Ot Vinta

Гайда за журавлем

Тренд 49 тис. просмотров Like 236
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Днями на музичних каналах відбулася пре прем’єра нового кліпу украбіллів «Гайда за журавлем».

OT VINTA влаштували провокацію менеджерам середнього рівня та іншим офісним працівникам. З початком літньої спеки украбілли презентували новий кліп «Гайда за журавлем». У відео хлопці зачепили болючу для багатьох тему - комфорт та стабільність на офісних посадах, це перевага чи ярмо з обов’язків та труна для власних мрій?

Зйомки кліпу відбувалися минулої весни, у польових умовах. «Ми гасали на моєму джипі по полю, у той час як наш друг розігрував перед камерою незавидну долю офісного працівника, доведеного кар’єрним пресингом до розпачу. Я не дарма народився з прізвищем Журавель і завжди сприймав вислів «краще синиця в руках, ніж журавель у небі» навпаки і, звичайно, робив все навпаки теж», - каже фронтмен OT VINTA Юрій Журавель.

Самі «гвинти» під час прем’єри свого кліпу на музичних каналах власним прикладом доводили, що «синиця в руках» це точно не про них. Хлопців занесло аж до Самари, де вони відіграли один з концертів російського туру на підтримку альбому «Потом і кров’ю». Зараз OT VINTA вже повернулися до України і готуються до зйомок ще одного кліпу. Подробиці нового відео та на яку пісню воно зніматиметься, «гвинти» тримають у таємниці.

Кліп «Гайда за журавлем» на YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=PBguwaWhFXQ
 

ПУБЛИКАЦИИ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСЫ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВОСТИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЕ
Наші хлопці на війніКЛИП
Наші хлопці на війні · 2016
320 тис. просмотров
ДИСКОГРАФИЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензия
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензия
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензия
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слушать
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
НОВОСТИ
Сергей Михалок спел свою культовую песню Воины света на украинском
13.07.2022

Сергей Михалок и группа Ляпис Трубецкой презентовали новый сингл и видеоклип на песню Воїни світла на украинском языке. Перевод песни сделал украинский поэт, активист и волонтер Сергей Жадан