Пост.Скриптум

Непал

Тренд 1 тис. переглядів Like 12

Щоб перейти в нову якість деяким речам потрібен час. Алкоголь набуває витримку і міцність, наповнюється новими смаками, а спогади - перетворюються в нові смисли, післясмаку мислеобразів, які через деякий час оцінюєш зовсім під іншим кутом. Нове відео гурту ПОСТ.СКРИПТУМ. - це виплеск енергії, інтерполяція спогадів духовної подорожі в Непал, яке музиканти зробили два роки тому. У тій поїздці ПОСТ.СКРИПТУМ. шукав не тільки відповіді на питання, пізнавав можливості свого організму, змінювався сам і змінював своє сприйняття - тоді почався новий відлік, та точка неповернення, з якої почався черговий виток у творчості групи.

Сюжет кліпу - фрагменти подорожі і емоції, місця і люди, все, що об'єдналося в один клубок духовного і мирського. Обертання вічного колеса і суєта зовнішнього, відволікаючого. Це нескінченний кругообіг, який неможливо зупинити.

Зйомки відео проходили в двох країнах - деякі фрагменти були відзняті в ОАЕ, в Дубаї. А основна частина в різних регіонах Непалу: в столиці Катманду, в місті Покхара, в Гімалайських горах, а також в національному парку Читван.

Режисером і оператором кліпу виступив клавішник гурту Ігор Даровський, а головним героєм - вокаліст і лідер ПОСТ.СКРІПТУМ.а Олександр Волков.
Сама пісня Непал, на яку музиканти презентують відео - це один з треків нового альбому #всує.

ПУБЛІКАЦІЇ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
НОВИНИ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
30.12.2016

Свежая пластинка Пост.Скриптум - это не только музыкальный эксперимент и заряд позитивной энергетики, но и «полная неожиданность для них самих», потому что песни разных лет, вошедшие в этот LP группа совершенно не собиралась записывать, а тем более издавать

Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
НОВИНИ
Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
09.03.2010

Альбом «З.Ы.» вышел. Это знаменательное событие как для поклонников, так и для группы в целом, Пост.Скриптум собирается отпраздновать по старой традиции – отправившись в масштабный тур по городам Украины

Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
ІНТЕРВ'Ю
Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
10.03.2006

«Я бы сыграл вам что-то из Варум, но я, к сожалению, не знаю аккордов», - вот так Саша Волков, вокалист киевской команды Пост.Скриптум, начал выступление в клубе «Торба» на вечере, посвященном творчеству Виктора Цоя. Так как это уже второе знакомство с группой, я решил разузнать о ней побольше, и лично поговорил с ребятами.

ДОСЬЄ
Без причинКЛІП
Без причин · 2021
32 тис. переглядів
Теория ЭволюцииКЛІП
Теория Эволюции · 2021
46 тис. переглядів
ТМКЛІП
ТМ · 2021
10 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
ТМ
ТМ
2021
альбом
#ВСУЕ
#ВСУЕ
2018
альбом
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності