Примат

Примат

О.Torvald


1. Intro
2. Почуй це наживо
3. Примат
4. MR.DJ
5. Мій Час
6. Не Вона
7. Віскі і Шоколад
8. Смак отрути
9. Одна
10. Лише у моїх снах
11. Вниз
12. Погляд
13. Рок-герой
14. П'ятниця
15. Бий (Україна)
16. Все, що маю я
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Новий альбом O.Torvald – перемога всієї групи! Знаєте, бувають такі групи, які співають, намагаються і, навіть, можуть подобатися слухачам, але не мають душі. Так от, до O.Torvald це не має ніякого відношення. Дуже вже душевні музики грають в цій групі. Про те, що гурт готує новий альбом було відомо давно. Отже, «Примат» - третя за рахунком повноцінна студійна платівка групи.

Любителі O.Torvald, та й просто любителі якісного року, не розчаруються – 16 відмінних нових пісень. Правда, пісні «П’ятниця» та «Бий» взято із «Акустичного» та «Використовуй нас (Tapolsky & VovKING)» відповідно. Але нічого страшного, адже ці пісні одні з кращих на своїх платівках, і послухати їх ще раз не «в напряг». До того ж, на «Приматі» вони звучать по-новому. А весь альбом звучить більш потужніше, в ньому стало більше альтернативи, а взагалі пісні стали менш ліричними, а більше «розриваючими». Видно, що хлопці постійно експериментують в творчості.

Титульною композицією платівки є однойменна «Примат» – вона йде другою в трек-листі після інтро «Почуй це наживо». Це дійсно найпотужніша пісня за всю історію колективу взагалі!

Ще варто було б відзначити й наступні пісні: «Мій час» (про сьогодення). Як основні, найважливіші можна виділити ще «Бий», «Не вона», «MR.DJ». І ще, звичайно, ліричну (які гурту завжди вдавалися особливо) композицію «Лише у моїх снах».

Особиста і чесна творчість, стає більш загальною і зрозумілою для сприйняття – з кожним прослуховуванням ми дізнаємося все більше нового як про O.Torvald, так і про себе особисто. Альбом, трек за треком, чарує своєю енергією і воскрешає в пам’яті різноманітні спогади. З часів «В тобі» команда подорослішала (і байдуже, що минув лише рік!), не втративши завзяття і наївності молодості, за які ми їх так любимо.

Дмитро В.


Исполнитель:
О.Torvald
Название:
Примат
Категория:
Альбомы
Год издания:
2012
Издатель:
self-released

ПУБЛИКАЦИИ
O.TORVALD сыграют безопасный концерт
АНОНСЫ
O.TORVALD сыграют безопасный концерт
17.03.2020

Украинская группа, которая отменила все выступления в марте, даст полноценный концерт из студии

Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
ФОТО
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
18.12.2014

13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим

O.Torvald провели  в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
НОВОСТИ
O.Torvald провели в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
18.12.2013

15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
#нашілюдивсюди
#нашілюдивсюди
2016
альбом
слушать
Ти є
Ти є
2014
альбом
слушать · рецензия
Акустичний
Акустичний
2012
альбом
слушать · рецензия
В тобі
В тобі
2011
альбом
слушать · рецензия
O.Torvald
O.Torvald
2008
альбом
слушать · рецензия
АйтишникКЛИП
Айтишник · 2020
165 тис. просмотров
Два Нуль Один ВісімКЛИП
Два Нуль Один Вісім · 2019
638 тис. просмотров
#нашiлюдивсюдиКЛИП
#нашiлюдивсюди · 2016
811 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности