Нажаль, українська версія публікації відсутня, пропонуємо варіант на російській мові

Достали суточные щи? В Москве - реальные «Борщи»!

28.11.2006 · НовиниДостали суточные щи? В Москве - реальные «Борщи»!
Наконец-то в столице выступят легенды драйв-укр-панка «Борщ»! Первый после двухлетнего перерыва московский «live» самого скандального украинского трио будет одновременно презентацией их нового альбома «Parazita Kusok», композиции из которого составят основу концертной программы главных киевских паразитов.
Пластинку, которую в октябре было презентовано в Киеве, а в ноябре в – Польше, скоро будет издано в России. За издании на территории восточных соседей берется «гранд» - концерн «Группы Союз», известный, кстати, упорным игнорированием украинских групп.
«Мы отнюдь не сидели все это время в студии, записывая и переписывая партии, - объясняет долгое отсутствие «Борща» на московских площадках Александр Пипа, басист команды (по совместительству – басист Воплей Видоплясова). - Последний год «Борщ» очень активно гастролировал по Украине и Европе, так что мы, как всегда, в отличной форме!».
Для концерта в «Ikra» музыканты «припасли» несколько премьер, поэтому москвичи станут первыми свидетелями живого исполнения новых композиций, приготовленных по фирменному рецепту киевлян: бронебойно-зажигательный рифы в сочетании с казацкими посвистами и алко-хоровыми распевками. Всем этим можно будет насладиться 6 декабря в клубе «Ikra». Не пропустите!

 
ПУБЛІКАЦІЇ
Чи буде Борщ?
НОВИНИ
Чи буде Борщ?
17.07.2008

Вже йшлося про те, що у співочій боївці Борщ, яка свого часу стрімко увірвалася у вітчизняний роковий простір, відбуваються життєві зміни. Тепер можна зробити суттєві уточнення з приводу сьогоднішнього стану Борщу.

LIVE-інтерв'ю: БОРЩ
LIVE.ИНТЕРВЬЮ
LIVE-інтерв'ю: БОРЩ
05.12.2006

Ми ж не 100$, щоб усім подобатись. Рок-музиканти, як правило, роблять музику для себе, на свій власний смак. Якщо намагатися сподобатись усім-усім, то це вже буде ближче до естради (щоб не вживати заїжджене слово попса)...

Borshch'n'Roll по-«майданівськи»
ІНТЕРВ'Ю
Borshch'n'Roll по-«майданівськи»
14.08.2006

Хоча публіка клубу «Майдан», звикла до частих концертів рок-зірок, все ж, кожного разу цікаво спостерігати за поведінкою «новачків». Юра був вперше у Луцьку, а Сашко вже мав досвід перебування в «Майдані» під час концертування з «ВВ». Мушу визнати, що справжні рок-н-рольщики завжди і всюди є справжніми.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Паразіта кусок
Паразіта кусок
2006
альбом
слухати · рецензія
Padlo
Padlo
2004
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

Кораллі feat Андрій Середа - сингл «З Золотим Левиком на рукаві»
НОВИНИ
Кораллі feat Андрій Середа - сингл «З Золотим Левиком на рукаві»
19.04.2019

До річниці створення Дивізії Галичина Рок-Вар’яте КОРАЛЛІ презентують композицію «З Золотим Левиком на рукаві» записану разом із лідером гурту Кому Вниз - Андрієм Середою