Транс-формер: «Ми стали дорослішими»

06.05.2009 · Інтерв'ю

Валерій Мельник, чiльник групи Транс-формер, поділився з нами останніми новинами та планами на майбутнє.

- В переддень виходу нового альбому ви «пробили» ефір синглом «Летів». Радіоефіри - то болюча тема для укрроку. Як результат, радіостанції беруть в ротацію?

- Існує дуже велика кількість ФМ станцій які підтримують вітчизняних рок-виконавців, це в більшості випадків ФМ станції, які траснлюються в межах однієї або двох областей України, та станції альтернативної музики. Нашу пісню взяли віщати приблизно 30 ФМ-ок.

- Ротації ротаціями, а чи відчувається результат?

- Нас запросили в якості гостей на декілька відомих фестів, таких як Тарас Бульба, Славське, запрошують на дні міст, але криза відчувається, кількість концертів в Україні відчутно зменшилась.

- Чому вибір зупинився саме на цій пісні?

- З усього матеріалу ми вибрали три пісні, на які плануємо записати сингли. Перша пісня вже виходила раніше у ФМ простір, це була пісня «Змусила», другу пісню оприлюднили зараз, доречі кліп знімати на другу ми не планували, нас знайшов Павло і запропонував попрацювати. А третю пісню, «Територія троянд», таку саму назву матиме наш наступний альбом, ми приховали до виходу диску. «Територія троянд» нам здається найвдалішою з альбому, але судити слухачеві.

- «Вас знайшов» це як?

- Він мені зателефонував на мобільний і запропонував зняти кліп.

- Все просто... І як проходили зйомки?

- Паша приїхав у Полтаву з великою кількістю всіляких прибамбасів, ми зустріли його на вокзалі, після недовгого обговорення вирішили, кого запросити на головні ролі - чільницю гурту «Нове покоління» Олександру Волошину, та одного з найкращих графіті-менів - Юрія Тімошенко.
Зйомки проходили в багатьох місцях Полтави: на Співочому полі - з усім колективом, барабанами та кубиками, на вокзалі (вокзал знімати забороняли), на даху високоповерхівки (банально, але красиво), в гаражах (малювали графіті) і т.д. Ракурсів вийшло багато, на жаль, доведеться багато викинути, адже пісня всього 3,5 хвилини.

- Повернімось до альбому… коли?

- Все вже майже готово, спробуємо вкластися в двомісячний термін та проїхатись по Україні з презентаціями, більшість великих концертів проходить зазвичай наприкінці літа або на початку осені.

- Яким буде Трансформер в новому альбомі, чого чекати слухачу?

- … Дорослішим

Реміш Дмитро
© Київський Рок-клуб


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
АНОНСИ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
19.01.2015

Майже три роки вони збирали слово за словом, краплю за краплей, і врешті-решт минулий рік зірвав останню плотину емоцій, надав життя одразу кільком пісням . Вже відомі професійні рокери гурту «Трансформери» знову зривають дахи слухачам п'ятим альбомом під багатозначною назвою «Останній кордон»

Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
НОВИНИ
Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
16.11.2013

Транс-Формер - український рок-гурт з Полтави – цієї осені має нагоду потішити своїх прихильників новою відеороботою на композицію «Повертайся у мої сни». Проте новинкою став не лише кліп: сама пісня теж нова, щойно записана в студії і буде представлена на суд публіки вперше, адже навіть на концертних майданчиках раніше не виконувалась

Транс-формер - показали «Територію троянд»
НОВИНИ
Транс-формер - показали «Територію троянд»
27.02.2010

Нарешті вийшов довгоочікуваний новий альбом гурту Транс-формер «Територія троянд».Тепер ще більше драйву у музиці, ще більш влучні тексти. Що ж в ньому особливого, що вирізняє з-поміж інших альбомів

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Останній кордон
Останній кордон
2015
альбом
слухати · рецензія
Стигла вишня
Стигла вишня
2006
альбом
слухати
ВійнаКЛІП
Війна · 2015
6 тис. переглядів
Схід-Захід - Сини УкраїниКЛІП
НічКЛІП
Ніч · 2014
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!