ТМ
Слухати/придбати:
Soundcloud iTunes Youtube Music

ТМ

Пост.Скриптум


1. Соль
2. ТМ
3. Сонет №3
4. Осколок дождя
5. Холодна как лед
6. Ты права
7. Сам
8. Теория эволюции
9. Пусть весь мир подождет
10. Без причин
11. 20к
12. Evolution theory
ВСІ ТРЕКИ

Київський гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. у вересні 2021 року випускає власний знак якості - альбом під назвою «ТМ». Після двох міні-альбомом «СЮЗВ» і «На карантині», випущених в 2020 році, музиканти повертаються до повнозвучної платівки, що складається з 12 оригінальних треків. У свіжих творах група за традицією продовжує експериментувати як з музичними стилями, так і з формою.

«ТМ» - це альбом міркування. За три роки, що минули з запису попереднього повноформатного альбому «#всує», музиканти змінилися і наратив пісень теж. На платівці немає легковажних висловлювань або жартівливих мотивів. Слова сповнені смислів. Кожна пісня тут на своєму сакральному місці.

Музиканти запрошують свого слухача в інтелектуальну подорож в якій потрібно не просто сприйняти, але й відчути контекст. Переходячи від трека до треку ви потрапляєте в лабіринт сучасної полеміки і багатошаровості змісту, вихід з якого не так легко відшукати. Романтика переплітається з жорсткою правдою, логіка ховається за символами і образами, а сенс висловлювань часом залишається питаннями без відповідей. І все це за 45 хвилин унікального звучання гурту.

Три мови, на яких звучить альбом лише підсилюють його мультикультурний дискурс і відкривають світ ПОСТ.СКРІПТУМ.а більш широкому колу слухачів.

Запис, зведення та мастеринг альбому «ТМ» як і два попередніх міні-альбоми були зроблені на камерної київської студії «ПОСТ.СКРІПТУМ.а».

Новий альбом «ТМ» - це сучасне незалежне висловлювання від гурту, який вже понад 15 років продовжує лінію необмеженої творчості в усіх її проявах.


Виконавець:
Пост.Скриптум
Назва:
ТМ
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2021
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
НОВИНИ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
30.12.2016

Свежая пластинка Пост.Скриптум - это не только музыкальный эксперимент и заряд позитивной энергетики, но и «полная неожиданность для них самих», потому что песни разных лет, вошедшие в этот LP группа совершенно не собиралась записывать, а тем более издавать

Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
НОВИНИ
Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
09.03.2010

Альбом «З.Ы.» вышел. Это знаменательное событие как для поклонников, так и для группы в целом, Пост.Скриптум собирается отпраздновать по старой традиции – отправившись в масштабный тур по городам Украины

Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
ІНТЕРВ'Ю
Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
10.03.2006

«Я бы сыграл вам что-то из Варум, но я, к сожалению, не знаю аккордов», - вот так Саша Волков, вокалист киевской команды Пост.Скриптум, начал выступление в клубе «Торба» на вечере, посвященном творчеству Виктора Цоя. Так как это уже второе знакомство с группой, я решил разузнать о ней побольше, и лично поговорил с ребятами.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Без причинКЛІП
Без причин · 2021
32 тис. переглядів
Теория ЭволюцииКЛІП
Теория Эволюции · 2021
46 тис. переглядів
ТМКЛІП
ТМ · 2021
10 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів