Pianoбой

Горя Чуть Слышно

Тренд 84 тис. просмотров Like 762
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Горя чуть слышно» - перший сингл з нового альбому Pianoбой. Альбом ще не має назви, ще немає розуміння, скільки треків в нього увійде, не визначено дату релізу - жовтень чи листопад, але вже можна відчути його настрій. Зачинившись в своїй студії «Д.Ы.Ш.У.», Дмитро Шуров з музикантами записав одну із найбільш атмосферних пісень в історії Pianoбой. Втім, сам Дмитро запевняє, що хоча пісня й увійде в альбом, вона стоїть у ньому осібно. Так чому «Горя чуть слышно» обрано лід-синглом? Слово Шурову.

Дмитро Шуров про пісню «Горя чуть слышно»:

«Це найбільш атмосферна з усіх пісень Pianoбой, той випадок, коли спокійно і без істерик можна сказати про важливі речі. В ній немає злості, туги і смутку, тільки відчайдушне бажання кохати і бути коханим. Врешті решт, всі живі істоти, навіть негідники та жирні тролі прагнуть, щоб їх любили і не покидали, поки їм самим цього не захочеться. Напевно, можна було назвати цю пісню «Мотыльки», але «Горя Чуть Слышно» - це набагато ближче до того, що люди так часто відчувають - стан закоханості, в якому кожна клітина палає життям так сильно, що аж дах не витримує. Загалом, це пісня про справжнє кохання - без планів, комплексів, зобов’язань і забобонів.

Хоча пісня увійде до альбому, вона не дуже його відображає, швидше, стоїть осібно, серед рваних рифів і лихих ритмів, які ми придумали в інші пісні. Мені дуже хотілося, щоб люди почули її саме зараз, коли все оживає, коли так хочеться, щоб тебе обняли музикою. Тому в ній стільки теплих олдскульних синтезаторів, соло на органі 1962 року в дусі фільмів про Фантомаса і жива струнна група.»

Дмитро Шуров про lyric-video:

«Я помітив, що люди часто чують зовсім не ті слова, що я співаю. Іноді це буває круто – наприклад, - «невесомыми шагами шаркает» в пісні “Магия” чують як «невесомый миша Гамми шаркает», а буває не дуже. Тому, в передчутті варіацій на тему супердивного словосполучення «Горя Чуть Слышно», мені захотілось, щоб пісня вийшла разом з креативним lyric-video. Було багато ідей, в результаті перемогла любов до всього честного та аналогового, і Moustache Cinema зняли відео, в якому в спражньому вогні палають справжні букви і плавиться справжній лід.

Було вирізано незліченну кількість букв, витрачено багато операторо-годин і нічних вогне-кадрів. Вийшло дуже гарно - це як дивитися на вогнище і уявляти собі всілякі штуки, які можна було б спалити. Взагалі, на мій погляд, подібне відео - це просунуте караоке рівня “за межею”. А через деякий час вийде офіційний відеокліп, над яким працює режисер Анна Копилова, в ньому вже не буде слів, але буде красива історія.»

Про тур Pianoбой «Родина»

Тур має назву «Родина» не тільки тому, що охоплює різні частини України, і не тільки тому, що це перша і найголовніша пісня альбому «Не Прекращай Мечтать». «Родина» українською означає «сім’я», а сім’я - це найлоговніше в житті рок-музиканта, після музики, сексу і наркотиків. Ми хочемо якомога скоріше зустрітися з нашою piano-родиною по всій країні, щоб розділити з ними всі емоції та продемонструвати нові аранжування та зачіски.

Якщо серйозно, то я відчуваю, що потяг в якому всі ми зараз опинились, їде в невідомому напрямку, тому дуже важливо кожному продовжувати робити свою справу якомога краще, не зважаючи на труднощі. І, висловлюючись останньої рядком з пісні «Письмо» - «получать наслаждение». Адже рейки йдуть тільки вперед і потрібно встигнути побачити гарний вид з вікна, поки він не залишився позаду. З цим настроєм ми і вирушимо в тур «Родина».

ПУБЛИКАЦИИ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
НОВОСТИ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
21.12.2015

4 декабря вышел и уверенно шагает по планете третий альбом группы Pianoбой под названием «Take Off». Дмитрий Шуров: «Я посвящаю этот альбом тем, кто жаждет взлетов, но не боится падений»

ДОСЬЕ
Все Що Тебе Не ВбиваєКЛИП
Все Що Тебе Не Вбиває · 2018
2 млн просмотров
КоханняКЛИП
Кохання · 2015
452 тис. просмотров
ПоездКЛИП
Поезд · 2014
358 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Простые вещи
Простые вещи
2012
альбом
рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВОСТИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвийские рок- и метал-группы и другие представители индустрии выражают свою поддержку народу Украины в это непростое время!