Pianoбой

Кохання

Тренд 452 тис. просмотров Like 3 тис.
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

В препозитивнішому кліпі на першу україномовну пісню Дмитра Шурова знялись учасники студії Квартал 95. В центрі сюжету Володимир Зеленський, який ходить по місту, співає «голосом Шурова» і пробуджує в серцях кохання. Врешті, з’ясовується, що не тільки він може «стріли Амура» випускати. Шанувальникам творчості Pianoboy буде цікавим джазовий ухил пісні.

Дмитро Шуров:
«Кохання» – пісня, адресована не конкретній людині, а коханню, як такому. Кохання, як і музику, важко пояснити і майже неможливо контролювати. Воно просто є всередині і ми, прислухаючись до нього, живемо, поки воно не знаходить відгук в іншій людині. Тоді воно багаторазово посилюється і здатне творити чудо й перемагати будь-яке зло.

Мабуть, вперше за п’ятирічну історію Pianoбой, до нашого відеокліпу причетно так багато талановитих людей. Супер-режисер Гліб Орлов, красуня Олена Кравець, весь продакшн, стилісти і постановники трюків - всі були на висоті. Але найбільш шокуючим і моїм улюбленим моментом кліпу завжди буде перший рядок пісні, «Якби я міг врятувати світ», яку в кадрі проспівує Вова Зеленський. Адже вся країна знає його голос і раптом він, вперше в історії відеокліпів, починає співати моїм. Це було круто і несподівано, як у справжньому кіно. Для мене честь і задоволення зробити такий спільний проект із Квартал 95 і я щасливий, що ця пісня змогла захопити і об’єднати стільки прекрасних людей, що живуть і працюють в різних країнах.»

Володимир Зеленський:
«Мені подобається музика Pianoбой, я з великою симпатією ставлюся до творчості Діми, тому погодився не тільки зніматися в кліпі, але навіть співати голосом Шурова (прим. - сміється). Я переконаний, що кохання - це те почуття і стан, яке потрібно популяризувати всілякими методами.»

Олена Кравець:
«Я мріяла знятися хоча б в одному кліпі Діми Шурова ще з часів їх спільного з Андрієм Хливнюком відео «Этажи». Вся наша родина - великі шанувальники творчості Pianoбой. Дочка Маша знає напам’ять майже всі пісні Діми. І те, що мені випала така нагода- доторкнутися до прекрасного, попрацювати на одному майданчику із справжніми художниками, та ще й під чарівну музику, інакше як дивом не назвеш! Тож, не припиняйте мріяти, друзі.»

Гліб Орлов:
«Ця робота для мене по своєму унікальна. Її унікальність полягає в тому, що такий збіг позитивних елементів в одному місці і в один час, повірте, рідкісна річ. Напевно, щось божественне свідомо обмежує нас, тільки зрідка надаючи можливість отримати одразу все, що хочеться, інакше цінність хороших робіт нівелювалася б їх кількістю. Але цей був той самий випадок. Прекрасна музика Діми Шурова, яку я вважаю чи не найкращою на пострадянському просторі. Технічні та фінансові можливості, що дозволили втілити ідеї на дуже високому, близькому до уявного, рівні. Відмінний акторський склад на чолі з Володею і Оленою і, зрозуміло, пісня, присвячена коханню в його найпростіших і чистих проявах. Чудово, що ось так все склалося. І величезна вдячність всім і кожному, хто допоміг мені зробити відео таким, яким його побачить глядач.»

Режисер – Гліб Орлов

Оператор - Томас Хардмейер
В ролях: Володимир Зеленський, Олена Кравець, Дмитро Шуров
Музика, вірші - Дмитро Шуров
Виконавчий продюсер - Михайло Валєєв
Автори ідеї: Михайло Валєєв, Гліб Орлов
Виробництво: 23/32

ПУБЛИКАЦИИ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
НОВОСТИ
Pianoбой представили третий альбом «Take Off»
21.12.2015

4 декабря вышел и уверенно шагает по планете третий альбом группы Pianoбой под названием «Take Off». Дмитрий Шуров: «Я посвящаю этот альбом тем, кто жаждет взлетов, но не боится падений»

ДОСЬЕ
Все Що Тебе Не ВбиваєКЛИП
Все Що Тебе Не Вбиває · 2018
2 млн просмотров
Горя Чуть СлышноКЛИП
Горя Чуть Слышно · 2015
84 тис. просмотров
ПоездКЛИП
Поезд · 2014
358 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Простые вещи
Простые вещи
2012
альбом
рецензия
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности