1. На створення декорацій для кліпу пішло десять днів.
2. Практично всі коробки, використані для декорацій, було знайдено на київських мусорниках.
3. М’ясорубка, використана в кліпі, вірою і правдою прослужила сорок років і, судячи з усього, прослужить ще стільки ж.
4. Під час зйомок жодна курка не постраждала. Зате постраждали дві подушки, набиті пір’ям. «Сніг», який ви бачите в кліпі - це насправді пір’я.
5. Плівки, використані в кліпі, містять виключно записи рок-зірок, 70-х років, ніякої попси.
6. Під час зйомок, фронтмен O.Torvald Женя Галич випадково проковтнув кілька пір’їн, але жодного разу не поскаржився. Ось вона - велика сила мистецтва!
7. У первинному варіанті сценарію, в кліпі мали бути картонні чоловічки, пізніше режисер вирішив від них відмовитися.
8. Виявляється, Київський Завод Пластмас виробляє непогане доміно.
9. Після зйомок студію довелося пилососити 3 години, але все одно все пір’я не зникло.
10. Закінчивши зйомки, режисер Андрій Бояр спалив усі декорації в сосновому бору.
Дякуємо Facebook-сторінці групи за коментарі від музикантів:
Андрій Бояр, Moustache Cinema, режисер: «У мене давно була ідея зняти кліп в просторі, колись щасливому і квітучому, а нині, покинутому. Я бачив його гротескним, похмурим, незграбним. Світ у бетонних коробках, які виявляються напрочуд крихкими. І я вирішив зробити декорації з картону, який так легко знищити. Вирішив - зробив. Паперове місто місто зайняло половину нашої квартири. Дружина звикла до декорацій в нашому будинку, кіт облюбував коробки для сну. І раптом ми зустрічаємося з Женею Галичем, він ставить мені пісню «Там де я». І я розумію - ось для чого я будував місто! Ми дуже швидко зібралися і за день зняли кліп. Працювати з O.Torvald комфортно - їх самовіддача мене приємно здивувала. У кліпі багато символізму: страшна м'ясорубка перемелює не тільки музику, але і все живе; доміно, яке легко повалити одним дотиком ... Мені дуже цікаво, що будуть бачити в цих образах глядачі.»
Нікіта Васильєв, бас-гітарист O.Torvald: «Мене звуть на знімальний майданчик. Женя говорить: Вдягай джинси і все. Ну, добре, я босоніж, без майки, в одних джинсах виходжу на майданчик, а мені пхають в руки величезну деревяшку з прикрученими до неї лампами денного світла! Я думав це жарт, а мені кажуть: «Сьогодні грати будеш на цьому.» Між іншим, це штуковина була неймовірно важкою і висіла на масивному ланцюзі, який віддавив мені плече. Але про це я одразу забув, коли почався процес гри на лампах! Уявіть собі - грає музика, я смикаю лампи в потрібному порядку як домовлялися, а якийсь хлопець сидить на підлозі, і з дико задоволеним обличчям вмикає і вимикає лампи! Він був у захваті від того, що йому довірили таку відповідальну справу. Такого щасливого дуету я ще не бачив.»
Dj Polarnik, O.Torvald: «Сподобалися незвичний підхід та нові ідеі до вже здавалось би заяложених синхронів гуртів. Зйомки минули на одному диханні, мені здаеться що всі дійсно кайфанули від процессу, та цього містичного експіріенсу - це і не дивно коли твоі органи дихання щільно забиті ангельским пір’ям»
Денис Мизюк, гітарист O.Torvald: «У кліпі ми використовували неіснуючі музичні інструменти, вигадані Андрієм Бояром. Роль гітарних струн, наприклад, виконувала стрічка з касет, натягнута між стійок. Кожен учасник знімався в різний час. Таким чином, ми не перетиналися один з іншим і я поняття не маю, як виглядають інші «інструменти». Буде дуже цікаво побачити фінальну версію кліпу.»
Український гурт, який відмінив всі виступи у березні, дасть повноцінний концерт зі студії
13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим
15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу
Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів