Хамелеони

Хамелеони

Янсен Кукансен


1. Хамелеони
2. Революція party
3. Черепаха
4. Мама Реклама
5. Хто ти є!
6. Дупаджонідепа 2014
7. Офісная
8. Денс
9. Хамелеони (рус.)
10. Сирожене пирожене
11. Дipka
ВСІ ТРЕКИ

Нова повнометражна робота херсонських рокерів, над якою музиканти працювали кілька останніх років, відрізняється від попереднього матеріалу, що був зібраний у «Дупаджонідепа». У «Хамелеонах» представлений творчий матеріал у видозміненій стилістиці: музична складова стала важчою, ритмічнішою та з елементами електроніки, що придало пісням більш тяжчого, рокового звучання. Звісно, гумор, до якого встигли звикнути шанувальники даної формації, потужність та здоровий драйв нікуди не поділились. В результаті – перед нами вдала нешаблонна концептуальна суміш, що не лишить байдужим українського слухача. «Бамбулєй» отримали всі: голлівудські актори, роботодавці, хижі мілітаристи та залежна (від інтернету та наркоти) молодь. Всього на альбомі на нас чекає 9 пісень (в тому числі 2 бонус-трека), серед яких кавер на пісню гурту ТіК «Сирожене пирожене».

Альбом починається бадьорим номером «Хамелеони». Вибір першого синглу тут можна тільки похвалити – точна хукова річ яскраво відкриває платівку, задаючи їй потрібний настрій. Це, безсумнівно, гімн пацифізму, анархізму та інтернаціоналізму. До речі, на платівці присутня і російськомовна версія пісні, що так само влучно завершує альбом.

«Революція party» потихеньку підводить до того, що самі музиканти називають «кукан-індастріал-кор». Саме з цього моменту відчуваєш щільний удар, який врізається всередину тіла, і на певний час (мінімум) позбавляє можливості схаменутися. З безпосередньою зв’язкою «Революції…» та «Черепахи» на слухача обрушуються згустки організованого хаосу, в основі якого закладений нетривіальний для багатьох українських виконавців композиторський дар і вже поверх цих еклектичних мелодій йде і шумова атака, і вокальні хитрощі, і плутані ритмічні малюнки. Одним словом «це революція, дєтка».

Хочеться ще виділити вже визнаний хіт «Дупаджонідепа», який представлений у новому, свіжому світлі, та «Денс» (є в треку щось від Rammstein). А об’єднує ці дві пісні навіть не тільки запальний драйв, а й використання у них губної гармоніки – на мою думку, однієї із «фішок» ЯК.

Як висновок – дуже позитивний настрій цієї платівки, який вловлюється навіть в агресивних треках, переконає вас у тому, що «Хамелеони» це не лише сильний альбом, а й у тому, що на українській рок-сцені з’являється (чи, ліпше сказати, відроджується) до біса чесний та крутий гурт!

До речі, у деяких піснях можна почути моменти з класичної прози та рок-музики. Наприклад, у «Дірці» звучить уривок Леся Подерев’янського із «Казки про репку». А у фіналі треку Денс стьобно лунає мелодія з усім відомої «God Save the Queen» Sex Pistols.

Митько Сяржук


Виконавець:
Янсен Кукансен
Назва:
Хамелеони
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2014
Видавець:
self-released

ПУБЛІКАЦІЇ
Янсен Кукансен: «Це музика, а не геометрія»
ІНТЕРВ'Ю
Янсен Кукансен: «Це музика, а не геометрія»
20.08.2014

Неодноразові члени, учасники, всеукраїнських, міжнародних і міжпланетних фестивалів, що хочуть «порвати» усіх на шматки! Нещодавно з’явився в світ новий альбом гурту, про який детально розказав лідер ЯК Влад Лось

Янсен Кукансен - новий альбом «Хамелеони»
НОВИНИ
Янсен Кукансен - новий альбом «Хамелеони»
10.06.2014

Іронічний та трохи злий погляд на суспільство у передреволюційному та революційному стані. Рокери з Херсону цього разу значно поважчали, легкий фанк та іронія попереднього альбому змінилась на важкі iндастріал ріфи та гострі сатиричні тексти

ДОСЬЄ РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!