РЕДАГУВАТИ
Ot Vinta

Ot Vinta

легка
Напрочуд гастрольним видався 2007 рік. Вже в літку OT VINTA вирушили гастрольним туром по Європі. Сезон єврогастролей успішно відкрився виступом в якості хедлайнерів на студентському фестивалі «CampusFest», що проходив 6-7 червня в місті Лейпциг (Німеччина). Наступним євро-виїздом OT VINTA помандрували до Словаччини, де 5 липня представляли Україну на потужному молодіжному рок-фестивалі «Hodokvas». Тут довелось виходити на одну сцену з поважними виконавцями як сьогоднішнього дня, так і кінця 1990-х років, а саме Apollo 440, Static X, Placebo, Machine Head, KORN. А наприкінці липня от-вінтисти відвідали Нідерланди, аби заграти на забаві «Zwarte Cross Fest». Після євро подорожей OT VINTA потрапили на південний берег Криму, в місто Судак, до Генуезької фортеці, де відбувся міжнародний Байк-фестиваль «War Zone-IV». Також почали тісно співпрацювати з проектом «Наша пісня». Цього року виявилося, що творчостю OT VINTA зацікавились і в більш віддаленому закордоні. Японська компанія Art Union Group, яка володіє мережею музичних дістро, в обличчі пана Такаюкі Саіто повідомила, що в Японії є чимало поціновувачів творчості OT VINTA, отже перша партія альбомів «Дриг-тин-димба», «Дарма я наївся цибулі» та «ПОПЕРЕДУ» вже потрапили на прилавки японських магазинів. На кінець року, 5 грудня, в київському клубі «XLIB», гурт OT VINTA презентував новий альбом «Дупотряска». Це збірка реміксів на пісні з попередніх альбомів. До створення електронно-танцювальних версій відомих хітів долучилися DJ 40А, аранжувальники Nelly Studio, звукорежисер «гвинтів» Дмитро Кірічок та музиканти рівненських гуртів «Брем Стокер» та «Extasy».

Фестивалі: «Етнозима: Масляна на Буковині», «Украбіллі Вибух 3!», «Маzепа Фест», «Тарасова Гора 2007», «Славське рок-фест», «Бескиди», «Фестиваль памя’ті УПА», «День Незалежності з Махном-2007», «Веселий Вареник».

2006р.

12 лютого відбулась прем’єра нового кліпу від гурту OT VINTA - «Дарма я наївся цибулі». Протягом року було відзнято ще чотири відео: «Дарма я наївся цибулі RMX», «Опля-картопля», «Тиша навкруги» та «ПОПЕРЕДУ!». Розширилась гасрольна мапа. 12 серпня OT VINTA вперше представляли Україну на міжнародному фестивалі в Литві у м. Вісагіно - «Visagino Country», де отримали звання «Відкриття фестивалю». Таку ж нагороду дістали і на українському фесті «Рок-Січ». Після повернення з Литви на музикантів чекали фестивалі «УКРАБІЛЛІ ВИБУХ!», «Фортеця», «Дні української культури», «Острів Скарбів», «Про-Рок», «День незалежності з Махном», «Масляна на подолі», «Зліт весняних котів», «Барти Фольк», «Етноліто», «Підляська осінь», «ІV Пасленська бесіда східних культур», «Прикордонні зустрічі». На останньому отримали нагороду «За розвиток української культури на теренах Польщі». Осінь принесла багато несподіванок. Спочатку у Рівному створилась брейн-ринг команда, запозичивши назву у єдиних меценатів – «OT VINTA». Потім розпочались репетиції спільного дуету OT VINTA та відомого оперного співака Дмитра Гнатюка. Дебют революційного проекту відбувся в Оперному театрі. І вже на початку грудня хлопці, разом з командою «Гагаріни», потрапили в Вищу українську лігу КВН. А 14 грудня в клубі «Бочка» презентували результат роботи цілого року - CD «ПОПЕРЕДУ»(© MOON RECORDS).

2005р.

Рік видався вдалим на нові експерименти. Після виходу альбому «Дарма я наївся цибулі» (1 квітня 2005р), розпочалась робота над реміксованими варіантами пісень, паралельно було записано пісню «Два кольори» в дуеті з гуртом «ФлайzZzа», і переробку «Блюз пухлых рук» із репертуару легендарного гурту «МІСТЕР ТВІСТЕР», що отримала назву «Міцні засмальцьовані руки», текст якої став «народною СМСкою». Цього року гурт відпрацював два тури Україною: громадська акція «Не будь байдужим!» та західно-український тур в підтримку «Євробачення». OT VINTA Продовжують гастролювати Україною, Польщею, Росією, Білорусією. В одній із подорожей музиканти потрапили в аварію під Борисполем, ніхто не постраждав. Почалась співпраця з агентством «Крила». Цьогорічні фестивалі: «Лемківська Ватра», «Тарас Бульба», «Володимир», «Фортеця», «Мазепа-фест», «Гоблін-шоу», «Silver Bullets – 7 years», «Тінькоф» та інші.

2004р.

Рік був багатий на концерти та гастролі. Після чергової зимово-весняної подорожі Росією, ми зібралися в тур по Польщі, що був організований лейблом «Koka-Records», який закарбувався у нашій пам’яті і не тільки.

Зламаний ніс Журавля, биті ноги Віті, аварійні екстримальні перекидання водія Валентина, Володі та Сашка, різка зміна форми тарілки «Ride» на «China», і ще купа усіляких пригод, під час польського туру, зробили вінтів переможцями номінації «Екстрим року».

Після героїчної подорожі Польщею, запрошення посипались як із рогу достатку. «Лемківська ватра», «Свято полку Уланів», «Івана Купала», «Зустрічі на Мазурах» та інші. Міжнародний фестиваль «Muzicorama-2004» (м. Гіжицько) довів, що нашу музику може сприймати вся Європа.

Час від часу, ми повертаємось на Україну для участі у фестивалях «Рок понад хмарами» (м. Харків), «Нівроку – 2004» (м. Тернопіль), для виступів у турі «Чернігівського пива», концерту з легендарною Сестричкою Вікою(м. Львів) та інші.

Повернувшись із Росії, 15 листопада, було вирішено розпочати запис альбому «Дарма я наївся цибулі» на студії «Династія»(м. Київ). Але спокійно сидіти в місті, де назрівала «Памаранчева революція» було неможливо. OT VINTA стають активними учасниками тих подій. Однак, демократію України доводиться захищати знову ж таки в Польщі на телемості-концерті «Київ – Варшава – спільна справа!» та на фестивалі «Люблін – Україна».

З 14 по 24 грудня гурт бере участь в автопробігу «Потяг Дружби», їздять Україною, дають концерти та знаходять нових друзів. Виступ на Майдані Незалежності у Києві був яскравим завершенням автопробігу та року що минув.

2003р.

І ось нарешті, рекордингова компанія «Астра» випустила першу партію тиражу альбому «Дриг-тин-дим-ба». 12 лютого в клубі «Buddy Gay»(Київ) відбулася прес-конференція і презинтація диску, але вже без Руслана Тригуба. Побарабанити замість нього погодився Михайло Земельський. Через деякий час до гурту повернувся Сашко Мартюшев, і вже в березні, на презинтації в Рівному, він в робочому екіпажі.

Альбом добре розповсюджується серед слухачів, наша музика звучить на радіо, займаючи в хіт-парадах лідируючі позиції, мультик «Не мала баба клопоту...» все частіше з’являється на ТБ. На відомому російському порталі multikov.net він протягом 3-ох місяців займає 1-ше місце.

23 серпня в київському «Potato House» була реалізована ідея підготувати акустичну програму, яка не раз буде рятувати вінтів на теле- та радіо-ефірах.

Продовжуються гастрольні поїздки Україною, Польщею та Росією. Гурт відкриває для себе С.-Петербург, Тулу, Єкатеринбург та інші.

На нашому сайті з’явилася інтерактивна гра «Хрюк-н-ролл», над якою окрім Юри працювали Наталка Журавель та Валерій Цвенюк.

2002р.

Почалася тісна співпраця з менеджером Іванною Довженко. Розширюється географія гастролей. Ми беремо участь у багатьох святах та фестивалях:
«Доскі» (Москва)
«Тарас Бульба» (Дубно)
Пластовий Зліт у замку Свірж (Львів)
«Штормове попередження» (Євпаторія)
«Фестиваль оптимізму» (Москва)

та багато інших. У вересні Юрій Журавель та Валерій Цвенюк закінчують роботу над кліпом-мультфільмом «Не мала Баба клопоту купила Порося». У листопаді проходить його презентація на каналі М1, потім кліп транслюють на багатьох каналах України. Завершена робота над альбомом «Дриг-Тин-Димба».

2001р.

В кінці січня Ігор залишає гурт і за барабани сідає Руслан Тригуб, «старий» ударник гурту «CRULAS». Його перший концерт у складі «OT VINTA» відбувся 9-го лютого у рок-клубі «Перехрестя», куди були запрошені кримчани «FRENO DE PEDALES». У червні гурт нарешті пише свій перший альбом на студії «Глорія» (м.Луцк). 5-го липня «OT VINTA» беруть участь у концерті в клубі «СВАЛКА»(м.Москва) разом з гуртами «RED ELVISES», «МІСТЕР ТВІСТЕР» та ін. Іванна знайомить рівнян з Лєною Стєпановою і вона стає їхнім адміністратором та менеджером. Незабаром вона влаштовує їм декілька концертів у столиці. Також хлопців декілька разів зопрошують до Польщі та в різні міста України.

2000р.

Піршого січня концерт в м.Тернопіль. У лютому хлопців запрошують до Польщі. Де вони дають декілька концертів у Варшаві та Чеханові. 21-го березня Юрко вперше запрошує до Рівного колег з м.Київа гурт «MAD HEADS» для виступу у рок-клубі «ПЕРЕХРЕСТЯ». У відповідь 22-го квітня кияни запрошують «OT VINTA» у клуб «SHELTER». Через тиждень Сашко Мартюшев залишає гурт. Але хлопців це не засмучує і вони втрьох, без барабанів, виступають все літо. На початку осені до команди запрошено Ігоря Герасемчука. В листопаді «OT VINTA» їдуть у м.Білосток (Польщa) на фестиваль «Підляська Осінь».

1999р.

21-го лютого «OT VINTA» вперше запрошено до м.Москви у клуб «СВАЛКА», де хлопці відразу спадобалися та отримали майбутнє запрошення та пропозиції. Через місяць з гурту пішов Андрій Осташ. Барабанщиком стає Орест Лозинський. Пізніше його змінює Стас Лозовський. Але в літку в гурті знову новий барабанщик Іван Ульянін. Разом з ним «OT VINTA» знову беруть участь у відбірковому фестивалі «Перлини Сезону»(м.Запоріжжя), «Нівроку»(м.Тернопіль). В жовтні з гурту іде контрабасист Дмитро Мельничук. Тому Юрко вирішив об‘єднати зусилля з молодим гуртом «CRULAS»: Віктор Пилипчук (гітара, вокал), Володимир Загиней (контрабас, вокал), Олександр Мартюшев (барабани). Перше бойове хрешення відбулося на початку листопада у м. Кузнецовську. 15-го листопада «OT VINTA» перемогає на фіналі фестиваля «Перлини Сезону». За кошти виручені від призу гурт записує пісню «Шуруй» на студії «З ранку до ночі» (м.Київ) та записує кліп на ТРК «Рівне 1». 21-го грудня хлопців запрошують на другий національний канал «Студія 1+1» до програми «Проти ночі».

1998р.

З початку року гурт працює без менеджерської підтримки. У квітні Іванна Довженко, менеджера гурту «MAD HEADS», запрошуе отвінтістів записати дві пісні на студії «Династія» (м.Київ) для збірки «Перший Український Рокобільний Фронт». Підкреслемо, що гурт «OT VINTA», єдиний хто співавє рідною українською мовою.

1997р.

Розпочалась активна гострольна діяльність в баготьох регіонах України. З квітня починають працювати разом з менеджерами Аліною Дейнегою та Юлією Мізандронцевою. Стають лауреатами та дипломантами фестивалів: «Мелодія ‘97»(м.Львів), «Вечори над Латорицею ‘97»(м.Мукачево), «Кремі ‘97»(м.Севастополь). В вересні разом з колегами земляками влаштовують фестиваль «Рок & Рівне», який стає традиційним. У грудні записують дві пісні на студії «GOLD LION»(м.Львів).

1996р.

В січні Юрко запрошує зовсім недосвідченого але запального Андрія Остaша. 5 місяців потужних репетицій і 21 квітня «OT VINTA» на фестивалі «Перлини сезону» в місті Луцьку беруть вищий бал. 22 квітня відбувся перший повний концерт гурту «OT VINTA» в Палаці дітей та молоді(м.Рівне). 24 листопада «OT VINTA» стають дипломантами заключного туру фестивалю «Перлини сезону» в місті Києві, пропустивши вперед гурти «Стоп-степ», «Океан Ельзи» і «Імперію страху». У грудні відбувся перший запис на студії «INGALVOX» в місті Львові. За підсумками місцевих мас-медіа «OT VINTA» стають кращим рок-гуртом року.

1995р.

В січні вийшла вистава «Звичайне диво» Ігоря Марчука, знову ж таки, з музичним оформленням та акторською роботою «OT VINTA». Ю. Журавель - чарівник, Д.Мельничук - король, В.Бреславець - кат. Восени після фестивалю у Польщі «Baltik Satelid» Володя покидає гурт і хлопці шукають нового барабанщика. С. Константинов і А.Марченко також недовго протримались в команді.

1994р.

Перший публічний концерт гурту «OT VINTA» (назва подобалась ще не всім членам команди) відбувся 12 квітня в Палаці дітей та молоді(м.Рівне). 22 квітня «OT VINTA» разом з театр-студією «Від ліхтаря» та гуртом «Ретроскоп» відкривають перший і єдиний на той час в місті рок-клуб «Перехрестя» де збиралися прихильники живої музики 50-х. На відкритті клубу «OT VINTA» грали без саксофоніста і з цього моменту вони грали втрьох.

В майбутньому Юркові доведеться, крім художнього оформлення клубу, взяти на себе кермо управління.

1993р.

Ще влітку 1993р. Юрію Журавлю хотілось створити свій гурт і грати щось запальне та божевільне. Разом з Дмитром Мельничуком (типу бас), Володимиром Бреславцем (барабани) і Андрієм Логвісєм (саксафон) вони мордували інструменти та сусідів у гурті без назви. У липні молода режисер Марина Паскар пропонує Юрі написати музику до дитячої вистави «Пеппі Довгапанчоха» і виступити живими музикантами і акторами одночасно. 24 грудня прем’єра вистави. Зверніть увагу і запам’ятайте акторів-школярів: Віктора Пилипчука (поліцай) і Володимира Загинея (директор цирку).

ПУБЛИКАЦИИ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСЫ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВОСТИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДИСКОГРАФИЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензія
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензія
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензія
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слухати
Наші хлопці на війніКЛІП
Наші хлопці на війні · 2016
247 тис. переглядів
Гайда за журавлемКЛІП
Гайда за журавлем · 2012
45 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦИИ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
ИНТЕРВЬЮ
Сергей Радзецкий: «Играть годами одно и то же одинаково — невероятно скучно»
25.07.2019

Чай з м’ясом — пожалуй, самый драйвовый из проектов Сергея. На его счету — роли худрука SЮR Band, одного из авторов программы Avant Floyd, инструменталиста и композитора в дуэте Big Second

Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
НОВОСТИ
Прием заявок: Восточноевропейская Музыкальная Академия
18.07.2020

Music Export Ukraine в партнерстве с MONOKEY объявляет прием заявок на участие в первой Восточноевропейской музыкальной академии. Эта возможность абсолютно бесплатна и открыта