Примат

Примат

О.Torvald


Intro1. Intro
Почуй це наживо2. Почуй це наживо
Примат3. Примат
MR.DJ4. MR.DJ
Мій Час5. Мій Час
Не Вона6. Не Вона
Віскі і Шоколад7. Віскі і Шоколад
Смак отрути8. Смак отрути
Одна9. Одна
Лише у моїх снах10. Лише у моїх снах
Вниз11. Вниз
Погляд12. Погляд
Рок-герой13. Рок-герой
П'ятниця14. П'ятниця
Бий (Україна)15. Бий (Україна)
Все, що маю я16. Все, що маю я
ВСІ ТРЕКИ

Новий альбом O.Torvald – перемога всієї групи! Знаєте, бувають такі групи, які співають, намагаються і, навіть, можуть подобатися слухачам, але не мають душі. Так от, до O.Torvald це не має ніякого відношення. Дуже вже душевні музики грають в цій групі. Про те, що гурт готує новий альбом було відомо давно. Отже, «Примат» - третя за рахунком повноцінна студійна платівка групи.

Любителі O.Torvald, та й просто любителі якісного року, не розчаруються – 16 відмінних нових пісень. Правда, пісні «П’ятниця» та «Бий» взято із «Акустичного» та «Використовуй нас (Tapolsky & VovKING)» відповідно. Але нічого страшного, адже ці пісні одні з кращих на своїх платівках, і послухати їх ще раз не «в напряг». До того ж, на «Приматі» вони звучать по-новому. А весь альбом звучить більш потужніше, в ньому стало більше альтернативи, а взагалі пісні стали менш ліричними, а більше «розриваючими». Видно, що хлопці постійно експериментують в творчості.

Титульною композицією платівки є однойменна «Примат» – вона йде другою в трек-листі після інтро «Почуй це наживо». Це дійсно найпотужніша пісня за всю історію колективу взагалі!

Ще варто було б відзначити й наступні пісні: «Мій час» (про сьогодення). Як основні, найважливіші можна виділити ще «Бий», «Не вона», «MR.DJ». І ще, звичайно, ліричну (які гурту завжди вдавалися особливо) композицію «Лише у моїх снах».

Особиста і чесна творчість, стає більш загальною і зрозумілою для сприйняття – з кожним прослуховуванням ми дізнаємося все більше нового як про O.Torvald, так і про себе особисто. Альбом, трек за треком, чарує своєю енергією і воскрешає в пам’яті різноманітні спогади. З часів «В тобі» команда подорослішала (і байдуже, що минув лише рік!), не втративши завзяття і наївності молодості, за які ми їх так любимо.

Дмитро В.


Виконавець:
О.Torvald
Назва:
Примат
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2012
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
ФОТО
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
18.12.2014

13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим

O.Torvald провели  в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
НОВИНИ
O.Torvald провели в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
18.12.2013

15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу

O.Torvald - сняли видео на песню Почуття
НОВИНИ
O.Torvald - сняли видео на песню Почуття
23.12.2008

Клип на песню Почуття был создан с целью разбудить в людях основные чувства и напомнить о главных составляющих человеческих отношений – уважении, поддержке, доверии, заботе…

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
#нашілюдивсюди
#нашілюдивсюди
2016
альбом
слухати
Ти є
Ти є
2014
альбом
слухати · рецензія
Акустичний
Акустичний
2012
альбом
слухати · рецензія
В тобі
В тобі
2011
альбом
слухати · рецензія
O.Torvald
O.Torvald
2008
альбом
слухати · рецензія
Два Нуль Один ВісімКЛІП
Два Нуль Один Вісім · 2019
340 тис. переглядів
#нашiлюдивсюдиКЛІП
#нашiлюдивсюди · 2016
556 тис. переглядів
Это всеКЛІП
Это все · 2015
111 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
ІНТЕРВ'Ю
Cardinal Birds: Якщо мати мету і багато працювати - можливо все!
26.12.2018

Різниця між музичними стилями нівелюється, про філософію годі й казати. Панк вже не той, скажете ви - можливо.. в ньому вже немає того бунту і протесту, але все ще вирує кураж свободи та дух молодості

У Києві пройде AIR Music Meetup`19
АНОНСИ
У Києві пройде AIR Music Meetup`19
28.05.2019

AIR Music Meetup`19 - це головна конференція для музикантів, які хочуть, щоб їх музика була почута мільйонами на YouTube.