Вікторія Кришталь: співала повітряні пісеньки

31.08.2007 · Інтерв'ю

Сумного вечору помітив Вікторію в онлайні, тож не упустив можливості порозпитувати про новини з штабу львівської Ніагари.

Перше питання, то звичайно, як себе почуваєш, та чи змінилось щось у сприйнятті світу після народження дитини?

Почуваюсь ще суперовіше, аніж колись. Дитя - то диво, яке перевертає все довкола, робить світ кольоровішим і привабливішим разів у 1000000!

То почуваючи себе мамою то не завадить і надалі робити зриваючий дах рок, чи може починає тянути на лірику?

Та ні-ні!!!! В мене ж і сил з’явилось разів у 1000000 більше, а стосовно лірики, то вона завжди була присутьньою в «Ніагарі», хіба тротрохи дивакуватою.

Була суттєва перерва, як гурт загалом пережив її?

Знаєш, перерва не позначилась негативно на житті групи, навпаки тепер хочеться наче спраглому - пити і пити...

Думаю незабаром вже почнемо працювати на повну потужність, бо зараз все ж таки на першому місці малеча! До речі, у нашого басиста теж 18 квітня народилась донечка - готуємо молоди. Молодий склад ;)

Ятак розумію, збавляти обертів група планів не має, а як що до другої дитини, плани є? :)

Ти жартуєш???? Який другий, я з першим ради дати не можу. Марія - то справжнє шило-мотовило!!! Навпаки оберти будем набирати! Та ні, забагато музики та ідей накопичилось - більше б на це часу! Часу!!!

Чув, працюєте над другим альбомом, розкажи чого чекати?

Угу! Чекати, мабуть, більш важкого, зрілого матеріалу, знаєш, у мене якийсь такий вік прийшов, що хочеться тепер все віддати, аніж отримати (Я про музику).

З теперішнім зрозуміло, давай в минуле. Зновуж таки, чув, ти спочатку планувала займатися поп-музикою, правда?

Таке було, до тих пір поки доля мене не завела у справжній андеграунд, де я дала змогу своїми вухами почути реальний звуууук. З тих пір, я не тещоб ділю поп і рок, я розмежовую якість і халтуру.

А як доля завела, як виникла теперішня Ніагара, хто кого знайшов?

Я співала повітряні пісеньки, співала гарно :) Орест Прус, один із основоположників гурту, запросив мене поспівати у запланованому комерційному проекті. Я прийшла, послухала «Пантеру» і пішла... вертатись було срашно, але цікаво - відтоді виникла «Ніагара», спочатку лайт, потім така, як є. З тих пір минуло 7 років.

Хто зараз є «творчим кістяком», пише тексти, музику?

Кістяк наче залишився - бас, гітара, вокал. Мінялись лише ударники, ну і гітариста одного не стало, проте, зараз коли у «Ніагару « прийшов ударник Іллюха Липницький все стало цікавіше, можу сміло сказати, що сьогодні він реально приліпився до кістяка. Пишемо колективно, хіба слова шкрябаю я одна, я самота, я, я, я :)

Тексти автобіографічні?

Життєві.

А улюблені пісні є?

Не буду кривити душею і говорити, що всі… Є напевно, але найбільше мене пронизує в тому моменті, коли я бачу віддагу публіки, а це може трапитись на будь-якій пісні, я філософ.

На останок, які українські гурти виділяєш для себе?

Та багато їх - не перечислиш. Рівень наче є, а родзинки, яка б виділяла - на жаль... Але, знаєш, «терпенье и труд - все перетрут»: я знаю, що нам треба працювати, багато працювати, а ще ніколи не втрачати духу колективізму, дружби і відвертих відносин - можливо у цьому і є родзинка, яку, повір, так важко зберігати.

Бесіду вів Реміш Дмитро [www.rock.kiev.ua]


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Ниагара уже в Украине!
НОВИНИ
Ниагара уже в Украине!
26.07.2005

На Волыни, в городе Дубно, где когда-то Н. В. Гоголь «поселил» казацкого ватажка Бульбу и его сыновей, сегодня живет знаменитый всеукраинский фестиваль рок-музыки «Тарас Бульба». И, доложу вам, здравствует. Уже в восьмой раз, слава Богу! Закончившийся поздно ночью 17 июля трехдневный рок-марафон изрядно удивил нас, столичных гостей, количеством — публики, качеством — музыки. И несколько изумил засильем «тяжелых» музжанров…

«Ніагара» - перша платівка не за горами
НОВИНИ
«Ніагара» - перша платівка не за горами
22.03.2005

Відома львівська група «Ніагара» оголосила про завершення роботи над записом першої повноцінної платівки. До диску увійшло шістнадцять треків-хітів, що накопичились у гурту за більше ніж п'ять років існування й багато з яких добряче відомі українській публіці з виступів групи.

Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
ІНТЕРВ'Ю
Ніагара - «Хотіли грати комерційну музику»
08.10.2004

Львівська «Ніагара» вже навела достатьньо шуму у себе на батьківщині, але не дивлячись на це, мені не вдалося знайти достатньо інформації про команду навіть на їхньому сайті. Щоб відкрити завісу, ми вирішили трохи порозпитувати гітариста групи - Олексія Шатєєва

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Single
Single
2016
сингл
слухати
Добра
Добра
2009
альбом
слухати · рецензія
Я с.а.м.о.т.а
Я с.а.м.о.т.а
2005
альбом
слухати
ПрокиньсяКЛІП
Прокинься · 2022
95 тис. переглядів
СнігКЛІП
Сніг · 2022
127 тис. переглядів
ПеревернемКЛІП
Перевернем · 2018
21 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!