#ВСУЕ
Слухати/придбати:
Soundcloud

#ВСУЕ

Пост.Скриптум


1. Эфир
2. Хорони Меня
3. Сумма Итого
4. Просто Слова
5. iOV
6. Непал
7. Я Сам
8. Воздух
9. Слишком Много Зла
10. Становится Лучше
ВСІ ТРЕКИ

Київський гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. в грудні 2018 року випустив сьомий офіційний альбом під назвою «#ВСУЕ». Два роки мовчання пройшли в напруженій роботі, яка вилилася у 10 потужних треків, об'єднаних між собою як за стилем, так і за текстовою напругою. Альбом починається з пісні «Ефір» - маніфесту, що прямо заявляє подачу і стилістику нового звучання гурту. Це і відзвук східних інструментів, і напружена гітарна подача, і потужний текст - музиканти відійшли від м'якого і романтичного звучання акустичного «плагіат для чайної церемонії». Це оновлений ПОСТ.СКРИПТУМ. Рок, в чистому його прояві.

«Просто слова», «Занадто багато зла» - це пісні на злобу дня, доросле висловлювання про реалії сучасності, яке залишається в рамках класичного звучання ПОСТ.СКРІПТУМ.а часів альбому «З.Ы.». «Стає краще», «iOV» і «Непал» - це іронічні історії, притчі, що в жартівливій формі розкривають суть сучасного світу. Музиканти експериментують, об'єднують жанри і кожен раз на виході отримують щось нове, свіже. Живе.

Зведення та мастеринг альбому було зроблено на київській студії «ФДР», Ярославом Вільчиком, який працював над першими двома альбомами гурту.
Новий альбом «#ВСУЕ» це одночасно і нова незалежне висловлювання, але з іншого боку і продовження лінії, якій ПОСТ.СКРИПТУМ. не зраджує всі 15 років свого існування-необмежена творчість у всіх її проявах.


Виконавець:
Пост.Скриптум
Назва:
#ВСУЕ
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
НОВИНИ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
30.12.2016

Свежая пластинка Пост.Скриптум - это не только музыкальный эксперимент и заряд позитивной энергетики, но и «полная неожиданность для них самих», потому что песни разных лет, вошедшие в этот LP группа совершенно не собиралась записывать, а тем более издавать

Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
НОВИНИ
Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
09.03.2010

Альбом «З.Ы.» вышел. Это знаменательное событие как для поклонников, так и для группы в целом, Пост.Скриптум собирается отпраздновать по старой традиции – отправившись в масштабный тур по городам Украины

Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
ІНТЕРВ'Ю
Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
10.03.2006

«Я бы сыграл вам что-то из Варум, но я, к сожалению, не знаю аккордов», - вот так Саша Волков, вокалист киевской команды Пост.Скриптум, начал выступление в клубе «Торба» на вечере, посвященном творчеству Виктора Цоя. Так как это уже второе знакомство с группой, я решил разузнать о ней побольше, и лично поговорил с ребятами.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Без причинКЛІП
Без причин · 2021
32 тис. переглядів
Теория ЭволюцииКЛІП
Теория Эволюции · 2021
46 тис. переглядів
ТМКЛІП
ТМ · 2021
10 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан