Опір Матеріалів

Опір Матеріалів

Тартак


Тарамтаратіда1. Тарамтаратіда
Репанк2. Репанк
Хто Ти Є?3. Хто Ти Є?
Принцеса Аренбі4. Принцеса Аренбі
Книжковий Хробак5. Книжковий Хробак
Моральний Секс6. Моральний Секс
Звабте Мене7. Звабте Мене
В Моєму Світі8. В Моєму Світі
Qарпа-ратів9. Qарпа-ратів
Майже На10. Майже На
Ай Хай11. Ай Хай
Ти Подумай12. Ти Подумай
3Dенс13. 3Dенс
Атомна Помпа14. Атомна Помпа
Дж...Ангел15. Дж...Ангел

Останній студійний альбом Тартака «Сльози і Соплі» вийшов три роки назад, тож качаючи альбом з Інтернету абсолютно легально, я не міг повірити в таке щастя - ну нарешті! Ще й прямо 31 грудня, ну просто хоч під ялинку клади. Ура, товариші!

Відверто кажучи, я дещо хвилювався, запускаючи альбом на програвання в своєму айРівері. Анонсовані раніше дві пісні з нового альбому - Джангел та Атомна помпа мене вразили дуже помірно. Тому в моєму морі щастя плив чималенький Титанік скептицизму: а чи зможе ТарТак нас ще раз вразити? Що ж, була не була, тиснемо на Плей!

Титанік потонув не відразу. Перше прослуховування альбому справило на мене подвійне враження: ніби то воно і ТарТак, ніби круто. Але щось не те. Хм. Try again! Після другого разу я закайфував. Диск, як то кажуть, «пішов»! Це все же той самий ТарТак з запальними веселими ритмами і припанковано-приколістськими текстами. Та в ліриці відбулися певні зміни.

Якщо десь половина пісень альбому повертає нас у часи Демографічного Вибуху та Системи Нервів, закликаючи нас веселитися і танцювати, то інша половина показує, що гурт принципово подорослішав. Соціальна лірика на платівці займає одну з провідних тем, показуючи позицію гурту з приводу повсякденних проблем: зацикленість життя, бюрократія, корпоративні правила. Та особливо мені сподобалася пісня «Ти подумай», у якій розкрито тему дуже складної проблеми кожної особистості: самотність серед суспільства і відчуття непотрібності у цьому світі. Певно, найсильніший трек альбому.

Альбом вийшов непоганим. Можливо, він і не торкає так, як колись Демографічний Вибух, чи Система Нервів, у ньому немає експериментів з Гуляйгородом і чіткої концепції Сльоз і Сопель, але відчувається в ньому щось більше, ніж раніше. ТарТак шукає шляхи рухатися далі і знаходить їх. А ми продовжуємо насолоджуватися творчістю улюбленого гурту! Enjoy this!

Текст - Сашко Гончаров
Спеціально для rock.kiev.ua


Виконавець:
Тартак
Назва:
Опір Матеріалів
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2010
Видавець:
self-released
ПУБЛІКАЦІЇ
Тартак - 15 років: (оновлено)
АНОНСИ
Тартак - 15 років: (оновлено)
15.12.2011

Минуло 15 років і на честь дня народження гурту, на рахунку якого 6 альбомів, 32 відеокліпи, десятки хітів, сотні клубних та фестивальних виступів, тисячі відданих фанів ТАРТАК готує святкування! 15 грудня у київському «Альта Експо» відбудеться ювілейний концерт та презентація нового – сьомого – альбому ТАРТАКА «Сімка»

«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
ІНТЕРВ'Ю
«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
23.12.2010

Незабаром Новий рік, і здається, що мотив пісеньки «Qарпа-ратів» відомої української групи «Тартак» ще не раз спаде на думку тим, хто бачитиме, як любі колеги «відтягуються» на виробничому святковому заході

Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
НОВИНИ
Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
30.11.2010

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський дебютував як режисер. Співак відзняв інноваційне відео на нову пісню з альбому «Опір Матеріалів» під назвою «Моральний Секс». Положинському вдалося поєднати на одному екрані одночасно два відео, знятих одним дублем кожен, які взаємодіють між собою. В результаті нехарактерний для українського ринку відеокліп «Моральний Секс» претендує на звання унікального!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Сімка
Сімка
2012
альбом
слухати · рецензія
ЖитиКЛІП
Жити
2016
Майже НаКЛІП
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
АНОНСИ
Кіноконцерт Muse: Drones World Tour / 12.07.2018
04.07.2018

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами