К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

АННА. Гра з Богом. Майже фільм.

12.08.2010 · НовостиАННА. Гра з Богом. Майже фільм.

Львівський режисер Олександр Денисенко закінчив роботу над новим відео гурту АННА на один з треків майбутнього альбому «Срібна Змія» – Гра з Богом. Це відео важко назвати кліпом. Насправді вийшов містичний тріллер або майже фільм жахів. І музиканти, і режисер дуже задоволені результатом. А Олександр Денисенко планує представити відеокліп на декількох міжнародних фестивалях за кордоном.

Не дивлячись на високу якість відео, на разі невідомо чи можна буде побачити його на телеекранах з ряду причин. Але вже зараз це творіння можна дивитись в Інтернеті за цим посиланням:
http://www.youtube.com/user/OldenStudio#p/a/u/0/78hZVG7Y7JQ

До речі, Олександр Денисенко вже вдруге співпрацює з гуртом АННА. Першим відеокліпом цього тандему в 2009 році стала пісня Карматреш. А вже восени режисером заплановано офільмувати ще одну композицію з нового альбому гурту.

Приємно те, що, не дивлячись на повне ігнорування вітчизняного альтернативного мистецтва з боку телеканалів, музиканти і режисери продовжують знімати якісні відео роботи, побачити які можливо тільки у всесвітній мережі.

Нагадаємо, що реліз альбому «Срібна Змія» відбудеться у вересні на лейблі Iншамузика, але гурт АННА вже знайомить слухачів з новими піснями на своїй сторінці в світовій музичній мережі MySpace, де кожен тиждень з’являється новий трек з майбутньої платівки.

Прес-служба лейблу Iншамузика


 
ПУБЛИКАЦИИ
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
ИНТЕРВЬЮ
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
28.11.2018

Фронтмен гурту Анна Віктор Новосьолов виявився не самим говірким співрозмовником, але дещо випитати таки вдалось

АННА - Срібний тур
ФОТО
АННА - Срібний тур
25.11.2010

20 листопада в столичному клубі «Бінго» відбувся концерт львівського гурту АННА в рамках «Срібного туру» на підтримку нового альбому «Срібна змія» за участю гостей та друзів - київських гуртів Тол та МегамасС

Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
ИНТЕРВЬЮ
Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
27.06.2010

Львівський гурт АННА здобув визнання на українській альтернативній сцені ще до виходу свого першого диску. Ми поспілкувалися з Віктором Новосьоловим. І теми для розмови знайшлися, адже фронтмен львівської банди не лише співає і заряджає всіх неймовірною енергетикою, а ще й є організатором одного з наймасштабніших фестів України – «Руйнація»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Перетинай за гранню грань
Single
Single
2015
сингл
слушать
Срібна Змія
Срібна Змія
2010
альбом
слушать · рецензия
Карматреш
Карматреш
2008
альбом
слушать · рецензия
КрикКЛИП
Крик · 2018
28 тис. просмотров
КартиниКЛИП
Картини · 2012
34 тис. просмотров
Game with the GodКЛИП
Game with the God · 2010
56 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности