Веремій

Перший сніг

Тренд 137 тис. переглядів Like 799

Красива пара в метро – милується одне одним, не соромиться поцілунків. В їх серцях звучить особлива музика, яку хочеться згадувати з першим снігом, а щоліта переживати знову.

«Спершу я не уявляла, як ми будемо знімати в метро... Яка реакція буде у людей?!... Але вже у процесі зрозуміла, що це мистецтво і нехай кожен сприймає як йому завгодно! Був, правда, момент, коли потрібно було переступити свою обережність та внутрішню закритість, адже роль була закоханої. Ще й актора, який грав мою половинку, я побачила вперше в житті!» – розповідає володарка титулу Міс Україна Анна Заячківська, яка зіграла одну з ролей у кліпі Веремія «Перший сніг» і відтепер планує пов’язати своє життя з кіно.

З «Першим снігом» в перші дні літа Веремій втілює в життя намір писати пісні на лірику, близьку кожному чутливому українському серцю, як для багатьох із нас легендарні «Вона» Плача Єремії, або «Відпусти» Океану Ельзи, чи «Спи собі сама» Скрябіна. З чим пов’язано захоплення новими темами гурту, який грав фолк-метал, а нещодавно видав таку несхожу на себе пісню, розповідає фронтмен гурту Віталій Калініченко:

«В плані патріотичного року і фолк-року ми зробили доволі багато для країни і не хочемо тупцювати на місці. Бо наразі кожен другий гурт різко став мегапатріотичним, і це виглядає штучно. Є купа цікавих тем, купа музичних прийомів, ходів, які ми не використовували. А музика – це річка, яка не стоїть на місці, і якщо хочеш не втопитися в ній, маєш навчитися плавати. Тому зараз ми готуємо новий подих нашої музики – новий альбом, який є певним розвитком творчості для нас, нашою еволюцією. Ми робимо нову музику за покликом серця з головним акцентом на якість.Тому від нас кожен день варто чекати чогось нового і сучасного. А новий альбом, який пишемо зараз, хочеться зробити більш мейнстрімовим, альтернативним, але з експериментами нашого традиційного звучання.»

Перший сніг у кожного свій. Він може бути в пам’яті, як ностальгія за світлими митями життя. Веремій зняв кліп про особисте і вірить, що ця музична магія здатна повертати у минуле і проектувати майбутнє, надихати і спрямовувати, допомогти пригадати і зберегти найцінніше.

Веремій, «Перший сніг»: www.youtube.com/watch?v=Mqc_Igq2-nw

ПУБЛІКАЦІЇ
Веремій: «Треба викорінювати лінь»
ІНТЕРВ'Ю
Веремій: «Треба викорінювати лінь»
09.09.2014

Про Веремій не чув лише лінивий шанувальник української музики. Все частіше колектив заявляє про себе на найбільших фестивалях, нещодавно випустив новий альбом, готується до всеукраїнського туру. Цікаве та змістовне інтерв'ю з вокалістом гурту

ДОСЬЄ
Усміхнені й ЖивіКЛІП
Усміхнені й Живі · 2020
1 млн переглядів
Холодна водаКЛІП
Холодна вода · 2016
203 тис. переглядів
КолисковаКЛІП
Колискова · 2014
84 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
Доки є крила
Доки є крила
2016
альбом
слухати
Single
Single
2015
сингл
слухати
Вільна земля
Вільна земля
2014
альбом
слухати · рецензія
Там, де сонце встає...
Там, де сонце встає...
2012
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів