Кольорові сни

Кольорові сни

Мотор'ролла


1. Полум'я
2. НумоТіОмани
3. Моя вода (pop mix)
4. Дівчинку убив я
5. Струм
6. Я не бачу кольорових снів
7. Аеліта
8. До тебе мила (romantic mix)
9. До дому не ішов
10. Травень
11. Пригадай (Новорічна)
12. Давай я навчу тебе поганому
13. Аеліта (disco mix)
14. До тебе мила
15. Моя вода
16. Полум'я (acoustic mix)
ВСЕ ТРЕКИ
К сожалению, русская версия публикации отсутствует, предлагаем вариант на украинском языке

Історія Мотор’ролли як групи (примітка: не плутати з відомим брендом, назва бере за основу хитронаписане слово «мотороллер») почалася в 90-х. Творчий шлях колективу можна розбити на дві частини: до 2001 – з характерними постійними змінами складу, і після 2001 – коли до мікрофона стає Сергій Присяжний. Перетрубаціїі складу будуть продовжуватись і після 2001-го, але завдяки тому що в групі вже сформувався, так званий, кістяк, як то Сергій Присяжний та Ігор Лисий, це вже не так критично впливає на роботу.

Мотор’ролла не є якоюсь видатною чи особливою, та є в них щось, що залишає питання відкритим. З одного боку, група вважається мейнстрімом (це таке хитре слово, яке означає, що вини актуальні та популярні). З іншого, у «Моторрів» не властива для мейнстрім команд тенденція випускати альбоми раз на три-чотири роки. Минулий повноцінний альбом «…шо кому не ясно?» наші вуха чули аж у 2005, виходу наступного прийшлось чекати аж до 2008-го.

За цей час на радіохвилях в ротаціх встигло побувати декілька синглів, відзнято два кліпи, які можна було бачити по ТБ. Зазвичай, шоубізнес швидкоплинний, одину-дві хитяри в ротацію, кліп по ТБ і, поки про тебе не забули, альбом, гастролі і т.д. Мотор’ролла ж йде своїм шляхом не поспішаючи.

Обкладинка альбому кожному має нагадати щось своє, оскільки за основу взата одна з тих картинок на ассоціацію, що показують психологи і потім з'ясовують, що коїться у вашій підсвідомості.

Новий альбом – типовий поп-рок в гарному розумінні цього слова. Не такий, що принесе щось видатне та залишиться в легендах, але драйвовий, ліричний, чесний. Деякі пісні цілком можуть перекочувати з динаміків до вуличних співів під гітару.

Частина пісень в альбомі не є авторськими. Так, деякі з текстів написані Томою Приймак, «До Тебе, Мила» - то пісня друга групи, а «Додому Не Йшов» взагалі кавер на пісню хмельницької «Страшний Головний Біль». Є пісні які були написані ще у 90-х, їх було реанімовано та перероблено під сучасний саунд. У «Я не бачу кольорових снів» можна почути голос Сашка Положинського .

Рок музика – там де відрізняють «фабрику» від «душі», якісь підсвідомі ниточки задіюються і народжується відчуття правдивості. Автор залишає за собою право суб’єктивності таких відчуттів. «Кольорові Сни» - робота чесна, не конвеєрна.

Рекомендовано до прослуховування шанувальникам групи, любителям сучасного українського року віком до 25 років та меломанам.

Особиста оцінка 7 з 10

X3 © Київський Рок-клуб


Исполнитель:
Мотор'ролла
Название:
Кольорові сни
Категория:
Альбомы
Год издания:
2008
Издатель:
Moon Records

ДОСЬЕ ДИСКОГРАФИЯ
LoveКЛИП
Love · 2017
16 тис. просмотров
РЕКОМЕНДАЦИИ
No comment
НОВОСТИ
No comment
24.03.2022

No comment

Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
АНОНСЫ
Обзор сцен на 360 градусов, прямые трансляции и даже фуд-корты
09.09.2020

19-20 сентября на украинской онлайн-платформе hover.link — БеZVIZ Pre-party 1.5 пройдет первое мероприятие. Это пространство, которое максимально воспроизводит музыкальный фестиваль в реальности