К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

«От Вінта!» віддячили жителям Отсре Бардо за минулорічну підтримку

23.06.2005 · Новости
Чека

Дев'ятнадцятого червня рівненський гурт «От Вінта!» взяв участь у святкуванні Дня міста у польському містечку Остре Бардо. Цей виступ став віддякою рівнян за турботу і підтримку місцевої громади, яку вони відчули рік тому. Справа в тому, саме в ці дні виповнюється рік з того моменту, коли прямуючи до Отсре Бардо, де мав відбутися перший концерт польського турне, «От Вінта!» потрапили в автокатастрофу. Нажаль за таких обставин запланований виступ не відбувся, а хлопцям довелось провести кілька днів у лікарні. Цього року ніщо не стало на заваді, і украбіли відіграли чудовий концерт у старовинному костелі на радість місцевим жителям, а також своїм польським шанувальникам, що приїхали на свято з інших міст. Але напередодні цієї мандрівки «вінтам» знов довелось згадати що таке дорожній екстім: поспішаючи у Полтаву на Мазепа Фест, до речі на тому ж самому помаранчевому «бойовому» бусі, гурт потрапив у аварію. На щастя, цього разу все минулось легким переляком, без жертв та потерпілих. А самою великою неприємністю стала трьохгодинна затримка у міліції, яка визнала вину за водієм місцевого таксі, який вирішив розвернути своє авто, не попередивши світловими сигналами. Лишається сподіватись що свою дозу дорожніх пригод «От Вінта!» вже остаточно вичерпали, і надалі їх чекатимуть лише приємні враження від мандрівок.

Наступні виступи групи:
25 червня - Рівне, Майдан незалежності, «День випускника»
28 червня - Одеська обл., м. Белгород-Дністровський, фестиваль «Фортеця»
2 липня - Польща, м. Кентшин, День міста.


 
ПУБЛИКАЦИИ
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
ФОТО
Ot Vinta яскраво презентував «Пілотку»
10.11.2014

Рівненський гурт Ot Vinta влаштував яскраву презентацію у київському клубі Sentrum. «Подвійний залп» - саме так називалось дійство, адже окрім нового альбому «Пілотка», соліст гурту Юрій Журавель презентував книгу «Карикадурка»

Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
АНОНСЫ
Ot Vinta - презентація альбому «Потом і кров’ю»
18.05.2011

26 травня у київському клубі Docker’s АВС гурт Ot Vinta презентує свій новий альбом - «Потом і кров’ю». До платівки, на яку прихильники «гвинтів» чекали довгі чотири роки, увійшло 17 треків

Ot Vinta - отримали театральну премію
НОВОСТИ
Ot Vinta - отримали театральну премію
23.05.2010

Вистава «Свинарі», головні ролі в якій грають учасники гурту Ot Vinta, здобула Гран-прі міжнародного театрального фестивалю «Ліхт Art» - «Золотий Ліхтар»

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
Пілотка
Пілотка
2014
альбом
рецензия
Потом і Кров’ю
Потом і Кров’ю
2011
альбом
рецензия
Дупотряска
Дупотряска
2007
альбом
рецензия
Дригтиндимба
Дригтиндимба
2002
альбом
слушать
Наші хлопці на війніКЛИП
Наші хлопці на війні · 2016
280 тис. просмотров
Гайда за журавлемКЛИП
Гайда за журавлем · 2012
47 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
НОВОСТИ
Андрей Толок, Haissem: «Музыка не шашлык, она не маринуется»
19.07.2020

Автор и вдохновитель поп-группы Ampula Seven, блэк-метал команды Haissem и формации Sunset Forsaken, о том, что внутренняя потребность в творчестве важнее внешних стимулов