Ніагара

Сніг

Тренд 124 тис. переглядів Like 698

Ніагара презентує кліп «Сніг». Це перший реліз гурту перед виходом нового альбому, реліз якого планується на весну 2022 року. Зйомки відбувались у Львові, режисером кліпу став Василь Переверзєв, відомий як фронтмен гуртів ТОЛ та ПНД.
 
Більше про зйомки розповідає фронтвумен гурту Віка Папа:

В нас не було ідей, все або занадто банальне, або ж добрячий сюр. Тому ми звернулись, до Василя Переверзєва (ТОЛ / ПНД), нашого давнього товариша по цеху, людини, в чиїх ідеях були впевнені. Василь дав сюжет - ми відразу погодились. Йому музично відгукнулось, пазл зійшовся, творча машина запрацювала.
 
Зйомки відбувались на двох львівських локаціях: Будинок Вчених та Чортові Скелі. Відзняли роботу ще в листопаді, але через неадекватних блогерів та «голодну тусу», відклали реліз. Ми з великою повагою і захватом поставились до Будинку Вчених. Для нашої знімальної групи це був культурний стрес - яка історія постала перед ними! Ми омріяли собі це місце для зйомок. Особливо закохався в це місце Василь, це була його ідея синхрони зняти тут. Треба було годину стояти в приміщенні, аби він оговтався від львівської архітектурної краси і почав працювати… Отож, зважаючи на обставини - реліз саме зараз.
 
По сценарію наш чотирилапий «актор» Карат мав зализувати рани герою кліпа, Михайлу Ганчаку, але не хотів: довелось нашому герою в роті й сире м‘ясо тримати, і ковбаску, і корм. Хоч «актор» не голодний був.

Падіння героя - взагалі окрема історія. Для безпечного приземлення ми поклали під листя матрац, на який він жодного разу так і не приземлився вроді, вже аж страшно було, як там його спина. Дубль, де він круто послизнувся - випадковий і справжній, саме він і потрапив в кліп. Добре, що всі залишились неушкоджені і щасливі.

Словами не описати все, це залишиться в серці команди. Все, що ми зробили - велике натхнення і нереальна самовіддача всіх, хто брав участь. Це була не просто робота: азарт, дружба, закоханість один в одного. Ми вдячні дуже за цю відеороботу кожному залученому.

ПУБЛІКАЦІЇ
Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки
ІНТЕРВ'Ю
Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки
31.08.2007

Інтервью з вокалісткою львівської Ніагари

Ниагара уже в Украине!
НОВИНИ
Ниагара уже в Украине!
26.07.2005

На Волыни, в городе Дубно, где когда-то Н. В. Гоголь «поселил» казацкого ватажка Бульбу и его сыновей, сегодня живет знаменитый всеукраинский фестиваль рок-музыки «Тарас Бульба». И, доложу вам, здравствует. Уже в восьмой раз, слава Богу! Закончившийся поздно ночью 17 июля трехдневный рок-марафон изрядно удивил нас, столичных гостей, количеством — публики, качеством — музыки. И несколько изумил засильем «тяжелых» музжанров…

Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
ІНТЕРВ'Ю
Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
08.10.2004

Львівська «Ніагара» вже навела достатьньо шуму у себе на батьківщині, але не дивлячись на це, мені не вдалося знайти достатньо інформації про команду навіть на їхньому сайті. Щоб відкрити завісу, ми вирішили трохи порозпитувати гітариста групи - Олексія Шатєєва

ДОСЬЄ
ПеревернемКЛІП
Перевернем · 2018
20 тис. переглядів
Тільки двоєКЛІП
Тільки двоє · 2018
34 тис. переглядів
До Останнього ПодихуКЛІП
До Останнього Подиху · 2017
12 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2016
сингл
слухати
Добра
Добра
2009
альбом
слухати · рецензія
Я с.а.м.о.т.а
Я с.а.м.о.т.а
2005
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!