Тартак презентують нову платівку сольним концертом

18.04.2010 · Анонси 21 квітня у київському клубі «Бінго» відбудеться концерт гурту Тартак, який стане офіційною презентацією шостого за рахунком альбому гурту – «Опір матеріалів».

Про неоднозначну назву альбому ходить багато чуток і суперечок, але Сашко Положинський відкриває карти: «Вираз "Опір Матеріалів" найкраще відображає і зміст альбому, і його тривалу боротьбу за вихід у світ. Принаймні, ті люди, які свого часу вивчали предмет "опір матеріалів" та знають всі обставини створення нашого альбому, погоджуються, що кращої назви для нього і бути не може!»

Нагадаємо, що альбом було представлено для шанувальників в он-лайн доступі наприкінці 2009 року на спеціальному сайті http://opir.tartak.com.ua/, де кожен бажаючий може завантажити альбом, а при бажанні – віддячити музикантам грошима електронним розрахунком.

Такий підхід стає дедалі популярнішим у світі, але не дивлячись на те, що альбом вже закачали десятки тисяч людей, Тартак вирішив порадувати і слухачів, що не мають доступу до всесвітньої мережі, а також музичних колекціонерів – видавши CD-версію платівки. Видавцем виступив незалежний лейбл «Rock Music».

До моменту свого другого народження альбом «Опір матеріалів» вже встиг чимало: здобути нових та вразити старих прихильників під час всеукраїнського клубного туру минулого року та отримати премію «НЕПОПСА» за «Кращий альбом року» від радіостанції Джем ФМ. Голосування відбувалось за допомогою надісланих СМСок від слухачів. До речі, саме на концерті 21 квітня премія буде офіційно презентована Тартаківцям.

Також у програмі концерту очікується – презентація нового відео на пісню «3Денс». Кліп обіцяє бути яскравим, динамічним та веселим, а виходячи з назви пісні - ще й танцювальним та трохи віртуальним. Це режисерський дебют Кадіма Тарасова, який змонтував не одну сотню українських відеокліпів та нарешті вирішив спробувати себе і в якості режисера. Кадім давно дружить з хлопцями з Тартаку і поважає їх творчість, тож ні хвилини не замислювався над кандидатурою для такого дебюту.

Тартак
21 квітня
клуб Бінго
Початок: 20:00 (вхід з 19:00)

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Тартак - 15 років: (оновлено)
АНОНСИ
Тартак - 15 років: (оновлено)
15.12.2011

Минуло 15 років і на честь дня народження гурту, на рахунку якого 6 альбомів, 32 відеокліпи, десятки хітів, сотні клубних та фестивальних виступів, тисячі відданих фанів ТАРТАК готує святкування! 15 грудня у київському «Альта Експо» відбудеться ювілейний концерт та презентація нового – сьомого – альбому ТАРТАКА «Сімка»

«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
ІНТЕРВ'Ю
«Тартак»: про «Qарпа-ратів» і «Опір матеріалів»
23.12.2010

Незабаром Новий рік, і здається, що мотив пісеньки «Qарпа-ратів» відомої української групи «Тартак» ще не раз спаде на думку тим, хто бачитиме, як любі колеги «відтягуються» на виробничому святковому заході

Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
НОВИНИ
Сашко Положинський відзняв «моральний секс»
30.11.2010

Лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський дебютував як режисер. Співак відзняв інноваційне відео на нову пісню з альбому «Опір Матеріалів» під назвою «Моральний Секс». Положинському вдалося поєднати на одному екрані одночасно два відео, знятих одним дублем кожен, які взаємодіють між собою. В результаті нехарактерний для українського ринку відеокліп «Моральний Секс» претендує на звання унікального!

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Сімка
Сімка
2012
альбом
слухати · рецензія
Опір Матеріалів
Опір Матеріалів
2010
альбом
слухати · рецензія
Пташка (feat Вахтанг Кікабідзе)КЛІП
Попелюшка (feat Нумер 482)КЛІП
Попелюшка (feat Нумер 482) · 2018
521 тис. переглядів
Знаєш Мій ДеньКЛІП
Знаєш Мій День · 2017
2 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії