Ти є

Ти є

О.Torvald


1. Intro
2. Все з початку
3. Ти є
4. Крик
5. Пошло о любви
6. Сніг
7. Сочи
8. До 18:00
9. Там де я
10. Оставь в покое меня
11. Мовчи
12. Это всё
13. Outro
ВСІ ТРЕКИ

Буває так, що слухаєш альбом вперше – ну геть не те, на що сподівався! Слухаєш вдруге – починаєш відзначати для себе окремі гідні треки. А коли платівка лунає по третьому крузі, розумієш – це чи не найкращий альбом року! Саме так було і в мене із новим диском O.Torvald «Ти Є». Причому, дійсно, після першого прослуховувавання жодна пісня не зачепила по справжньому. Але замість того, аби плюнути на все і перейти до інших релізів, якась невидима сила штовхала мене слухати альбом знову і знову. І ця сила була потужною, і як виявилося, цілком правою. «Ти Є» – це сила, це Іван Сила, це Піддубний сучасного вітчизняного рок-н-ролу!

До речі, про Піддубного я не випадково згадав. Пам’ятаєте, у БУМБОКСА є однойменна пісня? До чого БУМБОКС? Хто ще не знає, то саунд-пролюсером альбому «Ти є» став саме Андрій Хливнюк. І повірте – це наклало свій яскравий відбиток на звучання «оторвальдів». Цей відбиток може зіграти з рокерами злий жарт. Вже зараз деякі шанувальники кажуть про те, що O.Torvald став «попсовим», менш драйвовим, ще там якимсь, порівнюють новий альбом з попередніми і зазначають, що пік гурту припав на «Примат» чи «В тобі»… Що сказати, «на колір і смак товариш не всяк». З цією проблемою, певно, зіштовхуються всі гурти, які щось змінюють у своїй творчості. Але скажу (і повірте, це буде об’єктивно), що кращий альбом O.Torvald ще попереду, досить лише продовжувати і надалі розвиватися та експериментувати (хлопці вдало саме так і діють). А от «Ти Є» це просто ще один класний альбом в українському музичному просторі.

O.Torvald став дорослішим. Це давно уже не просто поп-панк, а якісний конкурентоздатний музичний продукт, який не соромно показати світовій спільноті. Хоча, ні – це не «продукт», це просто МУЗИКА.

Диск вийшов дуже емоційним, живим і жвавим, майже інтимним. Це ще раз підтверджує, що хлопці реально замислюються над філософією почуттів, дій, відносин, переживань. Та й сам Галич став звучати якось «рівніше»: без вокальних «віражів», з’явилася чітка концептуальна манера.

Всі пісні на диску – сильні та яскраві. Кожна спонукає до виникнення певних емоцій та почуттів. А от серед сюрпризів можна назвати «Сочи» (кавер на Ляпис Трубецкой; власне, ця пісня стала першим синглом, оприлюдненим з тоді ще майбутнього альбому O.Torvald) та «Мовчи» – на слова великого українського поета Євгена Плужника.

Коротше кажучи, O.Torvald привніс до українського рок-н-ролу свіжого та актуального повітря. Вже, власне, вкотре…

«Ти Є» записувався на київській студії «Бобіна» в період з червня по вересень 2014-го. За звук альбому відповідав CEO студії «Бобіна» Дмитро Хомулко (по моєму, зі своїми обов’язками Дмитро справився на 150 відсотків!) Платівка ж містить 11 пісень, не рахуючи Intro и Outro, традиційних для альбомів O.Torvald. Автором обкладинки виступив DJ Polarnik.

Женя Галич:
«Для всього гурту цей альбом був експериментом. Який, до речі, ще не закінчено. Ми прийшли на студію «Бобіна» – у нас не було жодної готової пісні. Ми грали на студії, розвивали уривки фраз, ганяли рифи по колу, і одразу записували те, що вийшло. Ми приїжджали на репетиційну базу, репетирували з 11.00 до 13.00 і відразу їхали на студію, де нас чекав Андрій Хливнюк. Андрій різав те, що ми робили. Втручався в тексти, в аранжування – прийняти це було непросто. В результаті Андрій почув нас, ми - його, і мені дуже подобається те, що вийшло. На студії ми до ночі писалися. Репетиція-студія-дім-сон. І так по колу. Чотири місяці. Первісна концепція альбому до кінця запису змінилася кардинально. І мені це дуже подобається. Сподобається і вам».

а придбати – тут:
https://itunes.apple.com/album/ti-e/id943084345,
https://play.google.com/store/music/album/O_Torvald_%D0%A2%D0%B8_%D1%94?id=Bvhemmomwrxfvgatbtd55ykhsoi

Митько Сяржук


Виконавець:
О.Torvald
Назва:
Ти є
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Moon Records

ПУБЛІКАЦІЇ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
АНОНСИ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
17.03.2020

Український гурт, який відмінив всі виступи у березні, дасть повноцінний концерт зі студії

Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
ФОТО
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
18.12.2014

13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим

O.Torvald провели  в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
НОВИНИ
O.Torvald провели в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
18.12.2013

15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
#нашілюдивсюди
#нашілюдивсюди
2016
альбом
слухати
Акустичний
Акустичний
2012
альбом
слухати · рецензія
Примат
Примат
2012
альбом
слухати · рецензія
В тобі
В тобі
2011
альбом
слухати · рецензія
O.Torvald
O.Torvald
2008
альбом
слухати · рецензія
АйтишникКЛІП
Айтишник · 2020
164 тис. переглядів
Два Нуль Один ВісімКЛІП
Два Нуль Один Вісім · 2019
628 тис. переглядів
#нашiлюдивсюдиКЛІП
#нашiлюдивсюди · 2016
793 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
НОВИНИ
Фронтмени гуртів The Gitas та O.Torvald – презентували спільну пісню
02.05.2022

«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії