РЕДАГУВАТИ
Мотор'ролла

Мотор'ролла

легка
А починалося все так!…
…Жили-були, в місті Хмельницькому, що на Поділлі, два пацанчики: Сашко Буднецький (вокал) та Ігор Лисий (гітара, бас), які познайомилися десь у 90-му році, під час співання блатняків у павільйончику дитсадочка. Саме тоді і виникла ідея створення якогось музичного об'єднання. А далі у хронологічному порядку:

- Лисий запропонував гітариста, недавнього знайомого на ім’я Сєня (Сергій Присяжний) Коротенька довідка: під час військових навчань після закінчення 9-го класу, на території учбового центру артилерійського училища, Лисий попросив пацана з іншої школи настроїти гітару, ніби-то дурничка, але коли Сєня заграв невмирущий гіт групи «Leed Zeppelin» - «Драбина на небеса», очі Ігоря нагадували п'ятикопійкові монети… Сєня, починаючи з 86-го року, 20-го сторіччя, мав нагоду полабати у декілька командах, але в іншому місті…

- Наступні учасники команди: Костянтин Стрелецький (барабани); Віктор Верхняцький (бас) та Ілля Демба (саксофон), долучилися дещо пізніше, у році 92-му. Тоді виникла ідея записати декілька власних пісень, які створювалися, здебільшого на кухні Сашка під пляшечку вина та акустичну гітару. На жаль, ті перші записи групи, до цього дня знайти не вдається, але не все втрачено…

- У період з 92-го по 94-ий, за браком приміщення (у такому розгорнутому складі, як розумієте, збиратися на кухні вокаліста було вже складно) група припиняє роботу, і кожен з музикантів займається особистими справами та навчанням. Деколи збирається на кухні у Сашка…

- У квітні 94-го, нарешті, за допомогою родичів барабанщика, отримали приміщення. І робота закипіла…

- 11 травня 1994-го - Перший публічний виступ. Вважається офіційним днем народження групи, тоді ще під назвою «Piractum Est» (ця фраза з опущеним до низу великим пальцем кісті руки, на гладіаторських бійках означала - «Добити»)

А далі, все як понеслося…
- Весна 95-го - Віктор Верхняцький, йде з групи, його місце посідає Євген Тимошенко (ex-Grizly, Kidem).Саме с цим басистом команда бере диплом на «Червоній Руті» 95-го.

- Літо 95-го - Костю Стрелецького забирають до лав української армії. Вільне місце займає Сергій Лєбєдь. Костя, свого часу, був його наставником, але згодом Сергій став одним з найкращих драмерів у нашому місті. Про це кажуть його численні гастрольні виїзди до Європи.

- Також літом 95-го, не витримавши «лихої долі», від нас пішов Євген Тимошенко, залишивши світлі спогади… Лисий Ігор плюнув, та почав грати на басу. Вийшло непогано…

- З літа по зиму 95-го, через непорозуміння у самій групі, вокаліст та організатор Сашко Буднецький, співає в групі «Madnes»… На його місті пробує сили Сергій Палагін (ex-Скажені Таргани). Експеримент закінчився поверненням Сашка…

- Зима 96-го. Приходить Андрій Захарко спочатку бас, але потім переходить на скретч. З його прибуттям, моторрлівці стали першими та єдиними в Україні рокерами з ДіДжеєм.

- Зима 96-го.В історії «Мотор`ролли» трагічний момент.Ілья Демба,славнозвісний саксофонист,покидає нас і від’їзжає до Сполучених Штатів Америки…назавжди…сумно…

- Початок 99-го, через територіальні причини, бо жив у Києві, Захарко Андрій виходить зі складу групи, а з часом виїжджає на постійне місце проживання в Іспанію.

- З середини 2000-го група запрошує сесійного гітариста на ім’я Олег Бурбела (ex-Мої рослини) У 2001 він стає повноправним членом команди.

- 2001 рік. Після виступу у Донецьку на фестивалі «Золотий Скіф» з групи йде Олександр Буднецький. До того часу Сергій "Сєня" Присяжний береться за спів не випускаючи з рук гітари. Новим складом МОТОР’РОЛЛА вирушає у тур Хмельницькою областю і дає 8 сольних концертів. Дуже багато часу йде на переробку матеріалу під вокальні таланти нового фронтмена. Паралельно накопичується матеріал на новий альбом. Записується перша пісня до майбутнього диску, яка має назву «А Я Собі Гуля…» спільно з лідером групи «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою.

- 2002 рік. У групі з’являються нові люди. Замість Лебедя Сергія приходить вже його учень – Кирилюк Олександр, а також другий гітарист Олег Бурбела – обидва колишні учасники банди «Мої Рослини». Новий склад дебютував на фестивалі «Чайка» і є актуальним на цей час. Сергій «Сєня» Присяжний їде до Києва на постійне місце проживання, але репетиції та процес запису не перериваються. Сєня знову запрошений гітаристом у побічний проект, цим разом у новий склад групи «Скрябін».

- 2003 рік. МОТОР’РОЛЛА організовує спільний виступ з групою «Воплі Відоплясова». Продовжує записувати пісні до нового альбому та опиняється серед запрошених на легендарному фестивалі «Альтернатива» у м. Львові. Також того року з’являється відео на пісню «Не Дзвонила, Не Заходила». МОТОР’РОЛЛА підписує перші контракти з молодою компанією BOG DA NOVA MUZYKA.

- 2004 рік. Запис програми «Твій формат» на телеканалі М1. «Зима хвора» виконується разом з Сашком Положинським (ТАРТАК), а «Ой, на горі…» з Вадимом Краснооким (MАD HEADS).
Під час виборів з’являється трек «Вперед до сказу», альбом готовий, але чогось не вистачає…
Відволікла революція. МОТОР’РОЛЛА разом з усіма на Майдані та на сцені.

- 2005 рік. Запис пісні «8-ий колір». Перше виконання на «Вечірці Для Закоханих» у столичному Палаці Спорту… публіка підспівує вже з другого приспіву. BOG DA NOVA MUZYKA тепер як рекорд-лейбл береться за випуск альбому «…шо кому не ясно?». Вже з квітня альбом у музичних крамницях. ФДР радіоцентр надав допомогу у розповсюдженні треку по радіостанціям України. За перший тиждень пісня потрапляє у двадцятку зведеного радіочарту. Ще через два тижні трек на шостій позиції. Випускаючий лейбл продюсує виготовлення концептуального відео.
29 травня прем’єра нового кліпу на музичному каналі М1. Ще через тиждень – «8-ий колір» на першій сходинці кращої двадцятки М1. Наприкінці року завдяки співпраці з творчим угрупуванням на ім`я “MADTWINS” на екрани потрапляє анімаційне відео на пісню «А Я Собі Гуля», у якому разом з музикантами групи з’являється лідер гурту «ВВ» Олег Скрипка.
Далі буде…

- 2006 рік. Навесні МОТОР’РОЛЛА оприлюднює перший сингл до майбутнього альбому під назвою «До Тебе Мила». У одному з варіантів пісні гостинно заспівала заслужена артистка України Валентина Степова. Трохи пізніше група знімає відео на цю пісню. У червні кліп на пісню «До Тебе Мила» ротується на провідних телеканалах України.

Наприкінці серпня, учасники групи разом із Лесєю Щербак (фронтвумен «Фарбований Лис») знімають відео на пісню з попереднього альбома «Настояшчий мушчина (Сварщик), а вже у жовтні на екрани попадає нове відео на другий сингл до майбутнього альбому «Моя Вода».

- 2007 рік. У цьому році група активно гастролює Україною, бере участь у громадський акції «Не Будь Байдужим», а наприкінці року знімає відео на пісню «Аеліта». Завдяки колишньому саксофоністові Ільї Дембі, група знайомиться з групою «Ключ» (Klooch(Canada), яка допомогає МОТОР’РОЛЛІ спродюсувати по звучанню декілька пісень до нового альбому.

- 2008 рік. Протягом весни закінчуємо роботу над новим альбомом.Наприкінці квітня німаємо відео до пісні «Полум`я». Режисером нового відеодоробку виступив знаний режисер Тарас Химич. Зйомки відбулися у львівському палаці Потоцьких. Відео робота отримала потужну ротацію у ефірах музичних телеканалів України.

03.07.08 – офіційна дата виходу нового альбому групи МОТОР’РОЛЛА – «Кольорові Сни».

ДИСКОГРАФІЯ
Два кроки до весни
Два кроки до весни
2015
альбом
слухати
Кольорові сни
Кольорові сни
2008
альбом
слухати · рецензія
LoveКЛІП
Love · 2017
16 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності