, як тривала робота над альбомом, де записували, коли взагалі почали працювати над другим студійником?

Альбом записувався у двох містах – Києві та Вінниці. А зводився на каналі М1 Олександром Бурміцким (композитор М1), саме він являється саунд-продюсером даної платівки. Розпочали запис альбому ми ще у грудні 2010 року, старим складом колективу.

Потім нам прийшлось попрощатись з більшою кількістю старих учасників через їх не професійне відношення до нашої справи, після чого наш бувший бас гітарист в наглу приїхав на студію і погрозами змусив звукорежисера видалити дорожки басу.

Їх прийшлося писати «з нуля» Денису Шинкевичу. Також, згодом, я вирішив переписати, за для кращого звучання, і гітари, їх писали вже у Києві.

До речі, всі клавішні були записані мною при допомозі Ipad 2. В Appstore є велика кількість чудових сінтів, які можна використовувати не тільки для забави, але й у професійній діяльності, що ми і доказали на даному релізі.

У грудні 2011 року альбом був переданий Олександру Бурміцкому на зведення, і вже в лютому був готовий на всі сто відсотків.

Взагалі, як писалися пісні до альбому? Є цікаві історії? Може, є автобіографічні чи типу того?

Пісні до альбому писалися в період з 2009 по 2010 рік. Кожна пісня являється відображенням моїх особистих переживань, ситуацій з якими приходилось зіштовхуватись, саме тому вони дуже близькі мені, і при кожному їх виконані я переживаю їх знову.

У вашому репертуарі пісні українською та російською. Не виключення і нова платівка. Це орієнтир на більш широку публіку, чи просто «як думаю так і пишу»? Не хотіли б зробити щось, наприклад, англійське?

Мені подобається звучання як української так і російської мови.

Я не є націоналістом чи щось в такому ж дусі, і я залюбки пишу пісні
на цих двох мовах.

Що до орієнтування на широку публіку, то я не скриваю того, що нам хочеться,
щоб нас почуло як найбільше слухачів. Але при написані треків я не керуюся цим принципом. Спочатку я пишу музику, потім придумую вокальну лінію, після чого вже народжуються слова, але на якій мові вони будуть я заздалегідь не знаю. Я експериментую з римами, і на якій мові вони краще звучать в контексті даної пісні, на тій і продовжую писати. А думаю я українською:)

Що до англомовних пісень, то вони обов’язково будуть, але пізніше.

Відчутно, що СД в новому альбомі звучить трохи інакше – більш альтернативно. Є навіть версія пісні «24 Серця» у post-punk. Змінилися музичні орієнтири?

Особисто в мене музичні орієнтири такими були завжди, просто раніше не було змоги їх проявити.

А альбом, я б сказав, навіть не по альтернативному звучить, а більш по сучасному. А все тому, що писався даний альбом виключно під нашим наглядом, і саме він є справжнім «Серцем Дженніфер», тим, яким я його хотів чути завжди. В ньому можна проглянути нашу рокову частину світосприйняття. В подальшому радуватимемо піснями і у інших стилях.

А записом і аранжуванням першого альбому займався наш тогочасний продюсер. В нього були дещо старомодні погляди на створення матеріалу, саме через це ми постійно сперечалися.

Можеш назвати пісню, яка є так званою «ізюминкою» альбому? Взагалі, є особисто в тебе улюблена пісня, найдорожча?

Мені важко відповісти на дане питання, так як я дуже сильно люблю кожну пісню з альбому, і кожна з них чіпляє мене по своєму. Для мене вони усі найдорожчі!

Ну, а наприклад, взагалі, з якої пісні би радив пересічному слухачу знайомитися з творчістю СД?

З точки зору «хітовості», я б виділив «Спам», «Ракета», «Знаю», «Шок», «Любов», «У світі думок», «Янголи є».  Але я не можу оцінювати їх як пересічний слухач, тому хай вибирають кращу для себе пісню наші слухачі.

До речі, чому обрано саме таку просту назву альбому – о днойменну до назви гурту?

Як я казав уже, цей альбом являється саме таким, яким я хотів завжди чути наш гурт, ну і найголовніше, що він офіційно випущений на лейблі «Moon Records». Це є новою сторінкою в історії нашого розвитку, так би мовити справжнім першим кроком у велике музичне плавання. Тому я вирішив для себе вважати цей альбом першим для нас, і назвати його просто «Серце Дженніфер».

Зрозуміло... Хотілося б спитати про славнозвісний кліп на «Яноголи є»... Як прийшла ідея знімати відео на IPad 2?! Сам процес зйомок був наскільки цікавий?

Все почалося з того, що я натрапив на інформацію про Original iPhone Film Festival, і – понеслось:) Я вирішив, що чим ми гірші тих людей, які відсилають туди свої роботи? І в мене є все для того, щоб відзняти та втілити у життя дане відео. Я подумав над сценарієм, над локацією, розповів цю ідею всім учасникам кліпу, і назначив місце і час зйомки.

Сам процес проходив весело, так як всі учасники зйомок це мої дуже близькі люди, й тому все пройшло дуже весело.

До речі відзняти вийшло не все, через те, що розпочався дощ, і нам прийшлося швиденько збиратися і тікати…

Які плани на майбутнє: презентації, фестивалі?

В найближчому майбутньому ми виступатимемо в Естоніі на міжнародному фестивалі Youth Band Festival (9-14 травня). Далі, у співробітництві з офіційним ресселером Apple в Україні, компанією ILand, ми у їхньому магазині, що на Червоноармійській, проведемо презентацію кліпу «Янголи Є», розкажемо про створення цього відео, і дамо невеличкий акустичний виступ. І буквально через декілька днів після цього презентуватимемо альбом у чотирьох зірковому готелі Космополітъ, що на Шулявскій.

Автор:
© Рок.Киев

 
ПУБЛИКАЦИИ
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
ИНТЕРВЬЮ
Серце Дженніфер: «Кордонів для себе створювати не хочеться»
13.08.2010

Що не кажіть, а легкого та романтичного (але якісного) року душа потребує частенько. Певно, вінницький гурт «Серце Дженніфер», пишучи свої пісні, керується саме правилом: принести побільше радості і донести побільше любові якомога більшій кількості людей. З інтерв’ю учасників гурту можна дізнатися про їх вподобання, мрії, бажання та подробиці про новий альбом, який зовсім недавно було викладено в Інтернеті

Серце Дженніфер выпустили первый альбом
НОВОСТИ
Серце Дженніфер выпустили первый альбом
06.08.2010

За последних полтора года винницкая группа Серце Дженніфер успела не только удачно заявить о себе в украинском шоу-бизнесе выходом двух видео на синглы «Намалюю» и «Ти Перемогла», но и полюбиться множеству слушателей по всей стране. «NАЗАВЖDИ» - это имя первой пластинки группы Серце Дженніфер

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Серце Дженніфер
Серце Дженніфер
2012
альбом
слушать · рецензия
Nазавжди
Nазавжди
2010
альбом
слушать · рецензия
Янголи ЄКЛИП
Янголи Є · 2012
76 тис. просмотров
У Світі ДумокКЛИП
У Світі Думок · 2012
11 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности