Тартак - 15 років: (оновлено)

15.12.2011 · Анонси

Далекий 1996-й. У світі відбуваються знакові події: в Японії з’являються перші DVD-диски, в Ізраїлі – перша версія ICQ, в Америці знаходять життя на марсіанському метеориті, а в Україні економіст за освітою Сашко Положинський засновує гурт ТАРТАК.

Минуло 15 років і на честь дня народження гурту, на рахунку якого 6 альбомів, 32 відеокліпи, десятки хітів, сотні клубних та фестивальних виступів, тисячі відданих фанів ТАРТАК готує святкування! 15 грудня у київському «Альта Експо» мав відбутися ювілейний концерт та презентація нового – сьомого – альбому ТАРТАКА «Сімка», 10 пісень з якого будуть виконані вперше. Проте сьогодні вранці гурту повідомили, що їм доведеться шукати нове приміщення. На щастя, Сашку Положинському вдалося улагодити ситуацію і час та місце виступу залишаються без змін. Гості, слем, стейдждайвінг, «100% Плагіат» і «Хулігани», «Я не хочу» та «Стільникове кохання», «Не кажучи нікому» і «Понад хмарами», кавери на ТАРТАКА від молодих гуртів, що звучатимуть на малій сцені «Альта Експо» доведуть, що в Україні є поп-музика, є рок-музика, є альтернатива, а є група ТАРТАК.

Під час концерту буде презентовано соціальний проект «Ти подумай» вперше в історії української музики всі пісні на концерті гурту ТАРТАК супроводжуватимуться відеорядом мовою жестів. На концерт буде запрошена молодь з вадами слуху. Сьогодні такі люди не є повноцінною частиною українського суспільства, телепростір для них недосяжний, нормального доступу до освіти не мають. Вони стоять осторонь більшості культурних подій країни. Мета проекту «Ти подумай» – дати можливість українцям з вадами слуху інтегруватися у суспільство, залучити їх до культурного життя, відкрити прихований для них світ звуків, підштовхнути інші українські гурти забезпечити свої концерти відеорядом з виконанням пісень мовою жестів.

Усі кошти, зібрані від продажу квитків підуть на операцію маленької Мар’яни Олійник. Лікарі поставили їй діагноз – двостороння сенсоневральна глухота. Мар’янці зараз всього рік і 11 місяців. На операцію, яку необхідно зробити якнайскоріше, необхідно 320 тисяч гривень.

«Коли часом здається, що ти зайва людина
І що власне життя для життя не причина,
Коли думаєш знову, що існуєш даремно,
Ти подумай про тих, кому завжди темно!
Можеш чути радість пташиного співу,
Перекати грому, шелестіння зливи!
Твоя біда – не біда, твоє лихо – не лихо,
Ти подумай про тих, кому завжди тихо!»
ТАРТАК, «Ти подумай»
Сашко Положинський, Марія Швардак та оркестр у проекті із незрячими виконавцями «Відчинилося життя», «Ти Подумай»:
http://www.youtube.com/user/typodumay#p/f/6/2Wuch5pu5ts
Запрошення Олега Скрипки та Марії Бурмаки на концерт ТАРТАКА:
ТАРТАК, «Репанк», турно-концертне відео:
ТАРТАК, «Я не хочу»:

КВИТКИ: 30 грн
www.kvytky.ua (замовлення он-лайн)
м. Київ, вул. Пимоненка, 8 А (Студія КОМА)
м. Київ, вул. Ярославів Вал, 9
м. Київ, пр. Оболонський 1Б (Квитки.UA в ТЦ Dream Town поруч з тиранозавром)
 
Магазини Наш Формат:
м. Київ, пров. Белінського 5, тел.: (044) 234-82-06
м. Львів, пл. Ринок, Універмаг «На Ринку», 2 поверх.
м. Івано-Франківськ , вул. Галицька, 15.
м. Калуш, вул. Грушевського, 50

 
ПУБЛІКАЦІЇ
«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
ІНТЕРВ'Ю
«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
23.12.2010

Незабаром Новий рік, і здається, що мотив пісеньки «Qарпа-ратів» відомої української групи «Тартак» ще не раз спаде на думку тим, хто бачитиме, як любі колеги «відтягуються» на виробничому святковому заході

Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
НОВИНИ
Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
30.11.2010

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський дебютував як режисер. Співак відзняв інноваційне відео на нову пісню з альбому «Опір Матеріалів» під назвою «Моральний Секс». Положинському вдалося поєднати на одному екрані одночасно два відео, знятих одним дублем кожен, які взаємодіють між собою. В результаті нехарактерний для українського ринку відеокліп «Моральний Секс» претендує на звання унікального!

Тартак презентують нову платівку сольним концертом
АНОНСИ
Тартак презентують нову платівку сольним концертом
18.04.2010

21 квітня у київському клубі «Бінго» відбудеться концерт гурту Тартак, який стане офіційною презентацією шостого за рахунком альбому гурту – «Опір матеріалів»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Сімка
Сімка
2012
альбом
слухати · рецензія
Опір Матеріалів
Опір Матеріалів
2010
альбом
слухати · рецензія
Пташка (feat Вахтанг Кікабідзе)КЛІП
Попелюшка (feat Нумер 482)КЛІП
Попелюшка (feat Нумер 482) · 2018
521 тис. переглядів
Знаєш Мій ДеньКЛІП
Знаєш Мій День · 2017
2 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!