Паразіта кусок

Паразіта кусок

Борщ


1. Паразіта кусок
2. Риголєтто
3. Емінема нема
4. Міліція!
5. Дівчача Мучача
6. Каролина Бугаз
7. Золоте теля
8. Бабло
9. Гімнастика
10. Блюдо дня
11. Ґандзя
12. Підозріла музика
13. Я лєтэл
14. Бонус трек
ВСІ ТРЕКИ
На жаль, українська версія публікації відсутня, пропонуємо варіант на російській мові

Борщ – подходящее название для данного коллектива. Между группой и блюдом можно провести ряд аналогий. Борщ состоит из известных составляющих, но в комплексе они обладают вкусом свойственным только этому блюду. Борщ любят не все, но кто любит, то уже до конца. Борщ сложно употреблять постоянно, но любители с большим удовольствием рады подкрепиться Борщем.

«Parazita Kusok» - второй альбом группы. Если вы уже знакомы с этой формацией по первому диску, то вторым разочарованы не будете, но и ничего нового, в плане звучания, не услышыте.

После клонированного телевизора, после зашансованных маршруток, БОРЩ то что может «успокоить». Откровенно стёбные тексты не претендуют на осмысление, в поддержку им направляется драйв, который компенсирует мелодичность. Натиск драйва, задорность панков, опыт музыкантов – те ингредиенты из которых «приготовлен» БОРЩ

Отельного внимания заслуживает бонус-трэк: вот уж точно из ряда вон выходящая композиция! После мощного «рубилова» переслушать все песни как стихи – чувство, как после спортзала растянуться на скамейке. И что интересно, после без малого 14-ти минут стихов под убаюкивающую музыку как после передышки можно начинать слушать диск сначала.

X3
(Диск предоставлен компанией MoonRecords)


Виконавець:
Борщ
Назва:
Паразіта кусок
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2006
Видавець:
Moon Records

ПУБЛІКАЦІЇ
Чи буде Борщ?
НОВИНИ
Чи буде Борщ?
17.07.2008

Вже йшлося про те, що у співочій боївці Борщ, яка свого часу стрімко увірвалася у вітчизняний роковий простір, відбуваються життєві зміни. Тепер можна зробити суттєві уточнення з приводу сьогоднішнього стану Борщу.

LIVE-інтерв'ю: БОРЩ
LIVE.ИНТЕРВЬЮ
LIVE-інтерв'ю: БОРЩ
05.12.2006

Ми ж не 100$, щоб усім подобатись. Рок-музиканти, як правило, роблять музику для себе, на свій власний смак. Якщо намагатися сподобатись усім-усім, то це вже буде ближче до естради (щоб не вживати заїжджене слово попса)...

Borshch'n'Roll по-«майданівськи»
ІНТЕРВ'Ю
Borshch'n'Roll по-«майданівськи»
14.08.2006

Хоча публіка клубу «Майдан», звикла до частих концертів рок-зірок, все ж, кожного разу цікаво спостерігати за поведінкою «новачків». Юра був вперше у Луцьку, а Сашко вже мав досвід перебування в «Майдані» під час концертування з «ВВ». Мушу визнати, що справжні рок-н-рольщики завжди і всюди є справжніми.

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Padlo
Padlo
2004
альбом
слухати
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів