РЕДАГУВАТИ
Океан Ельзи

Океан Ельзи

1994 рік. Паша Гудімов, соло-гітара, на той час студент ландшафтної архітектури, Юрій Хусточка, бас-гітара, на той час студент економіки, Денис Глінін — ударні , на той час студент економічної енергетики, перший раз зустрілися зі Святославом Вакарчуком, на той час студентом теоретичної фізики, у березні 1994 року. Після періоду неофіційних спільних репетицій, у жовтні 1994 року, створюється група Океан Ельзи. Святослав згодом став автором більшості текстів і музики групи, а також її вокалістом.

У 1995 році група перемагає в місцевому фестивалі «Червона РУТА» у Львові.

У 1996 році, група бере участь у Таврійських Іграх, а також, поряд з іншими українськими групами виступає на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві .

У 1997 році відбувся перший значний сольний концерт групи у Львові, що зібрав 1200 людей.

У 1998 Океан Ельзи починає роботу з продюсером Віталієм Клімовим (Агентство «Немо») і підписує контракт з «Нова Рекордс». Група переїзджає в Київ і записує свій перший альбом «Там, де нас нема». Океан Ельзи розпочинає концертувати у Москві.

У 1999 році, Океан Ельзи виступили в МСМ Cafe у Парижі; виступ транслювався на телеканалі МСМ Іnternatіonal. Група бере участь у російському фестивалі «Навала». На Таврійських Іграх, група одержує нагороду «Відкриття Року».

У 2000, група випускає свій другий альбом «Янанебібув». До групи приєднується Дмитро Шуров, клавішні. Океан Ельзи бере участь у фестивалі «Максидром» у Москві і виступає в клубі «Асторія» у Лондоні. Під час перебування групи в Лондоні було знято кліп на пісню «Той день». На Таврійських Іграх група одержує нагороду «Краща Поп-Група».

У 2001, група записує свій третій альбом, «Модель». Підписується контракт із Pepsі Cola на спільне просування альбому і Пепсі-Коли; відбувся Всеукраїнський концертний тур групи. Журнал NME розміщує фото Святослава Вакарчука на обкладинку свого першого випуску в Росії. На Таврійських Іграх Океан Ельзи знову одержує нагороду «Краща Поп-Група».

На початку 2002 року, у Барселоні знято кліп на пісню «Друг». У квітні 2002 року, відбувся концерт групи із Симфонічним Оркестром «Ренесанс» в Палаці «Україна» в Києві . На Таврійських Іграх група одержує нагороди «Краща Рок-Група», «Кращий Альбом Року», «Краща Пісня Року». Група продовжує концертувати Росією. В грудні 2002 року випущено сингл групи, що складається з 2 пісень. Також у Львові знято кліп на пісню «Холодно», що ввійшла в сингл, який став дев’ятим кліпом групи.

ПУБЛІКАЦІЇ
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
ІНТЕРВ'Ю
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
27.05.2016

Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.

Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
23.09.2015

В заключительной части интервью Милош Елич продолжит рассказ о сотрудничестве с музыкальными артистами вне рамок «Океана Ельзи», поделится своими наблюдениями за методами работы различных саунд-продюсеров и некоторыми психологическими «фишками», которые помогают создать в студии комфортную рабочую атмосферу

Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
17.09.2015

Милош Елич производит впечатление человека, глубоко влюблённого в музыку. В награду за настоящую любовь к своему делу Милош получил возможность заниматься музыкой на самом высоком уровне. Немногие украинские звукоинженеры и саунд-продюсеры могут похвастаться богатым опытом сотрудничества с симфоническими оркестрами, участием в записи масштабных джазовых проектов

ДИСКОГРАФІЯ
В небо жене
В небо жене
2018
сингл
Без меж
Без меж
2016
альбом
рецензія
Земля
Земля
2013
альбом
рецензія
Dolce Vita
Dolce Vita
2010
альбом
рецензія
Суперсиметрія
Квіти мінних зонКЛІП
Квіти мінних зон · 2022
2 млн переглядів
ТримайКЛІП
Тримай · 2020
2 млн переглядів
В небо женеКЛІП
В небо жене · 2018
3 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів