Презентація пісні і кліпа «Транс-Формерів»

10.10.2010 · Новини

У трьох своїх попередніх альбомах (одному офіційному і двох самвидавчих) полтавська команда Транс-формер уже так пройшлася ліричними темами і піснями про кохання, що тепер їх потягнуло на соціальну тематику. Тому закономірно, що черговим синґлом хлопців стала пісня Війна, яку вони презентуватимуть цієї неділі.

«Наше покоління, на щастя, не знає, що таке війна», - каже вокаліст групи Валерій Мельник. «Але останнім часом різні конфлікти і суперечки доходять до точки кипіння і практично до бойових дій. Дуже б хотілося, щоб люди, які доводять до таких критичних точок, більше замислювалися про те, куди це може привести». Але таке пояснення є тільки одним з можливих трактувань ідеї пісні. З іншого боку Транс-Формер хотів сказати, що війна ведеться не тільки навколо нас, але і всередині кожен витримує щоденну якусь битву з самим собою, і про це в пісні теж йдеться.

Напевно через таку багатошаровість сама композиція народжувалася незвично, як для цієї групи, довго. «На відміну від наших попередніх пісень, вона з’являлася дуже довго: якимись окремими фразами, окремими реченнями, якимись картинками з життя… процес написання тривав фактично пів-року. І коли вона остаточно вималювалася як закінчена пісня, назву не довелося довго шукати. Вона вже була сформована, в неї була ідея – ідея війни», - пояснює Валерій. І осінь, на думку музикантів, найліпший час для того, щоб підштовхнути людей до роздумів на цю тему.

В жовтні, в «Муз торзі», відбудеться жива презентація кліпу на пісню «Війна». Ідея, монтаж та режисура відео роботи належить ТО «СHUDESA Ent.» а точніше Павлу Мартинову, в процесі роботи був використаний матеріал, який був заборонений Сталіним і до цього часу знаходився в Українському національному кінематографічному архіві.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
АНОНСИ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
19.01.2015

Майже три роки вони збирали слово за словом, краплю за краплей, і врешті-решт минулий рік зірвав останню плотину емоцій, надав життя одразу кільком пісням . Вже відомі професійні рокери гурту «Трансформери» знову зривають дахи слухачам п'ятим альбомом під багатозначною назвою «Останній кордон»

Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
НОВИНИ
Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
16.11.2013

Транс-Формер - український рок-гурт з Полтави – цієї осені має нагоду потішити своїх прихильників новою відеороботою на композицію «Повертайся у мої сни». Проте новинкою став не лише кліп: сама пісня теж нова, щойно записана в студії і буде представлена на суд публіки вперше, адже навіть на концертних майданчиках раніше не виконувалась

Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
ІНТЕРВ'Ю
Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
06.05.2009

Валерій Мельник, чiльник групи Транс-формер, поділився з нами останніми новинами та планами на майбутнє.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Останній кордон
Останній кордон
2015
альбом
слухати · рецензія
Стигла вишня
Стигла вишня
2006
альбом
слухати
ВійнаКЛІП
Війна · 2015
6 тис. переглядів
Схід-Захід - Сини УкраїниКЛІП
НічКЛІП
Ніч · 2014
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!