Карматреш

Карматреш

Анна


1. Куля
2. До Кісток
3. Ангели
4. Неприкаяний
5. Ніж
6. Гламур
7. Мовчи
8. Сни
9. Сприймай Мене
10. Чортищо
11. Картини
12. Зрада
ВСІ ТРЕКИ

Нарешті перед нами довгоочікуваний первісток флагманів львівської альтернативної сцени і однієї з кращих ню-метал груп України - АННА. Полноформатник під назвою «Карматреш» був виданий в березні цього року досить молодим, але прогресивним лейблом Іншамузика. За словами музикантів, робота над альбомом тривала близько 2-х років, і вони дуже раді, що їх творіння нарешті побачило світ. Ну що ж, «заглянемо під кришечку» цього альбому з такою незвичайною і привабливою назвою.

Всього на диску 12 пісень, що охоплюють весь період діяльності групи. Велика частина з них вже добре знайома шанувальникам творчості колективу. З перших звуків відчувається дійсно хороша якість запису і грамотний мастеринг, що не може не радувати. Думаю, описувати стиль команди не варто - це легко впізнаваний качовий ню-метал, розрахований на досить широку аудиторію. Диск слухається на одному диханні, з піками на найвідоміших і палколюбимих композиціях - «Куля», «Ніж» і «Спріймай мене». Напористі пухкі гітарні рифи у поєднанні з якісним вокалом «Вітька» Новосьолова та підривними ударними моментально привертають увагу. Так само радує відносна різноманітність вокалу - від речетативу і співу до скріму. Безсумнівно, хлопці дуже хороші в своєму стилі.

Загалом, група АННА своїм первістком спростували приказку «Перший млинець - комом», і видали на-гора дійсно якісний продукт. І хоча декому може здатися, що матеріал команди трохи застарів морально і є не дуже актуальним в середовищі альтернативної музики, диск, безсумнівно, знайде свого слухача. Рекомендується всім любителям драйвового ню-металу і просто поціновувачам якісної музики!

Киевский Рок-Клуб висловлює подяку лейблу Іншамузика за наданий диск, а також за сприяння розвитку української альтернативної сцени.

Текст - Влад Сябрук


Виконавець:
Анна
Назва:
Карматреш
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2008
Видавець:
Іншамузика

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
ІНТЕРВ'Ю
Віктор Новосьолов, гурт Анна: «Нам ще є що сказати»
28.11.2018

Фронтмен гурту Анна Віктор Новосьолов виявився не самим говірким співрозмовником, але дещо випитати таки вдалось

АННА - Срібний тур
ФОТО
АННА - Срібний тур
25.11.2010

20 листопада в столичному клубі «Бінго» відбувся концерт львівського гурту АННА в рамках «Срібного туру» на підтримку нового альбому «Срібна змія» за участю гостей та друзів - київських гуртів Тол та МегамасС

Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
ІНТЕРВ'Ю
Віктор Новосьолов: «В Україні, потрібно серйозніше відноситись до рок-музики!»
27.06.2010

Львівський гурт АННА здобув визнання на українській альтернативній сцені ще до виходу свого першого диску. Ми поспілкувалися з Віктором Новосьоловим. І теми для розмови знайшлися, адже фронтмен львівської банди не лише співає і заряджає всіх неймовірною енергетикою, а ще й є організатором одного з наймасштабніших фестів України – «Руйнація»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Перетинай за гранню грань
Single
Single
2015
сингл
слухати
Срібна Змія
Срібна Змія
2010
альбом
слухати · рецензія
КрикКЛІП
Крик · 2018
29 тис. переглядів
КартиниКЛІП
Картини · 2012
35 тис. переглядів
Game with the GodКЛІП
Game with the God · 2010
56 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!