Неодноразові члени, учасники, всеукраїнських, міжнародних і міжпланетних фестивалів, що хочуть «порвати» усіх на шматки! Нещодавно з’явився в світ новий альбом гурту, про який детально розказав лідер ЯК Влад Лось
Іронічний та трохи злий погляд на суспільство у передреволюційному та революційному стані. Рокери з Херсону цього разу значно поважчали, легкий фанк та іронія попереднього альбому змінилась на важкі iндастріал ріфи та гострі сатиричні тексти
«Досить» – це гімн воїнам, які зараз захищають українську землю та незалежність від воєнної агресії Росії