Pianoбой

Горя Чуть Слышно

«Горя чуть слышно» - перший сингл з нового альбому Pianoбой. Альбом ще не має назви, ще немає розуміння, скільки треків в нього увійде, не визначено дату релізу - жовтень чи листопад, але вже можна відчути його настрій. Зачинившись в своїй студії «Д.Ы.Ш.У.», Дмитро Шуров з музикантами записав одну із найбільш атмосферних пісень в історії Pianoбой. Втім, сам Дмитро запевняє, що хоча пісня й увійде в альбом, вона стоїть у ньому осібно. Так чому «Горя чуть слышно» обрано лід-синглом? Слово Шурову.

Дмитро Шуров про пісню «Горя чуть слышно»:

«Це найбільш атмосферна з усіх пісень Pianoбой, той випадок, коли спокійно і без істерик можна сказати про важливі речі. В ній немає злості, туги і смутку, тільки відчайдушне бажання кохати і бути коханим. Врешті решт, всі живі істоти, навіть негідники та жирні тролі прагнуть, щоб їх любили і не покидали, поки їм самим цього не захочеться. Напевно, можна було назвати цю пісню «Мотыльки», але «Горя Чуть Слышно» - це набагато ближче до того, що люди так часто відчувають - стан закоханості, в якому кожна клітина палає життям так сильно, що аж дах не витримує. Загалом, це пісня про справжнє кохання - без планів, комплексів, зобов’язань і забобонів.

Хоча пісня увійде до альбому, вона не дуже його відображає, швидше, стоїть осібно, серед рваних рифів і лихих ритмів, які ми придумали в інші пісні. Мені дуже хотілося, щоб люди почули її саме зараз, коли все оживає, коли так хочеться, щоб тебе обняли музикою. Тому в ній стільки теплих олдскульних синтезаторів, соло на органі 1962 року в дусі фільмів про Фантомаса і жива струнна група.»

Дмитро Шуров про lyric-video:

«Я помітив, що люди часто чують зовсім не ті слова, що я співаю. Іноді це буває круто – наприклад, - «невесомыми шагами шаркает» в пісні “Магия” чують як «невесомый миша Гамми шаркает», а буває не дуже. Тому, в передчутті варіацій на тему супердивного словосполучення «Горя Чуть Слышно», мені захотілось, щоб пісня вийшла разом з креативним lyric-video. Було багато ідей, в результаті перемогла любов до всього честного та аналогового, і Moustache Cinema зняли відео, в якому в спражньому вогні палають справжні букви і плавиться справжній лід.

Було вирізано незліченну кількість букв, витрачено багато операторо-годин і нічних вогне-кадрів. Вийшло дуже гарно - це як дивитися на вогнище і уявляти собі всілякі штуки, які можна було б спалити. Взагалі, на мій погляд, подібне відео - це просунуте караоке рівня “за межею”. А через деякий час вийде офіційний відеокліп, над яким працює режисер Анна Копилова, в ньому вже не буде слів, але буде красива історія.»

Про тур Pianoбой «Родина»

Тур має назву «Родина» не тільки тому, що охоплює різні частини України, і не тільки тому, що це перша і найголовніша пісня альбому «Не Прекращай Мечтать». «Родина» українською означає «сім’я», а сім’я - це найлоговніше в житті рок-музиканта, після музики, сексу і наркотиків. Ми хочемо якомога скоріше зустрітися з нашою piano-родиною по всій країні, щоб розділити з ними всі емоції та продемонструвати нові аранжування та зачіски.

Якщо серйозно, то я відчуваю, що потяг в якому всі ми зараз опинились, їде в невідомому напрямку, тому дуже важливо кожному продовжувати робити свою справу якомога краще, не зважаючи на труднощі. І, висловлюючись останньої рядком з пісні «Письмо» - «получать наслаждение». Адже рейки йдуть тільки вперед і потрібно встигнути побачити гарний вид з вікна, поки він не залишився позаду. З цим настроєм ми і вирушимо в тур «Родина».

ПУБЛІКАЦІЇ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
НОВИНИ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
21.12.2015

4 декабря вышел и уверенно шагает по планете третий альбом группы Pianoбой под названием «Take Off». Дмитрий Шуров: «Я посвящаю этот альбом тем, кто жаждет взлетов, но не боится падений»

ДОСЬЄ
КоханняКЛІП
ПоездКЛІП
ДИСКОГРАФІЯ
Простые вещи
Простые вещи
2012
альбом
рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
ІНТЕРВ'Ю
ГДЕ?: «Це як радіосигнали, що відправляються з Землі в далекий космос»
17.07.2018

Повернувшись з творчої відпустки в 2014 році «ГДЕ?» Знову бере паузу. Музикантам необхідно осмислити накопичений творчий досвід, визначитися з подальшими пріоритетами і, можливо, реорганізуватися

Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
НОВИНИ
Сокира Перуна презентує відео «Дорога в АТО»
14.06.2018

14 червня світ побачив документальну стрічку, засновану на подіях травня 2017 року. Пекельна мандрівка за маршрутом: Київ-Новогродівка-Авдіївка-Красногорівка-Мар'їнка-Бердянське-Широкине.