Там, де сонце встає...

Там, де сонце встає...

Веремій


1. Інтро
2. Коломийка
3. Кам'яна ріка
4. Діва Озера
5. Пісня про Ігоря похід
6. Колискова
7. Тихий гай
8. Сліпий воїн
9. Ворон і небо
10. Заграва
11. Моя вічність (bonus)
12. Тихий гай (bonus)
ВСІ ТРЕКИ

Melodic-heavy-folk колектив «Веремій» розродився дебютним повноформатним альбомом. «Там, де сонце встає» отримав назву диск, і вмістив у себе не багато не мало 12 треків, включаючи бонуси.

Стилістика, в якій грають музиканти, не надто розповсюджена в нашій країні. Чесно кажучи, особисто для мене перше знайомство з жанром вийшло з присмаком незадоволення. Але тут – Веремій! Це дійсно рівень. Навіть, якщо ви не є прихильником мelodic-heavy-folk, раджу прослухати даний альбом.

«Там, де сонце встає» можна охарактеризувати в цілому трьома визначеннями: складний, потужний і магнетичний. Наприклад, хто бачив виступи «Веремій», той не розчарується, так як вся енергетика живих концертів гурту передана і в платівці: в кожній пісні, в кожному слові, в кожній ноті.

Пісні – такі собі епічні полотна, вишиті складною музичною технікою, прикрашені звучанням флейти, скрипки й віолончелі (загалом у записі приймало участь 9 учасників колективу). Міфологічні сюжети сповнені символічними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками. Варто лише глянути на назви композицій – і все стане зрозумілим: «Кам`яна ріка (Либідь)», «Пісня про похід Ігоря», «Заграва»…

Загалом, події, які описані в цій роботі, торкаються наших славних часів Київської Русі. Легендарні історичні події, що відбуваються в незайманій мальовничій природі, постають в кожній пісні. Слухаючи альбом ніби опиняєшся посеред самого дійства: пророковане затемнення сонця, непрохідні ліси, прозорі озера, загублені річки, затуманені гори і уявні подорожі з вовками й птахами, прогулянки з мавками та вовкулаками, шепіт ранкових трав та дотик роси з нескореної землі.

Слід ще й відзначити факт, що пісні, які так глибоко торкаються минулого, постають актуальними сьогодні. «Веремій» відає про сучасні проблеми українців: про проблеми екології, про соціальні проблеми, відроджує забуті легенди, оповіді і т.д. Альбом пронизаний українським духом різних історичних періодів. Це можливість поринути у мелодику української пісні, а також відчути дотик епох.

По словнику, «веремій» – це безладний виплеск енергії. От саме таким є альбом «Там, де сонце встає».

Дмитро В.


Виконавець:
Веремій
Назва:
Там, де сонце встає...
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
Наш Формат

ПУБЛІКАЦІЇ
Веремій: «Треба викорінювати лінь»
ІНТЕРВ'Ю
Веремій: «Треба викорінювати лінь»
09.09.2014

Про Веремій не чув лише лінивий шанувальник української музики. Все частіше колектив заявляє про себе на найбільших фестивалях, нещодавно випустив новий альбом, готується до всеукраїнського туру. Цікаве та змістовне інтерв'ю з вокалістом гурту

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Доки є крила
Доки є крила
2016
альбом
слухати
Single
Single
2015
сингл
слухати
Вільна земля
Вільна земля
2014
альбом
слухати · рецензія
Усміхнені й ЖивіКЛІП
Усміхнені й Живі · 2020
1 млн переглядів
Холодна водаКЛІП
Холодна вода · 2016
194 тис. переглядів
Перший снігКЛІП
Перший сніг · 2015
132 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії