Кольорові сни

Кольорові сни

Мотор'ролла


Полум'я1. Полум'я
НумоТіОмани2. НумоТіОмани
Моя вода (pop mix)3. Моя вода (pop mix)
Дівчинку убив я4. Дівчинку убив я
Струм5. Струм
Я не бачу кольорових снів6. Я не бачу кольорових снів
Аеліта7. Аеліта
До тебе мила (romantic mix)8. До тебе мила (romantic mix)
До дому не ішов9. До дому не ішов
Травень10. Травень
Пригадай (Новорічна)11. Пригадай (Новорічна)
Давай я навчу тебе поганому12. Давай я навчу тебе поганому
Аеліта (disco mix)13. Аеліта (disco mix)
До тебе мила14. До тебе мила
Моя вода15. Моя вода
Полум'я (acoustic mix)16. Полум'я (acoustic mix)
ВСІ ТРЕКИ

Історія Мотор’ролли як групи (примітка: не плутати з відомим брендом, назва бере за основу хитронаписане слово «мотороллер») почалася в 90-х. Творчий шлях колективу можна розбити на дві частини: до 2001 – з характерними постійними змінами складу, і після 2001 – коли до мікрофона стає Сергій Присяжний. Перетрубаціїі складу будуть продовжуватись і після 2001-го, але завдяки тому що в групі вже сформувався, так званий, кістяк, як то Сергій Присяжний та Ігор Лисий, це вже не так критично впливає на роботу.

Мотор’ролла не є якоюсь видатною чи особливою, та є в них щось, що залишає питання відкритим. З одного боку, група вважається мейнстрімом (це таке хитре слово, яке означає, що вини актуальні та популярні). З іншого, у «Моторрів» не властива для мейнстрім команд тенденція випускати альбоми раз на три-чотири роки. Минулий повноцінний альбом «…шо кому не ясно?» наші вуха чули аж у 2005, виходу наступного прийшлось чекати аж до 2008-го.

За цей час на радіохвилях в ротаціх встигло побувати декілька синглів, відзнято два кліпи, які можна було бачити по ТБ. Зазвичай, шоубізнес швидкоплинний, одину-дві хитяри в ротацію, кліп по ТБ і, поки про тебе не забули, альбом, гастролі і т.д. Мотор’ролла ж йде своїм шляхом не поспішаючи.

Обкладинка альбому кожному має нагадати щось своє, оскільки за основу взата одна з тих картинок на ассоціацію, що показують психологи і потім з'ясовують, що коїться у вашій підсвідомості.

Новий альбом – типовий поп-рок в гарному розумінні цього слова. Не такий, що принесе щось видатне та залишиться в легендах, але драйвовий, ліричний, чесний. Деякі пісні цілком можуть перекочувати з динаміків до вуличних співів під гітару.

Частина пісень в альбомі не є авторськими. Так, деякі з текстів написані Томою Приймак, «До Тебе, Мила» - то пісня друга групи, а «Додому Не Йшов» взагалі кавер на пісню хмельницької «Страшний Головний Біль». Є пісні які були написані ще у 90-х, їх було реанімовано та перероблено під сучасний саунд. У «Я не бачу кольорових снів» можна почути голос Сашка Положинського .

Рок музика – там де відрізняють «фабрику» від «душі», якісь підсвідомі ниточки задіюються і народжується відчуття правдивості. Автор залишає за собою право суб’єктивності таких відчуттів. «Кольорові Сни» - робота чесна, не конвеєрна.

Рекомендовано до прослуховування шанувальникам групи, любителям сучасного українського року віком до 25 років та меломанам.

Особиста оцінка 7 з 10

X3 © Київський Рок-клуб


Виконавець:
Мотор'ролла
Назва:
Кольорові сни
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2008
Видавець:
Moon Records

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
LoveКЛІП
Love · 2017
14 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
ІНТЕРВ'Ю
Сергій Радзецький: «Грати роками одне і те ж однаково - неймовірно нудно»
25.07.2019

Чай з м’ясом - мабуть, самий драйвовий з проектів Сергія. На його рахунку - ролі худрука SЮR Band, одного з авторів програми Avant Floyd, інструменталіста і композитора в дуеті Big Second

ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
НОВИНИ
ВВ провели перший в Україні онлайн-концерт по квитках
30.04.2020

Яскраво та весело пройшов перший великий онлайн-концерт гурту Воплі Відоплясова з презентацією альбому «Закустика», що вийшов на вінілі