Брати Карамазови та ДДТ ввязалися в бій... за МИР!

14.09.2009 · Анонси

1 листопада в українській столиці стартує масштабний соціально-культурний проект МИР, ініціаторами якого стали легендарні рок-музиканти Олег Карамазов (Брати Карамазови, Україна) і Юрій Шевчук (ДДТ, Росія).

«МИР» став логічним продовженням  антивоєнних концертів «Не стріляй!», організованих  Олегом Карамазовим і Юрієм Шевчуком одразу після кавказького військового конфікту в серпні 2008 року.

Брати Карамазови, ДДТ і Ніно Катамадзе  зібрали на двох антивоєнних концертах в Москві і Санкт-Петербурзі 42 тисячі глядачів. У контексті сучасних  військових, етнічних і релігійних конфліктів Міжнародна громадська організація «День Хрещення Русі», провідні вчені, спортсмени та музиканти, що беруть участь в проекті «МИР» ставлять собі за мету всебічну популяризацію в сучасному суспільстві ідей  милосердія та  толерантності.

З листопада 2009 і по вересень 2010 року міжнародний соціалльно-культурній проект «МИР»  проведе серію масштабних музичних, просвітницьких  і добродійних акцій в Україні, Росії, Німеччині таі Ізраїлі. 

1 листопада 2009 року «МИР» стартує в українській столиці з великого концерту легендарних Братів Карамазових,  ДДТ і трьох молодих українських рок-груп. Компанію легендарним рокерам будуть вибирати самі меломани під час відкритого інтернету-голосування, яке відбуватиметься з 1 по 15 жовтня на офіційному сайті проекту МИР www.dkr.kiev.ua

На початку жовтня Олег Карамазов і Юрій Шевчук дадуть в Києві пресс-конференцію на якій обнародують плани та деталі проекту МИР.


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Олег Карамазов: «Люди, которые знали нас раньше, сейчас не узнают вообще!»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Карамазов: «Люди, которые знали нас раньше, сейчас не узнают вообще!»
07.05.2012

11 мая исполнится пятьдесят лет Олегу Карамазову — лидеру киевской рок-группы «Братья Карамазовы». Как и следовало ожидать, от рок-музыканта, свой юбилей он отметит громко и драйвово большим концертом, в котором также выступят его друзья из групп «ДДТ», «Братья Гадюкины», «Воскресение», «Смысловые Галлюцинации», «Машина Времени» и многих других

«Братья Карамазовы»: «Мандры» и «Кому вниз» творят глупости, прославляя УПА
ІНТЕРВ'Ю
«Братья Карамазовы»: «Мандры» и «Кому вниз» творят глупости, прославляя УПА
22.10.2007

Запоздалое прошлогоднее интервью. В Киеве в Доме кино с 12-го по 15-е октября (2006) проходил IV международный фестиваль православного кино «Покров». Предлагаем вам интервью с обладателем грамоты предстоятеля Украинской Православной Церкви Олегом Карамазовым.

Олег Карамазов: «Мы помолились перед  концертом…»
ІНТЕРВ'Ю
Олег Карамазов: «Мы помолились перед концертом…»
01.09.2007

Интервью лидера рок-группы «Братья Карамазовы» спецкору рок-газеты «Премьера» Херсон.

ДОСЬЄ
Ток и ветерКЛІП
Ток и ветер · 2011
3 тис. переглядів
Космос мёртвКЛІП
Космос мёртв · 2005
1 тис. переглядів
2UPsaeКЛІП
2UPsae · 1999
19 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії