Не дзвонила, не заходила

Не дзвонила, не заходила

Мотор'ролла


1. Не дзвонила, не заходила
2. Літо посеред зими (Нумотіомани) спільно з Flashtronica
3. Зима хвора
4. До тебе мила
5. Дівчинку убив я
6. Моя голова не мікросхема
7. Пригадай (Новорічна)
8. Я перевернув цей світ
9. 8-ий колір
10. Осінь жовто-сіра
11. А я собі гуля
12. Забави патріотів
13. З ранку йшов дощ
14. Давай я навчу тебе поганому
15. Революція
16. Настояшчий мужчина (Сварщік)
17. Смакуючи вино
18. Полум’я
19. Моя вода
ВСІ ТРЕКИ

Порівняно молода хмельницька формація «Мотор’ролла» дожила до своєї першої збірки «Найкращого» - а це дводисковий комплект, де є DVD-диск з вибраними кліпами та звичайний аудіо-диск з визнаними хітами. Граючи жвавий і міцний рок-мейнстрім, група вже давно зажила репутації стабільного колективу, який щосезону незмінно викидає на медіа-ринок два-три радіо-хіти та регулярно радує фанів живими концертами. Не дивлячись на кризу, хлопці нині знову в дорозі , знову «викладаються» на сто відсотків і радіють , що публіка справді скучила за їхніми піснями.

Секрет попиту на їхню музику простий – у грамотному дозуванні складових, де є фірмовий глем-роковий драйв, щира відвертість, іронія і самоіронія, здоровий позитив світосприйняття. Те, що називають активною громадянською позицією, група неодноразово засвідчувала під час турів «Не будь байдужим», організованих на популяризацію, захист і підтримку української мови серед молоді. Майже усі треки «Найкращого» - це пісні-номінанти національних хіт-парадів у період з 1996-го до 2008-го років.

Добре знаючи матеріал з усіх чотирьох офіційних альбомів, а це – «Забави патріотів», «Тиск», «Що кому не ясно?» та «Кольорові сни», я зробив би трохи іншу компіляцію - з наголосом на жорсткіший нонконформізм, що домінував у Їхній творчості наприкінці 90-х. Власне, тоді вони належали до альтернативної суб-культури, тексти свідчили про болісні пошуки сенсів буття... Добре, що хоч «Революція», «Забави патріотів», «Моя голова – не мікросхема» присутні у збірці. Матеріал 2000-х – а це «Восьмий колір», «Моя вода», «Полум’я»- пісні надзвичайно мелодійні і драйвові , з чудовою лірикою. Відповідно – мають підтримку ширшої аудиторії. Саме тому не хочеться розкладати на одну шальку терезів гостро-соціальні треки, а на іншу – усе інше, адже і те і те – це дві сторони одного і того ж нетривіального явища під назвою «Мотор’ролла».


Олександр Євтушенко
© Киевский Рок-клуб


Виконавець:
Мотор'ролла
Назва:
Не дзвонила, не заходила
Категорія:
Альбоми
Рік видання:
2009
Видавець:
Moon Records

ДОСЬЄ ДИСКОГРАФІЯ
Два кроки до весни
Два кроки до весни
2015
альбом
слухати
Кольорові сни
Кольорові сни
2008
альбом
слухати · рецензія
LoveКЛІП
Love · 2017
16 тис. переглядів
РЕКОМЕНДАЦІЇ
No comment
НОВИНИ
No comment
24.03.2022

No comment

Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
АНОНСИ
Огляд сцен на 360 градусів, живі трансляції та навіть фудкорти
09.09.2020

19-20 вересня на українській онлайн-платформі hover.link пройде перший захід — БеZVIZ Pre-party 1.5. Це простір, який максимально відтворює музичний фест у реальності