Ти є

Ти є

О.Torvald


1. Intro
2. Все з початку
3. Ти є
4. Крик
5. Пошло о любви
6. Сніг
7. Сочи
8. До 18:00
9. Там де я
10. Оставь в покое меня
11. Мовчи
12. Это всё
13. Outro
ВСІ ТРЕКИ

Буває так, що слухаєш альбом вперше – ну геть не те, на що сподівався! Слухаєш вдруге – починаєш відзначати для себе окремі гідні треки. А коли платівка лунає по третьому крузі, розумієш – це чи не найкращий альбом року! Саме так було і в мене із новим диском O.Torvald «Ти Є». Причому, дійсно, після першого прослуховувавання жодна пісня не зачепила по справжньому. Але замість того, аби плюнути на все і перейти до інших релізів, якась невидима сила штовхала мене слухати альбом знову і знову. І ця сила була потужною, і як виявилося, цілком правою. «Ти Є» – це сила, це Іван Сила, це Піддубний сучасного вітчизняного рок-н-ролу!

До речі, про Піддубного я не випадково згадав. Пам’ятаєте, у БУМБОКСА є однойменна пісня? До чого БУМБОКС? Хто ще не знає, то саунд-пролюсером альбому «Ти є» став саме Андрій Хливнюк. І повірте – це наклало свій яскравий відбиток на звучання «оторвальдів». Цей відбиток може зіграти з рокерами злий жарт. Вже зараз деякі шанувальники кажуть про те, що O.Torvald став «попсовим», менш драйвовим, ще там якимсь, порівнюють новий альбом з попередніми і зазначають, що пік гурту припав на «Примат» чи «В тобі»… Що сказати, «на колір і смак товариш не всяк». З цією проблемою, певно, зіштовхуються всі гурти, які щось змінюють у своїй творчості. Але скажу (і повірте, це буде об’єктивно), що кращий альбом O.Torvald ще попереду, досить лише продовжувати і надалі розвиватися та експериментувати (хлопці вдало саме так і діють). А от «Ти Є» це просто ще один класний альбом в українському музичному просторі.

O.Torvald став дорослішим. Це давно уже не просто поп-панк, а якісний конкурентоздатний музичний продукт, який не соромно показати світовій спільноті. Хоча, ні – це не «продукт», це просто МУЗИКА.

Диск вийшов дуже емоційним, живим і жвавим, майже інтимним. Це ще раз підтверджує, що хлопці реально замислюються над філософією почуттів, дій, відносин, переживань. Та й сам Галич став звучати якось «рівніше»: без вокальних «віражів», з’явилася чітка концептуальна манера.

Всі пісні на диску – сильні та яскраві. Кожна спонукає до виникнення певних емоцій та почуттів. А от серед сюрпризів можна назвати «Сочи» (кавер на Ляпис Трубецкой; власне, ця пісня стала першим синглом, оприлюдненим з тоді ще майбутнього альбому O.Torvald) та «Мовчи» – на слова великого українського поета Євгена Плужника.

Коротше кажучи, O.Torvald привніс до українського рок-н-ролу свіжого та актуального повітря. Вже, власне, вкотре…

«Ти Є» записувався на київській студії «Бобіна» в період з червня по вересень 2014-го. За звук альбому відповідав CEO студії «Бобіна» Дмитро Хомулко (по моєму, зі своїми обов’язками Дмитро справився на 150 відсотків!) Платівка ж містить 11 пісень, не рахуючи Intro и Outro, традиційних для альбомів O.Torvald. Автором обкладинки виступив DJ Polarnik.

Женя Галич:
«Для всього гурту цей альбом був експериментом. Який, до речі, ще не закінчено. Ми прийшли на студію «Бобіна» – у нас не було жодної готової пісні. Ми грали на студії, розвивали уривки фраз, ганяли рифи по колу, і одразу записували те, що вийшло. Ми приїжджали на репетиційну базу, репетирували з 11.00 до 13.00 і відразу їхали на студію, де нас чекав Андрій Хливнюк. Андрій різав те, що ми робили. Втручався в тексти, в аранжування – прийняти це було непросто. В результаті Андрій почув нас, ми - його, і мені дуже подобається те, що вийшло. На студії ми до ночі писалися. Репетиція-студія-дім-сон. І так по колу. Чотири місяці. Первісна концепція альбому до кінця запису змінилася кардинально. І мені це дуже подобається. Сподобається і вам».

а придбати – тут:
https://itunes.apple.com/album/ti-e/id943084345,
https://play.google.com/store/music/album/O_Torvald_%D0%A2%D0%B8_%D1%94?id=Bvhemmomwrxfvgatbtd55ykhsoi

Митько Сяржук


Виконавець:
О.Torvald
Назва:
Ти є
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Moon Records

ПУБЛІКАЦІЇ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
АНОНСИ
O.TORVALD заграють безпечний концерт
17.03.2020

Український гурт, який відмінив всі виступи у березні, дасть повноцінний концерт зі студії

Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
ФОТО
Рок, драйв та романтика: O.Torvald презентували альбом «Ти є»
18.12.2014

13 грудня український гурт O.Torvald наживо представив новий альбом «ТИ Є» столичний публіці. Концерт в клубі Atlas пройшов з аншлагом, вийшов потужним і наддрайвовим

O.Torvald провели  в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
НОВИНИ
O.Torvald провели в Києві масштабне двогодинне rock–шоу
18.12.2013

15 грудня клуб «Younost’» зібрав близько тисячі прихильників та друзів, що прийшли почути і побачити український рок-гурт O.Torvald на заключному концерті 2013 року. Потужний саунд, світло, віджеінг, несподівана пушка CO2, з якої Галич охолоджував гарячий натовп – все це було на великому Rock-шоу

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
#нашілюдивсюди
#нашілюдивсюди
2016
альбом
слухати
Акустичний
Акустичний
2012
альбом
слухати · рецензія
Примат
Примат
2012
альбом
слухати · рецензія
В тобі
В тобі
2011
альбом
слухати · рецензія
O.Torvald
O.Torvald
2008
альбом
слухати · рецензія
АйтишникКЛІП
Айтишник · 2020
162 тис. переглядів
Два Нуль Один ВісімКЛІП
Два Нуль Один Вісім · 2019
613 тис. переглядів
#нашiлюдивсюдиКЛІП
#нашiлюдивсюди · 2016
760 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності