К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«Ot Vinta» - життя на колесах

15.06.2006 · Новости

«Ot Vinta»
фестиваль «Маzепа fest 2005»

«Ot Vinta» не зраджують своїй властивості потрапляти у пригоди і розпочали свої літні гастролі з чергової аварії. Відіграв 10 червня заключний концерт автопробігу «FAW», в Одесі , «гвинти» вирушили у подорож довжиною в дві тисячі кілометрів, щоб наступного дня виступити в містечку Остре Бардо, що на самій півночі Польщі. Вже на польській території гастрольний бус гурту зіткнувся з легковим авто. Проте, на щастя, все відбулося розбитою фарою та подряпаним боком буса, а самі украбіли цілими та неушкодженими дістались Остре Бардо на радість місцевій українській громаді та зголоднілим комарам. «На протязі концерту було випито два літри свіжої українською крові, - сміється лідер колективу, Юрко Журавель. А якщо серйозно, то ми вже вдруге виступаємо в Остре Бардо, куди нас запрошує українська громада. Концерт був в той день, коли вони святкували чергову річницю з дня відкриття місцевої греко-католицької церкви. Настоятель цієї церкви, Отець Юлій, виявився справжнім рок-фаном і бадьоро витанцьовував разом зі своєю чисельною родиною».

На цьому літні подорожі «Ot Vinta» не завершуються. Решту червня рівняне будуть гастролювати в Україні. 21 числа украбіли візьмуть участь у концерті пам’яті Віктора Цоя, що проходитиме у київському «Докер Пабі». В суботу, 24 червня, гурт виступить в Одесі, в рамках щорічної рок-акції «Гоблін шоу». А 25 червня вдень «Ot Vinta», разом з ще двадцятьма командами, будуть змагатися за право виступати на цьогорічному фестивалі «Чайка» в Києві, а ввечері будуть грати в Кременчуці, де привітають молодь з її «професійним святом». Наприкінці місяця команда знов вирушить на південь, щоб взяти участь у фестивалі «Фортеця», який буде проходити 27-28 червня у Білгород-Дністровському.

До зустрічі на концертах! Далі неодмінно буде!


 
ПУБЛИКАЦИИ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСЫ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВОСТИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензия
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензия
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензия
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слушать
Наші хлопці на війніКЛИП
Наші хлопці на війні · 2016
338 тис. просмотров
Гайда за журавлемКЛИП
Гайда за журавлем · 2012
51 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности