Янсен Кукансен - новий альбом «Хамелеони»

10.06.2014 · Новини

Іронічний та трохи злий погляд на суспільство у передреволюційному та революційному стані - все це в новому альбомi «Хамелеони» від Янсена Кукансена. 

Рокери з Херсону цього разу значно поважчали в музичному плані, легкий фанк та іронія попереднього альбому «Дупаджонідепа» змінилась на важкі iндастріал ріфи та гострі сатиричні тексти.
На горіхи отримали усі - і голлівудські актори, і потворні телешоу, з придуркуватою рекламою, роботодавці, кукловоди, геї разом з підарасами, кровожерливі мілітаристи та, Інтернет залежна молодь.
Коли не висточало своїх слiв - зверталися за допомогою до украiнськоi класичноi прози, а саме - Леся Поддеревьяньского (Казка про репку) та метрiв свiтовоi рок-сцени - гурту Sex Pistols (саме мелодія з God Save the Queen стьобно лунає у фіналі треку Денс.

Головна ж пісня альбому «Хамелеони» - гімн пацифізму анархізму та інтернаціоналізму.

Доречі її російськомовна версія дуже доречно завершуэ альбом, бо саме цих простих та зрозумілих ідей не вистачаэ суспільству нашого північного сусіда. Може почують? Було б добре:)

Всього ж в альбомі 9 пісень, та 2 бонус трека. Один з них кавер на пісню гурту «Тік» був записаний спеціально для участі в турі «Тіка» ще 4 роки тому.

Чи вийде у херсонців змінити в уяві слухахча образ Хамелеона, як боязкоi різнокольоровоi тваринки на образ незалежного і толерантного суперзвіра з великими анархо-пацифістьскими ідеями, нам не відомо. Час покаже. А зараз до вашої уваги «Хамелеони» - новий альбом Янсен Кукансена. Приємного прослуховування!

http://kurockmusic.com.ua/blog/get/record/19
https://soundcloud.com/apperkot/sets/ep-2014

Лось Влад


 
ПУБЛІКАЦІЇ
Янсен Кукансен: «Це музика, а не геометрія»
ІНТЕРВ'Ю
Янсен Кукансен: «Це музика, а не геометрія»
20.08.2014

Неодноразові члени, учасники, всеукраїнських, міжнародних і міжпланетних фестивалів, що хочуть «порвати» усіх на шматки! Нещодавно з’явився в світ новий альбом гурту, про який детально розказав лідер ЯК Влад Лось

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Хамелеони
Хамелеони
2014
альбом
слухати · рецензія
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
НОВИНИ
Latvian Rock and Metal is with Ukraine!
02.05.2022

Латвійські рок і метал музичні колективи та інші представники індустрії висловлюють свою підтримку народу України в ці важкі часи!