Транс-формер

Схід-Захід - Сини України

Тренд 3 тис. переглядів Like 40

Колишній фронтмен запорізької рок-групи «ЛАЙТ» Сергій Мусієнко та Мельник Валерій з Полтавського «Транс-Формеру» поділилися ідеєю створення пісні «Схiд-Захiд - сини України». Композиція повинна об’єднати навколосебе всіх українців, небайдужих до подій на сході України. За словами Сергія, ідея створення пісні прийшла до нього раптово, від переживань з приводу бойових дій на Донбасі і героїчних вчинків українських військовослужбовців і добровольців.

Прийшов додому і на тлі переживань, які стосуються всіх, написав перший куплет і приспів. Відчув, що від себе вcе сказав, і подзвонив в Полтаву Валерію Мельнику (група «Транс-формер»). Запропонував йому допомогти мені дописати слова і заспівати пісню.

Мені пісня дуже сподобалась, і я погодився, - розповів Валерій. - Решту тексту написав на одному диханні, потім з друзями записали музику. При виборі музикантів керувалисясерцем, відчували, кого можна залучити ... Всі хлопці,зазначені у відеоролику, зустріли ідею дуже енергійно.

Доречі, багато хто з учасників між собою навіть не знайомі. Я їх записував окремо,- розповідае Сергій.

В проекті такожвзяла участь чарівна дівчина, вокалістка гурту «Звір Ясочка» Ярослава, і дуже гармонійно розбавила жіночім автентичним співом чоловічу енергетику. У підсумку, все вийшло відразу, як ніби повинно було бути саме так.

Сергій Мусієнко вважає, що пісня є своєрідним закликом до миру.

Це переживання за хлопців, які зараз на передовій, і подяка ім. Хочемо, щоб пісня переходила від серця до серця і об’єднувала українців у прагненні жити в світі.

В результаті, проект «Схiд-Захiд - Сини України», став символічною піснею-молитвою, і чим більше людей буде повторювати її слова, переживати і сподіватися, тим швидше хлопці повернуться додому, до рідних і друзів,цілими і неушкодженими.

Над проектом працювали сім чоловік:
ідея, зведення та мастеринг: Сергій Мусієнко;
слова: Сергій Мусієнко та Валерій Мельник;
вокал: Валерій Мельник та Ярослава Семеренко;
гітари: Сергій Мусієнко та Антон Отрубухов;
бас-гітара: Антон Веревський;
ударні: Олександр Романько;
тромбон: Антон Сава;
відеомонтаж: Віктор Холоша.

ПУБЛІКАЦІЇ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
АНОНСИ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
19.01.2015

Майже три роки вони збирали слово за словом, краплю за краплей, і врешті-решт минулий рік зірвав останню плотину емоцій, надав життя одразу кільком пісням . Вже відомі професійні рокери гурту «Трансформери» знову зривають дахи слухачам п'ятим альбомом під багатозначною назвою «Останній кордон»

Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
НОВИНИ
Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»
16.11.2013

Транс-Формер - український рок-гурт з Полтави – цієї осені має нагоду потішити своїх прихильників новою відеороботою на композицію «Повертайся у мої сни». Проте новинкою став не лише кліп: сама пісня теж нова, щойно записана в студії і буде представлена на суд публіки вперше, адже навіть на концертних майданчиках раніше не виконувалась

Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
ІНТЕРВ'Ю
Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
06.05.2009

Валерій Мельник, чiльник групи Транс-формер, поділився з нами останніми новинами та планами на майбутнє.

ДОСЬЄ
ВійнаКЛІП
Війна · 2015
5 тис. переглядів
НічКЛІП
Ніч · 2014
2 тис. переглядів
Буде дощКЛІП
Буде дощ · 2013
3 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Останній кордон
Останній кордон
2015
альбом
слухати · рецензія
Стигла вишня
Стигла вишня
2006
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі