Юра Хусточка та Дмитро Шуров залишають «Океан Ельзи»

10.06.2004 · Новини
Океан Ельзи гр.«Океан Ельзи» - першого складу

9 червня 2004 р. у будинку інформаційного агентства УНІАН у місті Київ відбулася прес-конференція групи «Океан Ельзи». Музиканти зібрали представників усіх ведучих національних ЗМІ для того, щоб повідомити їх про зміни у складі та дирекції групи.

16 липня 2004 року Юрій Хусточка (бас-гітара) та Дмитро Шуров (клавішні) офіційно припинять свою діяльність в якості учасників групи «Океан Ельзи».

Юрій Хусточка, бас-гітара:
«Моє рішення піти з групи пов’язано з низкою причин. Навряд чи я зможу розділити їх по ступені значимості й важливості, тому я просто їх назву. Одна з причин – я просто втомився бути частиною «національної гордості», якою група, безумовно, стала для України. На даному етапі наші шляхи з «ОЕ» розійшлися в питаннях ідеології, але я продовжу займатися музикою у складі іншої, нової групи «Esthetic Education» («Група естетичного виховання»). Зрозуміло, що я небайдужий до майбутньою долі «ОЕ», і буду щиро радіти усім їхнім успіхам. Я дуже вдячний групі за ті роки, що ми працювали разом, але я йду без найменшого жалю. В певний момент я прийняв рішення радикально змінити своє життя, а зробити це, залишаючись в групі, було б неможливо.

Дмитро Шуров, клавішні:
«Важко не повторити те, що вже сказав Юра, враховуючи, що ми залишаємо групу разом, і будемо займатися музикою в рамках нового проекту. Головна причина – музикально-творча. Статус, який досягла група, «зобов’язує» і заздалегідь визначає напрям, в якому буде розвиватися «ОЕ» Робити щось паралельно з роботою в групі було б важко, й на мій погляд, нечесно ні по відношенню до себе, ні по відношенню до групи, ні по відношенню до прихильників. Ми дійшли загального висновку, що наша подальша спільна діяльність неможлива.
В моєму житті наступив певний інтернаціональний, навіть космополітичний період. Я хочу займатися музикою без рамок і обмежень, як географічних, так і творчих. Я – вільна людина, і моє рішення продиктовано, не в останню чергу, як раз цією внутрішньою свободою. Я вважаю, що те, що мені по-справжньому цікаво, може бути створено тільки в єдиному творчому колективі. Це необхідна умова роботи. Ми з Юрою Хусточкою та Луї Франком бажаємо створити групу вільних людей, думаючих в одному напрямку, яка могла б займатися чим завгодно, можливо навіть не тільки музичними проектами».

Святослав Вакарчук, музика, тексти, вокал:
«Для мене ця новина була наче грім серед ясного неба. І я, за великим рахунком, не те, що не чекав, а навіть не підозрював, що це може статися. Я завжди дуже щиро ставився до колективу і вважав, що він – цілісність, яка непорушна. Під час останніх подій я подорослішав на декілька років і сприймаю все інакше. Я з великим жалем і сумом ставлюсь до того, що двоє дуже талановитих людей не будуть далі працювати з нами. Діму я, в першу чергу, поважав як одного з найсильніших музикантів, яких я знав в своєму житті. З Юрою ж в мене були найбільш близькі стосунки. Він не просто дуже талановитий музикант, а й найближча для мене людина в групі. Тому їх рішення залишити групу стало для мене справжнім випробовуванням. Але життя продовжується. Зараз я відчуваю і розумію, що та справа, яку ми починали разом, буде тривати і ті музиканти, що залишилися, мають бажання і можливість донести свої щирі емоції і відкритість через музику. Ми, безумовно, будемо продовжувати працювати і я впевнений, що попереду нас чекає багато світлих моментів. Щодо Юри і Діми, я поважаю їх бажання і вважаю, що їм під силу зробити щось цікаве і оригінальне, чого б і хотілось їм побажати. Я готовий підтримати будь-які творчі ідеї з їхнього боку».

Юра Хусточка грав на бас-гітарі в групі «Океан Ельзи» з моменту її створення в 1994 році. Дмитро Шуров був офіційно прийнятий до складу «ОЕ» в 2001 р., після виходу в світ альбому «Модель», в запису якого він приймав участь в якості сесійного музиканту.

Трохи раніше, незалежно від Юри та Дмитра припинив роботу з «Океаном Ельзи» Владислав Міцовський, який був директором групи в 2001 – 2004 роках.

Зміни складу та дирекції групи не вплинуть на подальшу діяльність «Океану Ельзи». Про найближчі плани групи буде оголошено пізніше.

Джерело: www.okeanelzy.com


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
ІНТЕРВ'Ю
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
27.05.2016

Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.

Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
23.09.2015

В заключительной части интервью Милош Елич продолжит рассказ о сотрудничестве с музыкальными артистами вне рамок «Океана Ельзи», поделится своими наблюдениями за методами работы различных саунд-продюсеров и некоторыми психологическими «фишками», которые помогают создать в студии комфортную рабочую атмосферу

Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
17.09.2015

Милош Елич производит впечатление человека, глубоко влюблённого в музыку. В награду за настоящую любовь к своему делу Милош получил возможность заниматься музыкой на самом высоком уровне. Немногие украинские звукоинженеры и саунд-продюсеры могут похвастаться богатым опытом сотрудничества с симфоническими оркестрами, участием в записи масштабных джазовых проектов

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В небо жене
В небо жене
2018
сингл
Без меж
Без меж
2016
альбом
рецензія
Земля
Земля
2013
альбом
рецензія
Dolce Vita
Dolce Vita
2010
альбом
рецензія
Суперсиметрія
ТримайКЛІП
Тримай · 2020
1 678 млн переглядів
В небо женеКЛІП
В небо жене · 2018
3 503 млн переглядів
Без тебеКЛІП
Без тебе · 2018
19 500 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі