Потом і Кров’ю

Потом і Кров’ю

Ot Vinta


1. Потом і кров'ю
2. Бабина тумба
3. Шиді-ріді
4. Люблю
5. У мене між ногами ...
6. 17 москалів
7. 4 вози солі
8. Гайда за журавлем
9. Балада про сіль
10. Фортеця
11. Пісня конвалій
12. Дзинь
13. Ла-ла-ла
14. Асенізатор
15. Сухарі розмочи
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Доки хлопці з Ot Vinta святкують перемогу у конкурсі «Українські тижні» від МакДональдз, їх останній альбом «Потом і Кров’ю» гуляє просторами неосяжної Вітчизни та ще більш неосяжними просторами Інтернету. Платівка містить 15 як завжди веселих і водночас серйозних пісень. Одним словом – все в кращих традиціях лідерів української рокабіллі-сцени.

На платівці присутні уже відомі і любимі публікою хіти «Бабина тумба», «Потом і кров’ю», «Люблю», а також зовсім свіжі забійники – «У мене між ногами Україна» (пісня про велосипед «Україна»), «Гайда за журавлем», «Балада про сіль» та ін.. Альбом писався протягом трьох років. Тому не дивно, що назву отримав саме таку. Зі слів Юрія Журавля, платівка отримала назву завдяки найпершій пісні, в якій є слова: «Я знову тут не в тему, я знову «не формат», час міняти гітару на автомат. Занадто відверто, занадто драйвово і від мене смердить чесним потом і кров’ю». Взагалі, слід відмітити, що пісні, хоч такими ж запальними, як і раніше, залишилися, з елементами іронії, сарказму, просто гумору, але самі навіть тексти стали більш… реалістичнішими, буденними, деколи, навіть, філософськими. Але ця філософія особлива – «отвінтовська». Тепер, слухаючи пісні, не просто веселишся, а й замислюєшся над тим світом, що оточує тебе, в якому ти живеш.

Видно, що хлопці говорять у цьому альбомі про те що «накипіло», тому він і вийшов дуже різноманітним. Поряд із відвертими злободенними піснями тут є ліричні композиції про кохання та балади.

Але окрім власних авторських пісень, до диску потрапили декілька каверів. «Родзинкою» серед них є адаптація світового хіта «16 tons» - пісні про тяжке життя американських шахтарів, яку ще в середині минулого століття співав Теннессі Форд. Про цю пісню говорить фронтмен Ot Vinta: «Ідею пісні нам підкинув казкар Сашко Лірник, він же адаптував текст українською. Як це не дивно, переклад вийшов майже дослівним, бо пісня актуальна й досі – сьогодні нашим шахтарям живеться нічим не краще, ніж їхнім американським колегам на початку минулого сторіччя».

А для «шанувальників» істинного «блатняка» є веселенька «17 москалів», зіграна на мелодію знаменитої «В Кейптаунском порту». Також хлопці записали кавер-версії двох пісень «Вася Club» - «Ла-ла-ла» та «Шиди-риді», та веселий і драйвовий варіант «Jingle Bells», що отримав назву «Новорічний дзинь».

Що ж, з огляду на різноманітність стилістичну та тематичну, можна зробити лише такий висновок: альбом «Потом і Кров’ю» на сьогодні найкраща робота рівненських рокерів.

А гарним фіналом, своєрідним закликом чи, навіть, девізом, стануть слова з чудової пісні Ot Vinta: «Тож, друже, не вагайся, пусти свою синицю на волю, і гайда за журавлем!»


Исполнитель:
Ot Vinta
Название:
Потом і Кров’ю
Категория:
Альбомы
Год издания:
2011
Издатель:
Comp music

ПУБЛИКАЦИИ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСЫ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВОСТИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензия
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензия
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слушать
Наші хлопці на війніКЛИП
Наші хлопці на війні · 2016
241 тис. просмотров
Гайда за журавлемКЛИП
Гайда за журавлем · 2012
44 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов