АННА. Гра з Богом. Майже фільм.

12.08.2010 · Новини

Львівський режисер Олександр Денисенко закінчив роботу над новим відео гурту АННА на один з треків майбутнього альбому «Срібна Змія» – Гра з Богом. Це відео важко назвати кліпом. Насправді вийшов містичний тріллер або майже фільм жахів. І музиканти, і режисер дуже задоволені результатом. А Олександр Денисенко планує представити відеокліп на декількох міжнародних фестивалях за кордоном.

Не дивлячись на високу якість відео, на разі невідомо чи можна буде побачити його на телеекранах з ряду причин. Але вже зараз це творіння можна дивитись в Інтернеті за цим посиланням:
http://www.youtube.com/user/OldenStudio#p/a/u/0/78hZVG7Y7JQ

До речі, Олександр Денисенко вже вдруге співпрацює з гуртом АННА. Першим відеокліпом цього тандему в 2009 році стала пісня Карматреш. А вже восени режисером заплановано офільмувати ще одну композицію з нового альбому гурту.

Приємно те, що, не дивлячись на повне ігнорування вітчизняного альтернативного мистецтва з боку телеканалів, музиканти і режисери продовжують знімати якісні відео роботи, побачити які можливо тільки у всесвітній мережі.

Нагадаємо, що реліз альбому «Срібна Змія» відбудеться у вересні на лейблі Iншамузика, але гурт АННА вже знайомить слухачів з новими піснями на своїй сторінці в світовій музичній мережі MySpace, де кожен тиждень з’являється новий трек з майбутньої платівки.

Прес-служба лейблу Iншамузика


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
ІНТЕРВ'Ю
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
28.11.2018

Фронтмен гурту Анна Віктор Новосьолов виявився не самим говірким співрозмовником, але дещо випитати таки вдалось

АННА - Срібний тур
ФОТО
АННА - Срібний тур
25.11.2010

20 листопада в столичному клубі «Бінго» відбувся концерт львівського гурту АННА в рамках «Срібного туру» на підтримку нового альбому «Срібна змія» за участю гостей та друзів - київських гуртів Тол та МегамасС

Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
ІНТЕРВ'Ю
Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
27.06.2010

Львівський гурт АННА здобув визнання на українській альтернативній сцені ще до виходу свого першого диску. Ми поспілкувалися з Віктором Новосьоловим. І теми для розмови знайшлися, адже фронтмен львівської банди не лише співає і заряджає всіх неймовірною енергетикою, а ще й є організатором одного з наймасштабніших фестів України – «Руйнація»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Перетинай за гранню грань
Single
Single
2015
сингл
слухати
Срібна Змія
Срібна Змія
2010
альбом
слухати · рецензія
Карматреш
Карматреш
2008
альбом
слухати · рецензія
КрикКЛІП
Крик · 2018
24 тис. переглядів
КартиниКЛІП
Картини · 2012
33 тис. переглядів
Game with the GodКЛІП
Game with the God · 2010
55 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
НОВИНИ
Прийом заявок: Східноєвропейська Музична Академія
18.07.2020

Music Export Ukraine, у ​​партнерстві з MONOKEY, оголошують прийом заявок на першу Східноєвропейську Музичну Академію. Ця можливість є абсолютно безкоштовною та відкритою