О.Torvald

Там де я

Like 1 тис.

1. На створення декорацій для кліпу пішло десять днів.
2. Практично всі коробки, використані для декорацій, було знайдено на київських мусорниках.
3. М’ясорубка, використана в кліпі, вірою і правдою прослужила сорок років і, судячи з усього, прослужить ще стільки ж.
4. Під час зйомок жодна курка не постраждала. Зате постраждали дві подушки, набиті пір’ям. «Сніг», який ви бачите в кліпі - це насправді пір’я.
5. Плівки, використані в кліпі, містять виключно записи рок-зірок, 70-х років, ніякої попси.
6. Під час зйомок, фронтмен O.Torvald Женя Галич випадково проковтнув кілька пір’їн, але жодного разу не поскаржився. Ось вона - велика сила мистецтва!
7. У первинному варіанті сценарію, в кліпі мали бути картонні чоловічки, пізніше режисер вирішив від них відмовитися.
8. Виявляється, Київський Завод Пластмас виробляє непогане доміно.
9. Після зйомок студію довелося пилососити 3 години, але все одно все пір’я не зникло.
10. Закінчивши зйомки, режисер Андрій Бояр спалив усі декорації в сосновому бору.
Дякуємо Facebook-сторінці групи за коментарі від музикантів:

Андрій Бояр, Moustache Cinema, режисер: «У мене давно була ідея зняти кліп в просторі, колись щасливому і квітучому, а нині, покинутому. Я бачив його гротескним, похмурим, незграбним. Світ у бетонних коробках, які виявляються напрочуд крихкими. І я вирішив зробити декорації з картону, який так легко знищити. Вирішив - зробив. Паперове місто місто зайняло половину нашої квартири. Дружина звикла до декорацій в нашому будинку, кіт облюбував коробки для сну. І раптом ми зустрічаємося з Женею Галичем, він ставить мені пісню «Там де я». І я розумію - ось для чого я будував місто! Ми дуже швидко зібралися і за день зняли кліп. Працювати з O.Torvald комфортно - їх самовіддача мене приємно здивувала. У кліпі багато символізму: страшна м'ясорубка перемелює не тільки музику, але і все живе; доміно, яке легко повалити одним дотиком ... Мені дуже цікаво, що будуть бачити в цих образах глядачі.»

Нікіта Васильєв, бас-гітарист O.Torvald: «Мене звуть на знімальний майданчик. Женя говорить: Вдягай джинси і все. Ну, добре, я босоніж, без майки, в одних джинсах виходжу на майданчик, а мені пхають в руки величезну деревяшку з прикрученими до неї лампами денного світла! Я думав це жарт, а мені кажуть: «Сьогодні грати будеш на цьому.» Між іншим, це штуковина була неймовірно важкою і висіла на масивному ланцюзі, який віддавив мені плече. Але про це я одразу забув, коли почався процес гри на лампах! Уявіть собі - грає музика, я смикаю лампи в потрібному порядку як домовлялися, а якийсь хлопець сидить на підлозі, і з дико задоволеним обличчям вмикає і вимикає лампи! Він був у захваті від того, що йому довірили таку відповідальну справу. Такого щасливого дуету я ще не бачив.»

Dj Polarnik, O.Torvald: «Сподобалися незвичний підхід та нові ідеі до вже здавалось би заяложених синхронів гуртів. Зйомки минули на одному диханні, мені здаеться що всі дійсно кайфанули від процессу, та цього містичного експіріенсу - це і не дивно коли твоі органи дихання щільно забиті ангельским пір’ям»

Денис Мизюк, гітарист O.Torvald: «У кліпі ми використовували неіснуючі музичні інструменти, вигадані Андрієм Бояром. Роль гітарних струн, наприклад, виконувала стрічка з касет, натягнута між стійок. Кожен учасник знімався в різний час. Таким чином, ми не перетиналися один з іншим і я поняття не маю, як виглядають інші «інструменти». Буде дуже цікаво побачити фінальну версію кліпу.»

ПУБЛІКАЦІЇ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
АНОНСИ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
17.03.2020

Український гурт, який відмінив всі виступи у березні, дасть повноцінний концерт зі студії

Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
ФОТО
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
18.12.2014

13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим

O.Torvald провели  в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
НОВИНИ
O.Torvald провели в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
18.12.2013

15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу

ДОСЬЄ
АйтишникКЛІП
Айтишник · 2020
165 тис. переглядів
Два Нуль Один ВісімКЛІП
Два Нуль Один Вісім · 2019
648 тис. переглядів
#нашiлюдивсюдиКЛІП
#нашiлюдивсюди · 2016
822 тис. переглядів
ДИСКОГРАФІЯ
#нашілюдивсюди
#нашілюдивсюди
2016
альбом
слухати
Ти є
Ти є
2014
альбом
слухати · рецензія
Акустичний
Акустичний
2012
альбом
слухати · рецензія
Примат
Примат
2012
альбом
слухати · рецензія
В тобі
В тобі
2011
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів