Юра Хусточка та Дмитро Шуров залишають «Океан Ельзи»

10.06.2004 · Новини
Океан Ельзи гр.«Океан Ельзи» - першого складу

9 червня 2004 р. у будинку інформаційного агентства УНІАН у місті Київ відбулася прес-конференція групи «Океан Ельзи». Музиканти зібрали представників усіх ведучих національних ЗМІ для того, щоб повідомити їх про зміни у складі та дирекції групи.

16 липня 2004 року Юрій Хусточка (бас-гітара) та Дмитро Шуров (клавішні) офіційно припинять свою діяльність в якості учасників групи «Океан Ельзи».

Юрій Хусточка, бас-гітара:
«Моє рішення піти з групи пов’язано з низкою причин. Навряд чи я зможу розділити їх по ступені значимості й важливості, тому я просто їх назву. Одна з причин – я просто втомився бути частиною «національної гордості», якою група, безумовно, стала для України. На даному етапі наші шляхи з «ОЕ» розійшлися в питаннях ідеології, але я продовжу займатися музикою у складі іншої, нової групи «Esthetic Education» («Група естетичного виховання»). Зрозуміло, що я небайдужий до майбутньою долі «ОЕ», і буду щиро радіти усім їхнім успіхам. Я дуже вдячний групі за ті роки, що ми працювали разом, але я йду без найменшого жалю. В певний момент я прийняв рішення радикально змінити своє життя, а зробити це, залишаючись в групі, було б неможливо.

Дмитро Шуров, клавішні:
«Важко не повторити те, що вже сказав Юра, враховуючи, що ми залишаємо групу разом, і будемо займатися музикою в рамках нового проекту. Головна причина – музикально-творча. Статус, який досягла група, «зобов’язує» і заздалегідь визначає напрям, в якому буде розвиватися «ОЕ» Робити щось паралельно з роботою в групі було б важко, й на мій погляд, нечесно ні по відношенню до себе, ні по відношенню до групи, ні по відношенню до прихильників. Ми дійшли загального висновку, що наша подальша спільна діяльність неможлива.
В моєму житті наступив певний інтернаціональний, навіть космополітичний період. Я хочу займатися музикою без рамок і обмежень, як географічних, так і творчих. Я – вільна людина, і моє рішення продиктовано, не в останню чергу, як раз цією внутрішньою свободою. Я вважаю, що те, що мені по-справжньому цікаво, може бути створено тільки в єдиному творчому колективі. Це необхідна умова роботи. Ми з Юрою Хусточкою та Луї Франком бажаємо створити групу вільних людей, думаючих в одному напрямку, яка могла б займатися чим завгодно, можливо навіть не тільки музичними проектами».

Святослав Вакарчук, музика, тексти, вокал:
«Для мене ця новина була наче грім серед ясного неба. І я, за великим рахунком, не те, що не чекав, а навіть не підозрював, що це може статися. Я завжди дуже щиро ставився до колективу і вважав, що він – цілісність, яка непорушна. Під час останніх подій я подорослішав на декілька років і сприймаю все інакше. Я з великим жалем і сумом ставлюсь до того, що двоє дуже талановитих людей не будуть далі працювати з нами. Діму я, в першу чергу, поважав як одного з найсильніших музикантів, яких я знав в своєму житті. З Юрою ж в мене були найбільш близькі стосунки. Він не просто дуже талановитий музикант, а й найближча для мене людина в групі. Тому їх рішення залишити групу стало для мене справжнім випробовуванням. Але життя продовжується. Зараз я відчуваю і розумію, що та справа, яку ми починали разом, буде тривати і ті музиканти, що залишилися, мають бажання і можливість донести свої щирі емоції і відкритість через музику. Ми, безумовно, будемо продовжувати працювати і я впевнений, що попереду нас чекає багато світлих моментів. Щодо Юри і Діми, я поважаю їх бажання і вважаю, що їм під силу зробити щось цікаве і оригінальне, чого б і хотілось їм побажати. Я готовий підтримати будь-які творчі ідеї з їхнього боку».

Юра Хусточка грав на бас-гітарі в групі «Океан Ельзи» з моменту її створення в 1994 році. Дмитро Шуров був офіційно прийнятий до складу «ОЕ» в 2001 р., після виходу в світ альбому «Модель», в запису якого він приймав участь в якості сесійного музиканту.

Трохи раніше, незалежно від Юри та Дмитра припинив роботу з «Океаном Ельзи» Владислав Міцовський, який був директором групи в 2001 – 2004 роках.

Зміни складу та дирекції групи не вплинуть на подальшу діяльність «Океану Ельзи». Про найближчі плани групи буде оголошено пізніше.

Джерело: www.okeanelzy.com


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
ІНТЕРВ'Ю
Святослав Вакарчук, лидер «Океана Ельзи»: «Секрет в том, что я часто предлагаю что-то неправильное»
27.05.2016

Лидер группы «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук живёт в бешеном ритме мегазвезды рок-н-ролла. Интервью по поводу выпуска девятой номерной пластинки «океанов» он давал в собственный День рождения.

Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Нужно всегда давать кредит доверия своему саунд-продюсеру» #3
23.09.2015

В заключительной части интервью Милош Елич продолжит рассказ о сотрудничестве с музыкальными артистами вне рамок «Океана Ельзи», поделится своими наблюдениями за методами работы различных саунд-продюсеров и некоторыми психологическими «фишками», которые помогают создать в студии комфортную рабочую атмосферу

Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
ІНТЕРВ'Ю
Милош Елич: «Во время записи альбома «Вночі» мы «накрывали» Дениса Глинина пледами» #2
17.09.2015

Милош Елич производит впечатление человека, глубоко влюблённого в музыку. В награду за настоящую любовь к своему делу Милош получил возможность заниматься музыкой на самом высоком уровне. Немногие украинские звукоинженеры и саунд-продюсеры могут похвастаться богатым опытом сотрудничества с симфоническими оркестрами, участием в записи масштабных джазовых проектов

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
В небо жене
В небо жене
2018
сингл
Без меж
Без меж
2016
альбом
рецензія
Земля
Земля
2013
альбом
рецензія
Dolce Vita
Dolce Vita
2010
альбом
рецензія
Суперсиметрія
Квіти мінних зонКЛІП
Квіти мінних зон · 2022
4 млн переглядів
ТримайКЛІП
Тримай · 2020
2 млн переглядів
В небо женеКЛІП
В небо жене · 2018
3 млн переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
НОВИНИ
Сергій Міхалок заспівав свою культову пісню Воїни світла українською
13.07.2022

Сергій Міхалок та гурт Ляпіс Трубецькой презентували новий сингл та відеокліп на пісню Воїни світла українською мовою. Переклад пісні зробив український поет, активіст та волонтер Сергій Жадан