#ВСУЕ
Слухати/придбати:
Soundcloud

#ВСУЕ

Пост.Скриптум


1. Эфир
2. Хорони Меня
3. Сумма Итого
4. Просто Слова
5. iOV
6. Непал
7. Я Сам
8. Воздух
9. Слишком Много Зла
10. Становится Лучше
ВСІ ТРЕКИ

Київський гурт ПОСТ.СКРИПТУМ. в грудні 2018 року випустив сьомий офіційний альбом під назвою «#ВСУЕ». Два роки мовчання пройшли в напруженій роботі, яка вилилася у 10 потужних треків, об'єднаних між собою як за стилем, так і за текстовою напругою. Альбом починається з пісні «Ефір» - маніфесту, що прямо заявляє подачу і стилістику нового звучання гурту. Це і відзвук східних інструментів, і напружена гітарна подача, і потужний текст - музиканти відійшли від м'якого і романтичного звучання акустичного «плагіат для чайної церемонії». Це оновлений ПОСТ.СКРИПТУМ. Рок, в чистому його прояві.

«Просто слова», «Занадто багато зла» - це пісні на злобу дня, доросле висловлювання про реалії сучасності, яке залишається в рамках класичного звучання ПОСТ.СКРІПТУМ.а часів альбому «З.Ы.». «Стає краще», «iOV» і «Непал» - це іронічні історії, притчі, що в жартівливій формі розкривають суть сучасного світу. Музиканти експериментують, об'єднують жанри і кожен раз на виході отримують щось нове, свіже. Живе.

Зведення та мастеринг альбому було зроблено на київській студії «ФДР», Ярославом Вільчиком, який працював над першими двома альбомами гурту.
Новий альбом «#ВСУЕ» це одночасно і нова незалежне висловлювання, але з іншого боку і продовження лінії, якій ПОСТ.СКРИПТУМ. не зраджує всі 15 років свого існування-необмежена творчість у всіх її проявах.


Виконавець:
Пост.Скриптум
Назва:
#ВСУЕ
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2018
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
НОВИНИ
Пост.Скриптум - Плагиат для чайной церемонии
30.12.2016

Свежая пластинка Пост.Скриптум - это не только музыкальный эксперимент и заряд позитивной энергетики, но и «полная неожиданность для них самих», потому что песни разных лет, вошедшие в этот LP группа совершенно не собиралась записывать, а тем более издавать

Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
НОВИНИ
Пост.Скриптум - выпустил «З.Ы.»
09.03.2010

Альбом «З.Ы.» вышел. Это знаменательное событие как для поклонников, так и для группы в целом, Пост.Скриптум собирается отпраздновать по старой традиции – отправившись в масштабный тур по городам Украины

Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
ІНТЕРВ'Ю
Пост.Скриптум - в подвале тесно, а на сцене гадко
10.03.2006

«Я бы сыграл вам что-то из Варум, но я, к сожалению, не знаю аккордов», - вот так Саша Волков, вокалист киевской команды Пост.Скриптум, начал выступление в клубе «Торба» на вечере, посвященном творчеству Виктора Цоя. Так как это уже второе знакомство с группой, я решил разузнать о ней побольше, и лично поговорил с ребятами.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
ТМ
ТМ
2021
альбом
Без причинКЛІП
Без причин · 2021
32 тис. переглядів
Теория ЭволюцииКЛІП
Теория Эволюции · 2021
46 тис. переглядів
ТМКЛІП
ТМ · 2021
10 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії