Пілотка

Пілотка

Ot Vinta


1. Пілоти
2. Накурила баба журавля
3. З бодуна
4. У полі край села
5. Старий дубе
6. Попереду
7. Кохайтеся, чорноброві!
8. Люблю
9. Дівчина з Коломиї
10. Hells Bells
11. Балада про сіль
12. Струя
13. 16 тонн
14. Карт-опля
15. Каламуть
16. Дриґтиндимба
17. Додому
18. Це Різдво!
ВСІ ТРЕКИ

Виходить часом: ніби й акустика, але енергетики стільки – що й не кожен найрок-н-рольніший гітарний альбом може похвалитися! Саме так можна характеризувати й крайній альбом гурту Ot Vinta «Пілотка».

Власне кажучи, украбілі (саме так позиціонують свій стиль рівненські рокери) нікуди і не дівався. Але в «Пілотці» він зазвучав більш свіжіше, цікавіше, і вчувається в ньому той самий український дух, який хлопці намагаються втілювати у кожній платівці. Але, на мій погляд, саме в новому альбомі їм вдалося передати «от вінтовський» колорит в повному обсязі та у найпотужнішій силі. Напевно, саме таким і хочеться чути рівненських музикантів. Чому? Бо те, що було до цього, це було, безперечно, цікаво та драйвово, але не надто оригінально. А от в новому альбомі – всі найгарніші епітети врешті поєдналися. «Пілотка» це свіжо.

Свіжо звучать і кавери, що присутні на платівці. Серед них «Дівчина з Коломиї»; «Hells Bells» - тут я впевнений, Ангус Янг та Ко зацінять, адже права на офіційне виконання своїх пісень АС/DС нікому не надають, а українці стали одним з небагатьох виключень. Чому? Юрій Журавель, лідер Ot Vinta каже таке: «Австралія, так само, як і США та багато країн Європи санкціями давлять Путіна, і цей жест – це теж зброя у нашому спільному подоланні ворога». Також – легендарна новорічна «Let It Snow», що зазвучала українською, але не втратила запалу та святкового настрою (може, навіть, в чомусь виконання Журавля ще й краще, ніж у Сінатри чи Мартіна…) До речі, стосовно «Це Різдво», хотілося б сказати ще одну річ. Справа в тому, що автором музики оригіналу є Жуль Стайн – видатний американський композитор з… українським корінням (його батько Джуліус Кервін Стайн емігрував з України у 1905 році). Цікаво, як би славетний композитор відреагував на свою пісню у виконанні Ot Vinta? Гадаю, позитивно! А ще серед каверів – «Пілоти» - знаменита пісня епохи Радянського Союзу. Звичайно, на власний манер:

«Нас до ліжка ніхто не прив’яже,
Мабуть, збочинцям шкодить любов,
Камасутра фігур пілотажу
Ефективніше збуджує кров»
Також на альбомі можна почути вже хітові «Дриґтиндимба», «Карт-опля», «З бодуна» та ін.. в своєрідній оригінальній обробці. Ну і, звичайно, не можна обійти увагою свіжий гіт музикантів «Накурила баба журавля». І справа не в тому, що кліп на цю пісню отримав сотні тисяч переглядів на Youtube, а в тому, що це (не втомлююся повторювати) СВІЖО та ЦІКАВО – без зайвого випендрювання та пафосу.

«Погралися» хлопці і з інструментами. Наприклад, на альбомі можна чути козобас (химерний гуцульський щипково-струнний інструмент, що є тільки-тільки в OT VINTA), банджо, укулєлє, казу, ліру, ксилофон та перкусію.

Доповнюють «зе бестовий» трек лист ще й три ремікси від DJ 40A та DJ JEDY. Інакше кажучи, цікавинок вистачить для всіх. Лишилося лише прослухати диск. Так що – вперед, пілоти і пілотки, от вінта!

Митько Сяржук


Виконавець:
Ot Vinta
Назва:
Пілотка
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
Comp music

ПУБЛІКАЦІЇ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСИ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВИНИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензія
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензія
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слухати
Наші хлопці на війніКЛІП
Наші хлопці на війні · 2016
326 тис. переглядів
Гайда за журавлемКЛІП
Гайда за журавлем · 2012
50 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності