Пілотка

Пілотка

Ot Vinta


1. Пілоти
2. Накурила баба журавля
3. З бодуна
4. У полі край села
5. Старий дубе
6. Попереду
7. Кохайтеся, чорноброві!
8. Люблю
9. Дівчина з Коломиї
10. Hells Bells
11. Балада про сіль
12. Струя
13. 16 тонн
14. Карт-опля
15. Каламуть
16. Дриґтиндимба
17. Додому
18. Це Різдво!
ВСІ ТРЕКИ

Виходить часом: ніби й акустика, але енергетики стільки – що й не кожен найрок-н-рольніший гітарний альбом може похвалитися! Саме так можна характеризувати й крайній альбом гурту Ot Vinta «Пілотка».

Власне кажучи, украбілі (саме так позиціонують свій стиль рівненські рокери) нікуди і не дівався. Але в «Пілотці» він зазвучав більш свіжіше, цікавіше, і вчувається в ньому той самий український дух, який хлопці намагаються втілювати у кожній платівці. Але, на мій погляд, саме в новому альбомі їм вдалося передати «от вінтовський» колорит в повному обсязі та у найпотужнішій силі. Напевно, саме таким і хочеться чути рівненських музикантів. Чому? Бо те, що було до цього, це було, безперечно, цікаво та драйвово, але не надто оригінально. А от в новому альбомі – всі найгарніші епітети врешті поєдналися. «Пілотка» це свіжо.

Свіжо звучать і кавери, що присутні на платівці. Серед них «Дівчина з Коломиї»; «Hells Bells» - тут я впевнений, Ангус Янг та Ко зацінять, адже права на офіційне виконання своїх пісень АС/DС нікому не надають, а українці стали одним з небагатьох виключень. Чому? Юрій Журавель, лідер Ot Vinta каже таке: «Австралія, так само, як і США та багато країн Європи санкціями давлять Путіна, і цей жест – це теж зброя у нашому спільному подоланні ворога». Також – легендарна новорічна «Let It Snow», що зазвучала українською, але не втратила запалу та святкового настрою (може, навіть, в чомусь виконання Журавля ще й краще, ніж у Сінатри чи Мартіна…) До речі, стосовно «Це Різдво», хотілося б сказати ще одну річ. Справа в тому, що автором музики оригіналу є Жуль Стайн – видатний американський композитор з… українським корінням (його батько Джуліус Кервін Стайн емігрував з України у 1905 році). Цікаво, як би славетний композитор відреагував на свою пісню у виконанні Ot Vinta? Гадаю, позитивно! А ще серед каверів – «Пілоти» - знаменита пісня епохи Радянського Союзу. Звичайно, на власний манер:

«Нас до ліжка ніхто не прив’яже,
Мабуть, збочинцям шкодить любов,
Камасутра фігур пілотажу
Ефективніше збуджує кров»
Також на альбомі можна почути вже хітові «Дриґтиндимба», «Карт-опля», «З бодуна» та ін.. в своєрідній оригінальній обробці. Ну і, звичайно, не можна обійти увагою свіжий гіт музикантів «Накурила баба журавля». І справа не в тому, що кліп на цю пісню отримав сотні тисяч переглядів на Youtube, а в тому, що це (не втомлююся повторювати) СВІЖО та ЦІКАВО – без зайвого випендрювання та пафосу.

«Погралися» хлопці і з інструментами. Наприклад, на альбомі можна чути козобас (химерний гуцульський щипково-струнний інструмент, що є тільки-тільки в OT VINTA), банджо, укулєлє, казу, ліру, ксилофон та перкусію.

Доповнюють «зе бестовий» трек лист ще й три ремікси від DJ 40A та DJ JEDY. Інакше кажучи, цікавинок вистачить для всіх. Лишилося лише прослухати диск. Так що – вперед, пілоти і пілотки, от вінта!

Митько Сяржук


Виконавець:
Ot Vinta
Назва:
Пілотка
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Comp music

ПУБЛІКАЦІЇ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСИ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВИНИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензія
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензія
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слухати
Наші хлопці на війніКЛІП
Наші хлопці на війні · 2016
319 тис. переглядів
Гайда за журавлемКЛІП
Гайда за журавлем · 2012
49 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
НОВИНИ
Андрій Толок, Haissem: «Музика не шашлик, вона не маринується»
19.07.2020

Автор і натхненник поп-групи Ampula Seven, блек-метал команди Haissem і формації Sunset Forsaken, про те, що внутрішня потреба у творчості важливіше зовнішніх стимулів