Транс-Формер - нове відео «Повертайся у мої сни»

16.11.2013 · Новини

Транс-Формер  - український рок-гурт з Полтави – цієї осені має нагоду потішити своїх прихильників новою відеороботою на композицію «Повертайся у мої сни». Проте новинкою став не лише кліп: сама пісня теж нова, щойно записана в студії і буде представлена на суд публіки вперше, адже навіть на концертних майданчиках раніше не виконувалась.

За задумкою музикантів, у кліпі змальований сон, марення на межі з реальністю, але  межа ця настільки тонка, що навіть уві сні подекуди теж можна відчути смак музики та драйву, навіть безпосередньо долучитись чи то доторкнутись до нього. Часто наші любовні ілюзії не відповідають реальності: закоханий самотужки змальовує образ і наділяє кохану людину не притаманними їй якостями, а потім оселяється в затишному, проте лише вигаданому світі, і мало в кого вистачає сміливості провести між сном і дійсністю чітку межу...

Зйомки відео тривали протягом декількох днів. Сам досвід зйомок був, безумовно, цікавим і незвичайним, в першу чергу для самих музикантів, адже вони брали безпосередню участь і в розробці загальної концепції відео, і в роботі над сценарієм. Одним словом - незвичайний експірієнс, хоча й досить виснажливий. До того ж зйомки доводилося підлаштовувати не лише під погодні умови, а й під щільний графік музикантів. Природа теж капризувала: їй за календарем наприкінці осені те дозволено, тож на вулиці було всього лише 5 градусів тепла, а акторки одягнені в легкі літні сукенки... Дівчат кожну вільну хвилину обгортали ковдрами і куртками, напували гарячим чаєм, де тільки це було можливо. Режисер подекуди змушував їх навіть бігати, щоб хоть якось зігріти. Між різними сценами були великі перерви, зумовлені роботою оператора і режисера над новою композицією, переставленням світла та обладнання.

Отже, загальні враження від роботи над новим кліпом як в музикантів, так і в усього колективу лишилися позитивними. Режисерська команда працювала на зйомках дуже ретельно, кожна сцена знімалася з великою кількістю дублів, постійно відбувався пошук найкращого кадру.

Комерційні питання, пов'язані зі зйомками кліпу, взяв на себе сам гурт. Зараз ведуться переговори з телеканалами про трансляцію відео. Поки невідомо, чи буде це ротація на музичних телеканалі або на одному з них. 

Режиссер та камера: Alex Newgen
Камера: Макс Романович
Актори: Анастасія Вишнева, Вероніка Марчук, Марина Дрозд
Гример та візаж: Анжеліка Садова

Гурт Транс-Формер висловлює велику подяка за підтримку: PR MUSIC, Avant Studio, DobREC_Studio, Віталій Ковалевський, Влад Курилко, Діма Добросол, Сімакін Руслан, а також всім друзям.

Прес-служба


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
АНОНСИ
Транс-формер представлять п'ятий альбом
19.01.2015

Майже три роки вони збирали слово за словом, краплю за краплей, і врешті-решт минулий рік зірвав останню плотину емоцій, надав життя одразу кільком пісням . Вже відомі професійні рокери гурту «Трансформери» знову зривають дахи слухачам п'ятим альбомом під багатозначною назвою «Останній кордон»

Транс-формер - показали «Територію троянд»
НОВИНИ
Транс-формер - показали «Територію троянд»
27.02.2010

Нарешті вийшов довгоочікуваний новий альбом гурту Транс-формер «Територія троянд».Тепер ще більше драйву у музиці, ще більш влучні тексти. Що ж в ньому особливого, що вирізняє з-поміж інших альбомів

Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
ІНТЕРВ'Ю
Транс-формер: «Ми стали дорослішими»
06.05.2009

Валерій Мельник, чiльник групи Транс-формер, поділився з нами останніми новинами та планами на майбутнє.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Останній кордон
Останній кордон
2015
альбом
слухати · рецензія
Стигла вишня
Стигла вишня
2006
альбом
слухати
ВійнаКЛІП
Війна · 2015
6 тис. переглядів
Схід-Захід - Сини УкраїниКЛІП
НічКЛІП
Ніч · 2014
2 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії