РЕДАГУВАТИ
Океан Ельзи

Океан Ельзи

1994 рік. Паша Гудімов, соло-гітара, на той час студент ландшафтної архітектури, Юрій Хусточка, бас-гітара, на той час студент економіки, Денис Глінін — ударні , на той час студент економічної енергетики, перший раз зустрілися зі Святославом Вакарчуком, на той час студентом теоретичної фізики, у березні 1994 року. Після періоду неофіційних спільних репетицій, у жовтні 1994 року, створюється група Океан Ельзи. Святослав згодом став автором більшості текстів і музики групи, а також її вокалістом.

У 1995 році група перемагає в місцевому фестивалі «Червона РУТА» у Львові.

У 1996 році, група бере участь у Таврійських Іграх, а також, поряд з іншими українськими групами виступає на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві .

У 1997 році відбувся перший значний сольний концерт групи у Львові, що зібрав 1200 людей.

У 1998 Океан Ельзи починає роботу з продюсером Віталієм Клімовим (Агентство «Немо») і підписує контракт з «Нова Рекордс». Група переїзджає в Київ і записує свій перший альбом «Там, де нас нема». Океан Ельзи розпочинає концертувати у Москві.

У 1999 році, Океан Ельзи виступили в МСМ Cafe у Парижі; виступ транслювався на телеканалі МСМ Іnternatіonal. Група бере участь у російському фестивалі «Навала». На Таврійських Іграх, група одержує нагороду «Відкриття Року».

У 2000, група випускає свій другий альбом «Янанебібув». До групи приєднується Дмитро Шуров, клавішні. Океан Ельзи бере участь у фестивалі «Максидром» у Москві і виступає в клубі «Асторія» у Лондоні. Під час перебування групи в Лондоні було знято кліп на пісню «Той день». На Таврійських Іграх група одержує нагороду «Краща Поп-Група».

У 2001, група записує свій третій альбом, «Модель». Підписується контракт із Pepsі Cola на спільне просування альбому і Пепсі-Коли; відбувся Всеукраїнський концертний тур групи. Журнал NME розміщує фото Святослава Вакарчука на обкладинку свого першого випуску в Росії. На Таврійських Іграх Океан Ельзи знову одержує нагороду «Краща Поп-Група».

На початку 2002 року, у Барселоні знято кліп на пісню «Друг». У квітні 2002 року, відбувся концерт групи із Симфонічним Оркестром «Ренесанс» в Палаці «Україна» в Києві . На Таврійських Іграх група одержує нагороди «Краща Рок-Група», «Кращий Альбом Року», «Краща Пісня Року». Група продовжує концертувати Росією. В грудні 2002 року випущено сингл групи, що складається з 2 пісень. Також у Львові знято кліп на пісню «Холодно», що ввійшла в сингл, який став дев’ятим кліпом групи.

ПУБЛИКАЦИИ
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
ИНТЕРВЬЮ
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
27.05.2016

Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.

Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
ИНТЕРВЬЮ
Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
23.09.2015

В заключительной части интервью Милош Елич продолжит рассказ о сотрудничестве с музыкальными артистами вне рамок «Океана Ельзи», поделится своими наблюдениями за методами работы различных саунд-продюсеров и некоторыми психологическими «фишками», которые помогают создать в студии комфортную рабочую атмосферу

Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
ИНТЕРВЬЮ
Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
17.09.2015

Милош Елич производит впечатление человека, глубоко влюблённого в музыку. В награду за настоящую любовь к своему делу Милош получил возможность заниматься музыкой на самом высоком уровне. Немногие украинские звукоинженеры и саунд-продюсеры могут похвастаться богатым опытом сотрудничества с симфоническими оркестрами, участием в записи масштабных джазовых проектов

ДИСКОГРАФИЯ
В небо жене
В небо жене
2018
сингл
Без меж
Без меж
2016
альбом
рецензія
Земля
Земля
2013
альбом
рецензія
Dolce Vita
Dolce Vita
2010
альбом
рецензія
Суперсиметрія
Квіти мінних зонКЛІП
Квіти мінних зон · 2022
3 млн переглядів
ТримайКЛІП
Тримай · 2020
2 млн переглядів
В небо женеКЛІП
В небо жене · 2018
3 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан