Ніагара

Сніг

Тренд 127 тис. переглядів Like 698

Ніагара презентує кліп «Сніг». Це перший реліз гурту перед виходом нового альбому, реліз якого планується на весну 2022 року. Зйомки відбувались у Львові, режисером кліпу став Василь Переверзєв, відомий як фронтмен гуртів ТОЛ та ПНД.
 
Більше про зйомки розповідає фронтвумен гурту Віка Папа:

В нас не було ідей, все або занадто банальне, або ж добрячий сюр. Тому ми звернулись, до Василя Переверзєва (ТОЛ / ПНД), нашого давнього товариша по цеху, людини, в чиїх ідеях були впевнені. Василь дав сюжет - ми відразу погодились. Йому музично відгукнулось, пазл зійшовся, творча машина запрацювала.
 
Зйомки відбувались на двох львівських локаціях: Будинок Вчених та Чортові Скелі. Відзняли роботу ще в листопаді, але через неадекватних блогерів та «голодну тусу», відклали реліз. Ми з великою повагою і захватом поставились до Будинку Вчених. Для нашої знімальної групи це був культурний стрес - яка історія постала перед ними! Ми омріяли собі це місце для зйомок. Особливо закохався в це місце Василь, це була його ідея синхрони зняти тут. Треба було годину стояти в приміщенні, аби він оговтався від львівської архітектурної краси і почав працювати… Отож, зважаючи на обставини - реліз саме зараз.
 
По сценарію наш чотирилапий «актор» Карат мав зализувати рани герою кліпа, Михайлу Ганчаку, але не хотів: довелось нашому герою в роті й сире м‘ясо тримати, і ковбаску, і корм. Хоч «актор» не голодний був.

Падіння героя - взагалі окрема історія. Для безпечного приземлення ми поклали під листя матрац, на який він жодного разу так і не приземлився вроді, вже аж страшно було, як там його спина. Дубль, де він круто послизнувся - випадковий і справжній, саме він і потрапив в кліп. Добре, що всі залишились неушкоджені і щасливі.

Словами не описати все, це залишиться в серці команди. Все, що ми зробили - велике натхнення і нереальна самовіддача всіх, хто брав участь. Це була не просто робота: азарт, дружба, закоханість один в одного. Ми вдячні дуже за цю відеороботу кожному залученому.

ПУБЛІКАЦІЇ
Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки
ІНТЕРВ'Ю
Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки
31.08.2007

Інтервью з вокалісткою львівської Ніагари

Ниагара уже в Украине!
НОВИНИ
Ниагара уже в Украине!
26.07.2005

На Волыни, в городе Дубно, где когда-то Н. В. Гоголь «поселил» казацкого ватажка Бульбу и его сыновей, сегодня живет знаменитый всеукраинский фестиваль рок-музыки «Тарас Бульба». И, доложу вам, здравствует. Уже в восьмой раз, слава Богу! Закончившийся поздно ночью 17 июля трехдневный рок-марафон изрядно удивил нас, столичных гостей, количеством — публики, качеством — музыки. И несколько изумил засильем «тяжелых» музжанров…

Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
ІНТЕРВ'Ю
Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
08.10.2004

Львівська «Ніагара» вже навела достатьньо шуму у себе на батьківщині, але не дивлячись на це, мені не вдалося знайти достатньо інформації про команду навіть на їхньому сайті. Щоб відкрити завісу, ми вирішили трохи порозпитувати гітариста групи - Олексія Шатєєва

ДОСЬЄ
ПрокиньсяКЛІП
Прокинься · 2022
95 тис. переглядів
ПеревернемКЛІП
Перевернем · 2018
21 тис. переглядів
Тільки двоєКЛІП
Тільки двоє · 2018
35 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2016
сингл
слухати
Добра
Добра
2009
альбом
слухати · рецензія
Я с.а.м.о.т.а
Я с.а.м.о.т.а
2005
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності